خرید ویزا کارت

ویزا کارت ، صدور ویزا کارت فیزیکی با افتتاح حساب بانکی

صدور ویزا کارت های معتبر سوکیت با افتتاح حساب بانکی بین المللی

ویزا یا به عبارتی VISA، یک شرکت آمریکایی (چند ملیتی) و ارائه دهنده خدمات مالی و اعتباری است که تسهیل مبادلات مالی به صورت الکترونیکی را در سراسر جهان عهده دار است که اغلب اوقات این کار توسط ویزا کارت های اعتباری، کارت های نقدی یا گیفت کارت ها (کارت های هدیه) صورت می گیرد و شما نام تجاری ویزا (VISA) را برای روی این کارت ها می توانید مشاهده کنید. جالب است بدانید که خود ویزا کارهایی مانند صدور کارت، افزایش اعتبار و … را برای مشتریانش انجام نمی دهد بلکه با دادن امتیازاتی به موسسات مالی تحت برند ویزا، به آن ها اجازه می دهد تا تمام نیازهای مشتریان را برطرف کنند. دایره پوشش و عملیاتی شرکت ویزا در تمام سطح جهان، بجز قطب جنوب است. پایگاه داده یا دیتاسنتر های ویزا نیز به شدت در برابر بلایای طبیعی، جرم و جنایت، و تروریسم محافظت می شود و می تواند بالای 30000 معالمه به ارزش بالای 100 میلیارد را در هر ثانیه پردازش کند.

ویزا کارت کلاسیک

کارت با کمترین هزینه اما با قابلیت بالا موجود

ویزا کارت گلد

کارت مناسب برای بازرگانان و تجارت موجود

ویزا کارت پلاتینیوم

بالاترین کلاس ویزا برای افراد VIP موجود

ویزا کارت الکترون

کارت جهت پرداخت های نقدی موجود
ویزا کارت مجازی سوکیت ، صدور ویزا کارت مجازی ، خرید ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی

ویزا کارت مجازی نوعی کارت از نوع پیش پرداخت یا PrePaid بوده که در کلیه درگاه های ویزا کارت قابل استفاده است. این کارت به صورت مجازی یا Virtual صادر شده و به همین دلیل کارت فیزیکی ارائه نخواهد شد و طبیعتاً هزینه صدور آن نیز پایین تر از سایر انواع کارت ها می باشد.

ویژگی‌های ویزا کارت های سوکیت

با استفاده از ویزا کارت های سوکیت به شبکه گسترده بین المللی متصل می‌شوید

خرید آنلاین با ویزا

خرید آنلاین

خرید بی دردسر از وبسایت‌های دارای درگاه پرداخت بین المللی با ارز مربوط به همان کشور بصورت آنی در سراسر دنیا

خرید از پوز با ویزا

خرید از POS

خرید از تمام دستگاه‌های متصل به شبکه پرداخت بین المللی و پرداخت به وسیله‌ی دستگاه POS بصورت آنی در سراسر دنیا

صدور فیزیکی

صدور فیزیکی

صدور کارت به صورت فیزیکی و دارای حساب بین المللی مادام العمر با درج نام مشتری و اعتبار سه سال بر روی کارت می باشد

استفاده از ATM

استفاده از ATM

با مسترکارت‌های سوکیت می توانید در سراسر دنیا از دستگاه های خودپرداز پول برداشت کنید

شارژ ویزا کارت

شارژ نامحدود

با سفارش ویزا کارت های سوکیت به روش ها و دفعات مختلف میتوانید کارت خود را به راحتی شارژ و از آن استفاده کنید

حساب بانکی معتبر ویزا

حساب بانکی معتبر

مسترکارت‌های سوکیت دارای حساب جاری (savings account) به نام دارنده حساب و کارت است

امنیت ویزا

امنیت بالا

تمام ویزا کارت های سوکیت دارای چیپ الکترونیکی EMV و کد ویزای امن بوده که در جهت امنیت در پرداخت است

پشتیبانی

پشتیبانی 24 ساعته

تعهد ما در سوکیت نسبت به مشتریانمان بعد از خرید شروع میشود و در هر لحظه پشتیبان و امین شما هستیم

