ارز دیجیتال و رمزارز -- بیت کوین و اتریوم

نیویورک و آمریکا مقررات ارز دیجیتال و بیت کوین را تسهیل می کنند

7 تیر, 1399ارز دیجیتال , خبر

سوکیت – به لطف طرحی که توسط رگولاتورها صادر شده، راه اندازی مشاغل مربوط به ارز دیجیتال و رمزارز ها مثل بیت کوین و اتریوم در نیویورک و ایالات متحده آمریکا آسان تر خواهد شد.

وزارت خدمات مالی ایالتی نیویورک (DFS)، که نظارت بر 1500 بانک و موسسه مالی و بیش از 1400 شرکت بیمه دارد، یک چارچوب صدور مجوز مشروط را پیشنهاد کرده است که وعده داده تا بتواند برای راه اندازی شغل های وابسته به ارز دیجیتال را آسانتر کند.

براساس این پیشنهاد، شرکت های نوظهور که در این برنامه شرکت می کنند می توانند در صورت همکاری با یک شرکت موجود مجاز توسط DFS برای شرکت در فعالیت های تجاری رمزارز، مجوز مشروط از DFS را درخواست کنند.

دارنده مجوز موجود، این راه اندازی را با پشتیبانی عملیاتی کارمندان و سایر پشتیبانی ها ارائه می دهد تا زمانی که بتواند مجوز کامل ارز دیجیتال DFS را بدست آورد. DFS گفت كه لیستی از مجوزهای ارزهای دیجیتال مصوب كه می توانند تصویب كنند را تهیه خواهد كرد.

ارز دیجیتال در نیویورک و آمریکا

لیندا لاسول، سرپرست DFS گفت كه آژانس وی و دانشگاه ایالتی نیویورك (SUNY) توافق نامه ای را برای آغاز برنامه “ارزهای دیجیتال SUNY” در مورد “SUNY Block” امضا كرده و چارچوبی برای صدور مجوز و برای سهولت ورود شركتهای جدید پیشنهاد كرده اند. بازار نیویورک پس از صدور مجوز توسط DFS، می تواند از شرکتهای رمزارز پشتیبانی کند. لاسول در بیانیه ای گفت:

این تفاهم نامه با SUNY یک گام استراتژیک برای متنوع سازی و تعمیق موج بعدی مبتکران در فضای ارز دیجیتال در نیویورک است.

اقدامات اعلام شده DFS در امروز، با مشورت با بسیاری از شرکت کنندگان صنعت و عموم مردم، نوآوری مسئولانه را تقویت کرده و به بازگرداندن اقتصاد نیویورک به پاهای خود کمک خواهد کرد.

کریستینا جانسون، مدیر SUNY گفت:

همکاری SUNY با DFS بیشتر بر تلاش های فرماندار اندرو کوومو برای تقویت اقتصاد نیویورک با ایجاد فرصت های جدید در صنایع پیشرفته ما استوار است.

لاکول و جانسون گفتند که این توافق نامه باعث افزایش ارز دیجیتال در نیویورک خواهد شد و از تلاش های فرماندار اندرو کوومو برای پیشبرد یک اقتصاد نوآورانه در ایالت متحده آمریکا و کمک به ریکاوری از اثرات همه گیری ویروس کرونا کووید-19 حمایت می کند.


نوشته مرتبط

سرمایه گذاری روی بیت کوین یا بیت‌کوین و ارز دیجیتال
چگونه روی بیت کوین و ارز دیجیتال (رمزارز) سرمایه گذاری کنیم؟

11 تیر, 1399ارز دیجیتال

با افزایش محبوبیت فناوری ارز دیجیتال ، سرمایه گذاری روی بیت کوین و سایر رمزارز ها رایج تر می شود و افراد زیادی وجود دارند که خواهان خرید و فروش ارزهای دیجیتال هستند. چگونه می توان روی ارز دیجیتال سرمایه گذاری انجام داد و حتی کجا می توانید بیت کوین بخرید و آن را نگهداری …

ادامه مطلب
کلاهبرداری ارزی ، صرافی و ارز دیجیتال مثل بیت کوین و اتریوم
کلاهبرداری بیت کوین و ارز دیجیتال ؛ روش های شناسایی و جلوگیری

9 تیر, 1399ارز دیجیتال , خبر

بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که در سطح جهان برای انجام تجارت مورد استفاده قرار می گیرد. محبوبیت آن انواع مختلفی از کاربران را به خود جلب کرده، که کلاهبرداران را نیز شامل می شوند که به دنبال سرقت پول شما چه به صورت سرمايه و چه به صورت رمزارز هستند. بسیاری از مردم …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.