گوگل پی ، سامسونگ پی و اپل پی - پی پال (پی‌پل)

سامسونگ بدنبال ایجاد مسترکارت برای کیف پول دیجیتال سامسونگ پی

5 تیر, 1399خبر , کیف پول

سوکیت – شرکت سامسونگ الکترونیک در نظر دارد یک کارت پرداخت برای سامسونگ پی را ارائه دهد که به مشتریان راهی ساده و انعطاف پذیر برای کنترل پول شان می دهد. سامسونگ برای راه اندازی با مسترکارت و فین تک Curve در ارتباط بوده است.

این شرکت الکترونیکی در اطلاعیه خود گفت:

با امکان همگام سازی چندین پرداخت و کارتهای بانکی در یک مکان، کارت پرداخت سامسونگ پی با استفاده از Curve، یک تجربه کیف پول دیجیتال واقعی را از طریق دستگاه تلفن همراه خود ارائه می دهد.

این شرکت گفت با توجه به مشارکت با Curve “اولین نوع این کارت در اروپا برای Samsung Pay” ایجاد خواهد شد. کونور پیرس، معاون رئیس شرکت Samsung ایالات متحده و ایرلند گفت:

ما خوشحالیم که این همکاری جدید را با Curve اعلام کردیم و در کنار هم قرار گرفتیم تا یک راه حل پرداخت جدید برای مشتریان سامسونگ ارائه دهیم.

مسترکارت برای کیف پول دیجیتال سامسونگ پی

موسس و مدیر عامل شرکت Curve، شاچار بیلیک گفت که مشارکت جدید “محصولی هیجان انگیز را ارائه می دهد که بدون شک مرز فین تک را در سطح جهان بالا می برد.” کرو گفت پلت فرم فین تک چندین کارت و حساب را در یک کارت هوشمند و یک برنامه ادغام می کند. کارت شرکت پاداش می دهد، مانند 1 درصد وجه نقدی در شرکتهایی مانند آمازون، اوبر، نتفلیکس و Sainsbury.

سامسونگ پی در ماه مه اعلام کرد که راه اندازی کارت نقدی فیزیکی را انجام داده و قصد دارد سایر محصولات را در طول تابستان در بازار گسترده کند. سانگ آن، معاون و مدیر كل خدمات پرداخت سامسونگ Pay در آمریكای شمالی گفت:

اکنون بیش از هر زمان دیگری، مردم بر روی فن آوری متمركز شده اند تا به آنها كمك كند تا پرداخت های خود را هر چه آسانتر انجام داده  و مدیریت امور مالی خود انجام دهند.

در اوایل سال جاری، مسترکارت با سامسونگ همکاری کرد تا فناوری دیجیتال را به بازارهای نوظهور برساند. این شرکت گفت که با پلت فرم پرداخت مسترکارت، مردم در بازارهای در حال ظهور دسترسی به خدمات مالی و سایر پیشنهادات را بهبود می بخشند.


نوشته مرتبط

فروشگاه اینترنتی آمازون (Amazon.com)
مسترکارت اعتبار کارت را برای خریداران آمازون توکنایز می کند

30 خرداد, 1399خبر , کارت اعتباری

سوکیت – مسترکارت اعلام كرد كه مشتريان آمازون در 12 كشور در سراسر آمريكاي شمالي، آمريكاي لاتين، خاورميانه و اروپا، اعتبار کارت شان توکنایز خواهد شد. توکنیزاسیون یا توکنایز کردن (Tokenization) ویژگی بوده که در آن اعتبار حقیقی به دارایی و اعتبار دیجیتال مثل توکن تبدیل می ‌شود. این شرکت گفت با جایگزین کردن شماره …

ادامه مطلب
مسترکارت و رمزارز و ارز دیجیتال مثل بیت کوین ، اتریوم ، بی تی کش
کارت رمزارز (ارز دیجیتال) مسترکارت پیش پرداخت رونمایی شد

24 خرداد, 1399ارز دیجیتال , خبر , کارت اعتباری

سوکیت – بیت پی (BitPay) ارائه دهنده پرداخت های جهانی بلاکچین، اولین کارت پیش پرداخت مسترکارت را برای کاربران رمزارز و ارز دیجیتال در ایالات متحده معرفی کرده است. این کارت مشتریان را قادر می سازد که رمز ارز و ارز های دیجیتال خود را فوراً به ارز عادی تبدیل کنند که در این صورت …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.