هر آنچه باید درباره ویزا کارت بدانید

ویزا کارت چیست؟

ویزا یا به عبارتی VISA، یک شرکت آمریکایی (چند ملیتی) و ارائه دهنده خدمات مالی و اعتباری است که تسهیل مبادلات مالی به صورت الکترونیکی را در سراسر جهان عهده دار است که اغلب اوقات این کار توسط ویزا کارت های اعتباری، کارت های نقدی یا گیفت کارت ها (کارت های هدیه) صورت می گیرد و شما نام تجاری ویزا (VISA) را برای روی این کارت ها می توانید مشاهده کنید. جالب است بدانید که خود ویزا کارهایی مانند صدور کارت، افزایش اعتبار و … را برای مشتریانش انجام نمی دهد بلکه با دادن امتیازاتی به موسسات مالی تحت برند ویزا، به آن ها اجازه می دهد تا تمام نیازهای مشتریان را برطرف کنند. دایره پوشش و عملیاتی شرکت ویزا در تمام سطح جهان، بجز قطب جنوب است. پایگاه داده یا دیتاسنتر های ویزا نیز به شدت در برابر بلایای طبیعی، جرم و جنایت، و تروریسم محافظت می شود و می تواند بالای 30000 معالمه به ارزش بالای 100 میلیارد را در هر ثانیه پردازش کند.

تاریخچه ویزا کارت

در سپتامبر سال 1958 شرکت خدمات مالی و بانکداری آمریکایی (بنک او آمریکا)، برنامه کارت اعتباری خود را در کالیفرنیا با ارسال 60000 کارت اعتباری ناخواسته آغاز کرد. ایده اصلی این طرح از اتاق فکر بهبود خدمات بنک او آمریکا و گروه بررسی خدمات مشتریان و با مدیریت جوزف پی ویلیامز بوده است. ایده این طرح و چاپ اولیه کارت‌ها برای آقای ویلیامز اهمیت چندانی نداشت و او هدف و موفقیت اصلی را در اجراء هر چه کامل تر سیستم‌های کارتی چند منظوره می‌دانست.

این نوع کارت ها نیز با مشکلات خاص خود رو به رو بودند و بیش از پیش وجود یک ابزار مالی یکپارچه درآمریکا به وضوح حس می‌ شد. آقای ویلیامز و تیمش، مطالعات فراوانی را بر روی این شکست‌ ها انجام دادند و معتقد بودند که می‌توانند از تکرار اشتباهات آن بانک‌ها جلوگیری کنند. آن‌ها همچنین نمونه‌هایی موفق از این کارت‌های اعتباری را درفروشگاه‌های زنجیره‌ای بررسی کرده و دلایلی برای موفقیت این طرح را پیدا کردند. شهر فرزنو در ایالت کالیفرنیا برای اینکار انتخاب شد زیرا با دارا بودن جمعیت 250 هزار نفری، برای اجرای سیستم کارت اعتباری به اندازه کافی بزرگ و برای کنترل هزینه‌های اولیه، به اندازه کافی کوچک بود.

آزمایش ابتدایی به قدری موفقیت آمیز بود که بنک آو امریکا با شایعاتی مبنی بر اجرای این طرح توسط بانکی دیگر، دست و پنجه نرم کرد. کم کم پای این کارت های اعتباری به سان‌فرانسیسکو و ساکرامنتو نیز باز شد و تا اینکه در مدت کوتاهی، دو میلیون ویزا کارت در اختیار تمام ایالت های آمریکا قرار گرفت.

یکی از مشکلات دیگر این ویزا کارت های اعتباری، تخلف مردم بود که از حالت پیشنهادی چهار درصد آقای ویلیامز به آمار 22 درصدی اعلام شده توسط پلیس های ایالتی رسید. این بانک به طور رسمی اعلام کرد که به مبلغ 8.8 میلیارد دلار از پخش این کارت های اعتباری ضرر کرده است و پس از تبرئه شدن ویلیامز و همکارانش، مدیران بانک به این نتیجه رسیدند که این کارت‌های اعتباری قابل بازیابی بوده، بنابراین برای احیای این سیستم تلاش زیادی کردند.  بانک بیش از 3 میلیون نامه عذرخواهی برای مشتریان فرستاده و نسبت به کارایی بالاتر و عمملکرد بهتر سیستم جدید خود، ابراز امیدواری کردند.

در سال 1965 بنک او امریکا شروع به اعطای امتیاز این سیستم به بانک‌های دیگر، خارج از ایالت کالیفرنیا کردند  و در اواخر دهه 1960 اعطای این امتیاز به بانک‌های سایر کشورها نیز شروع شد. از سال 1970 نیز یک کمپانی مستقل به نام ان‌ بی‌ آی برای مدیریت و توسعه این سیستم تأسیس گردید. البته این پایان ماجرا نبود و شرکت چند ملیتی ایبانکو برای مدیریت بین‌المللی و با هدف یکپارچه کردن سیستم در تمامی کشورها تشکیل شده و به همین علت تمامی دارندگان این امتیاز را، در سال 1975 با یکدیگر متحد کرده و نام ویزا (Visa) را برای این کارت‌های اعتباری انتخاب کرد.

