خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

مقایسه مانیگرام ، پی پل و Xoom ؛ کدام کمترین کارمزد را دارند؟

6 تیر, 1399حواله ارزی

پی پل ، مانیگرام و Xoom سه سرویس برتر برای انتقال پول و حواله ارزی هستند. شرکت های انتقال ارز هزینه های مختلفی را بر اساس کشور مبدا و کشور مقصد دریافت می کنند.

به نظر می رسد که پی پل کم هزینه باشد و همچنین در بین این سه، بیشترین تنوع را در انواع پرداخت ها و معاملات ارائه می دهد. سوکیت می تواند تمامی خدمات حواله ارزی، پی پل، مانیگرام و… را برای شما در کمترین زمان ممکن انجام داده و در صورت بوجود آمدن هر گونه ابهام و سوالی، شما را راهنمایی کند؛ شما در هر زمانی می توانید از مشاوره رایگان پشتیبانی سوکیت بهره مند شوید.

انتقال پول : پی پل در مقابل مانیگرام و Xoom

هنگام ارسال وجوه در برخی کشورها با ارز یکسان، پی پل هزینه ای را برای فرستنده یا گیرنده دریافت نمی کند. هم فرستنده و هم گیرنده باید حساب PayPal داشته باشند.

این وجوه باید از طریق PayPal Cash ، PayPal Cash Plus یا یک حساب بانکی که به حساب پی پل مرتبط است، دریافت شود. اگر وجوه حاصل از کارت اعتباری، کارت نقدی یا اعتباری پی پال باشد، 2.9٪ از مقدار انتقال به علاوه 30 سنت هزینه را پرداخت می کنید. پی پال همچنین برای خریداران اعم از آنلاین یا فروشگاه هزینه ای دریافت نمی کند و مانند استفاده از یک حساب بانکی برای پرداخت کالاها و خدمات است.

به نظر می رسد در این زمینه، مانیگرام گران تر است. کاربران می توانند هزینه ها و کارمزد این سرویس را از طریق صفحه مانی گرام ما تخمین بزنند. این شرکت هنگام انتقال وجه از حساب بانکی آنلاین، مبلغ ثابت 1.99 دلار را برای نقل و انتقالات دریافت می کند. اگر وجوه حاصل از کارت نقدی یا اعتباری باشد، مانیگرام مبلغ 1.99 دلار تا 200 دلار را بر حسب مبلغ شما، دریافت می کند. هزینه های اضافی اعمال می شود اگر گیرنده، وجه را به صورت حضوری در شعبه مانیگرام دریافت کند.

Xoom ، که متعلق به پی پل است، مبلغ 5.99 دلار در انتقال تا حداکثر 999 دلار و 9.99 دلار در انتقال 1000 دلار یا بیشتر را دریافت می کند.

مانی گرام یا مانیگرام - خدمات حواله ارزی سوکیت
مانیگرام – خدمات حواله ارزی سوکیت

حواله ارزی بین المللی : مقایسه پی پال ، مانیگرام

پی پل 5٪ هزینه معامله و حداقل کارمزد 0.99 دلار را برای انتقال پول بین المللی اعمال می کند، و حداکثر کارمزد 4.99 دلار است. اگر منبع تأمین اعتبار یک کارت اعتباری، کارت نقدی یا اعتبار پی پال باشد، دارنده حساب 2.9٪ اضافی از مبادله را به علاوه مبلغ ثابت براساس ارز پرداخت می کند.

مانیگرام در بیش از 200 کشور و سرزمین فعالیت دارد. این شرکت در 64 کشور جهان دارای قابلیت های دیجیتالی و حدود 350،000 شعبه فیزیکی است که یا متعلق به خود شرکت مانیگرام بوده یا توسط یک نماینده تجاری اداره می شود.  وقتی صحبت از نقل و انتقالات جهانی پول می شود، این شرکت از دو طریق درآمد کسب می کند: کارمزد هزینه معامله  و همچنین تبدیل ارزهای خارجی.

نکات کلیدی برای انتقال پول و حواله ارزی

برای ارسال پول به گیرندگان در ایالات متحده می توان از پی پل ، مانیگرام و Xoom استفاده کرد.

اگر هم فرستنده و هم گیرنده حساب PayPal داشته باشند و وجوه آن از کارت نقدی، کارت اعتباری یا اعتبار پی پال دریافت نمی شود، پی پال هزینه ای را برای کارمزد معمولا دریافت نمی کند.

در صورت عدم استفاده از کارت اعتباری یا نقدی، مانیگرام 1.99 دلار دریافت می کند.

Xoom برای انتقالات وجه تا 999 دلار، 5.99 دلار کارمزد و برای انتقالات وجه بیش از آن مبلغ 9/99 دلار هزینه دریافت می کند.


نوشته مرتبط

حواله ACH و انتقال پول بین بانکی بین المللی و حساب ارزی ، حواله ارزی ، حواله دلار و حواله یورو - ارسال ارز با موبایل و تلفن همراه
استفاده از موبایل و تلفن همراه برای ارسال ارز و پول به خارج کشور

12 تیر, 1399حواله ارزی , خبر , کیف پول

در سال 1871، اگر می خواستید از یک شخص به شخص دیگر پول و ارز انتقال دهید، از تلگراف وسترن یونیون استفاده می کردید. اما امروزه شما برای ارسال پول فقط تلفن همراه خود را لمس می کنید. برنامه های جدید تلفن همراه، امکانات جدیدی را برای ارسال ارز و همچنین پرداخت ها بوجود آوردند …

ادامه مطلب
حواله دلار ، حواله ارزی و ارسال و دریافت پول ، ارز و حواله
حواله دلار ؛ ارسال حواله ارزی به خارج کشور و دریافت ارز دلار

8 تیر, 1399حواله ارزی

ارسال حواله دلار و یا دریافت ارز دلار به این طریق  از جمله خدمات حواله ارزی سوکیت بوده و شما می توانید به هر طریقی (سوئیفت، وسترن یونیون، پی پال و…) حواله دلار خود را به خارج از کشور ارسال کرده و یا دریافت نمایید. با سوکیت، می توانید دلار آمریکا را به حساب های …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.