شارژ حساب و کارت اعتباری

شارژ حساب بانکی، پی پال و کارت اعتباری

شما می توانید حساب بانکی که متصل به کارتتان می باشد را در یک روز کاری (روز کاری اروپا) از طریق سوکیت شارژ کنید. حداقل میزان شارژ برای انواع کارت ها 10 دلار و حداکثر آن بستگی به نوع کارتتان دارد که در صورت نداشتن محدودیت شارژ، تا مبلغ دلخواه می توانید از سرویس شارژ سوکیت استفاده کنید.

مسترکارت

کارت های اعتباری و مجازی

ویزا

کارت اعتباری و نقدی

بین المللی

حساب های بانکی بین المللی

پی پال

شارژ انواع حساب های پی پال

شارژ حساب پی پال

در صورتی که حساب پی پل داشته باشید، نیاز به یک منبع معتبر برای خرید و شارژحساب خواهید داشت که وابسته به ارز مورد نظر شما به میزان دلخواه دلار یا یورو برای شما شارژ کند. اگر امکان شارژ کردن و افزایش موجودی را ندارید ما می توانیم حساب پی پل شما را روزانه به هر میزان که نیاز داشته باشید شارژ نماییم.

شارژحساب بین المللی توسط سوکیت یکی از خدماتی بوده که ما همواره تلاش نموده ایم تا در پروسه ی زمانی کوتاهی انجام شود و تعرفه انجام اینکار همیشه بصورت منصفانه تعیین شده است. مبلغ دلخواه شما به هر کدام از حساب های بین المللی شارژ و رسید شارژ آن برای شما ارسال خواهد شد.
باید خاطر نشان کرد که شرکت سوکیت یکی از مجموعه‌ های قوی در حوزه ارائه خدمات مالی بین‌المللی است که در زمینه هایی نظیر افتتاح و شارژحساب بانکی بین‌المللی، پی‌پال، وب‌ مانی، ویزا کارت و مستر کارت … به شما خدمات ارزنده‌ای اعطا می‌کند. اگر در
زمینه‌ های اقتصادی مختلف دارای فعالیت‌ های بین‌المللی گسترده‌ای هستید، می‌ توانید از خدمات و تجربه سوکیت در این زمینه بهره ببرید.