در سال 2016 ویزا همکاری خود را با پی‌ پال (یک کمپانی آمریکایی دیگر که فعالیت آن در زمینه تجارت الکترونیکی و سامانه انتقال وجه الکترونیکی است) اعلام نمود. با اعلام این همکاری بین این دو شرکت، مشتریان پی پال می‌توانند علاوه بر پرداخت الکترونیک، از فروشگاه‌ فیزیکی نیز خرید کنند و مشتریان ویزا نیز در هنگام استفاده از خدمات پی پال کارمزدهای کمتری پرداخت می‌کنند.

تفاوت مسترکارت و ویزا کارت

هر دوی مسترکارت و ویزا دو کمپانی بزرگ در زمینه کارت های اعتباری و مبادلات مالی جهانی محسوب می شوند که تقریبا به روش های مشابه ای عمل می کنند. چیزی که ما باید در وهله اول درباره ی این شرکت ها بدانیم است که هیچ کدام به تنهایی بانک نبوده بلکه شبکه هایی برای پرداخت و انجام معاملات بانکی هستند مانند شبکه شتاب که اکنون به صورت محدود در ایران فعالیت دارد اما این دو شرکت به صورت جهانی کار می کنند و محدودیت منطقه ای ندارند.

آمار؛ در حالی که ویزا ادعا می کند که بیش از 2.4 میلیارد کارت را در بیش از 200 کشور صادر کرده اما مستر کارت از گفتن آمار به طور مستقیم خودداری کرده و به گفتن عدد 18 میلیارد عملیات پرداخت در هر سال بسنده می کند. بر اساس برخی اطلاعات آماری فاش شده، بیش از 28 میلیون از دارندگان حساب ها، دارای ویزا و بیش از 30 میلیون از آن ها دارای مستر کارت می باشند و این نشان می دهد که هر دو کمپانی در بین کاربران و دارندگان حساب، از محبوبیت تقریبا یکسانی برخوردار هستند.

مزایا؛ رزرو هتل ها، اجاره خودرو، استفاده از سالن استراحت فرودگاه و دریافت های برخی تخفیف های ویژه اینترنتی و فروشگاهی از جمله مزایایی هستند که هر دو شرکت ویزا و مستر کارت برای مشتریانشان در نظر گرفته اند که بسته به نوع کارت، این امکانات به صورت متفاوت به آن ها ارائه می شود.

نتیجه گیری؛ در آخر نیز به این سوال می رسیم که ویزا و یا مستر کارت؟ کدام یک برای من مناسب است. با توجه به مشخصات ذکر شده برای هر نوع کارت، شما باید با توجه به نیازتان بین این دو یکی را انتخاب کنید زیرا همین طور که مطالعه کردید تفاوت زیادی بین ویزا و مستر وجود ندارد و فقط می توان به برخی محدودیت های اعتباری و نرخ بهره اشاره کرد اما در پایان به شما متذکر می شویم بیشتر از اینکه تفاوت بین این دو شرکت باشد، بستگی به بانکی دارد که کارت را برای شما صادر خواهد کرد. طبقه بندی های ذکر شده مانند پلاتینیوم، گلد و کلاسیک نیز اصطلاحاتی است که برای مبادلات داخل بانکی کاربرد دارد برای مثال یک بانک ممکن است که برای ویزا گلد خودسقف برداشت روزانه 2000 دلار داشته باشد و یک بانک دیگر نیز سقف برداشت 2500 دلار در نظر بگیرد.

خدمات ویزا کارت

ویزا انواع کارتهای زیر را از طریق اعضای صادرکننده خود ارائه می دهد:

  •  کارت نقدی
  • کارت اعتباری
  • کارت پیش پرداخت

دستگاه های خودپرداز (ای تی ام) و پایانه های فروش (پوز) زیادی ویزا را پشتیبانی می کنند که کار را برای انجام خدمات نقدی برای دارندگان کارت های نقدی و پیش پرداخت آسان کرده است. آنها همچنین راه حل های پرداخت تجاری برای مشاغل کوچک ، شرکت های متوسط ​​و بزرگ و دولتی را ارائه می دهند. 

ویزا در سپتامبر سال 2014 با اپل همکاری کرد تا یک ویژگی جدیدی برای کیف پول موبایل را در مدل های جدید آیفون اپل معرفی کنند که به کاربران این امکان را می دهد تا از ویزا و سایر کارتهای اعتباری / نقدی خود به راحتی استفاده کنند. 

سیستم بدون تماس ویزا (Visa Contactless)

در سپتامبر 2007، ویزا سیستم پی ویو (Visa payWave) را معرفی کرد، که یک ویژگی و فناوری پرداخت بدون تماس بوده که به دارندگان کارت امکان می دهد کارت خود را جلوی پایانه های فروش، بدون تماس و بدون نیاز به کشیدن یا قرار دادن کارت در یک وسیله پرداخت خود را انجام دهند. این سرویس مشابه خدمات سیستم بدون تماس مسترکارت و اکسپرس پی امریکن اکسپرس است که هر دو از فناوری RFID استفاده می کنند. هر سه از یک نماد استفاده می کنند که شبیه چند موج به هم پیوسته است.

در اروپا ، ویزا، کارت های وی پی (V Pay) را معرفی کرده است که یک کارت نقدی تنها با تراشه و پین است. در استرالیا، بیش از 50٪ معاملات فروشگاهی ویزا که اکنون از طریق ویزا پی ویو انجام شده اند، بالاترین سطح جهانی را به خود اختصاص داده اند.

mVisa: یک برنامه پرداخت برای تلفن همراه است که امکان پرداخت از طریق تلفن های هوشمند با استفاده از کد QR را فراهم می کند. این روش پرداخت با کد QR برای اولین بار در سال 2015 در هند معرفی شد. بعداً به جاهای دیگری از جمله آفریقا و جنوب شرقی آسیا گسترش یافت.

شارژ مسترکارت ، شارژ ویزا کارت ، سوکیت

شارژ ویزا کارت

5/5

شاید برای شما هم اتفاق افتاده باشد که در هنگام سفر یا خرید نیاز به پول زیادی داشته باشید، و حمل و نقل پول در کشور یا محلی که میخوایید مراجعه کنید کار عاقلانه ای نباشد. مشتریانی که از سوکیت کارت اعتباری بین المللی ویزا کارت تهیه میکنند به راحتی میتوانند با مراجعه به حساب کاربری خود در پنل مشتریان سوکیت، کارت مورد نظر را انتخاب کرده و به راحتی کارت خود را شارژ کنند. ، این خدمت به دو صورت فوری و عادی هم اکنون توسط سوکیت قابل ارائه می‌باشد.
در هرکجای دنیا که باشید به راحتی میتوانید با استفاده از پنل سوکیت و به راحتی درخواست شارژ خود را ثبت و بصورت ریالی پرداخت کنید، سپس در مدت زمان تعیین شده کارت شما از طرف سوکیت شارژ خواهد شد.

سوالات متداول درباره ویزا کارت

بله، کلیه حساب های افتتاح شده به نام دارنده ی حساب و کارت بدون هیچ محدودیتی در واریز وجه بصورت حضوری در سوئیفت می باشد.

شارژ مستر کارت و ویزا کارت نهایتا 24 ساعت زمان خواهد برد.

مستر کارت و ویزا کارت مجازی فقط قابل استفاده در خرید های اینترنتی و آنلاین است اما با در اختیار داشتن مسترکارت یا ویزا کارت فیزیکی، علاوه بر انجام پرداخت اینترنتی می توانید با داشتن کارت فیزیکی  در سفر به کشور های خارجی از کارت خود برای خرید از پایانه های فروش (POS) و دریافت وجه از طریق پایانه های خودپرداز (ATM) و انجام تراکنش ها به صورت حضوری استفاده کنید.

  • صدور وکالت نامه رسمی همراه با ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه
  • صدور گواهی امضاء همراه با ترجمه و تایید قوه قضائیه و وزارت امور خارجه
  • اسکن رنگی پاسپورت

بله، شما با ویزا کارت خود می توانید از هر فروشگاه با هر ارزی خریداری کنید که در هنگام خرید مبلغ پرداختی شما به واحد پول کشور خریداری شده تبدیل و از حسابتان کسر می شود.

در واقع از کلیه فروشگاه های اینترنتی معتبر که دارای نشان تایید درگاه پرداخت ویزا یا مسترکارت هستند، امکان خرید وجود دارد.

ویژگی های هر نوع کارت در قسمت توضیحات آن درج شده است اما اگر در انتخاب خود شک دارید، می توانید با کمک قسمت پشتیبانی ما به طور رایگان کارت مورد نظر خود را انتخاب کنید.