ونمو و پی پال ، پی پل

برنامه پی پال و ونمو برای امکان خرید و فروش ارز دیجیتال

3 تیر, 1399خبر , کیف پول

سوکیت – براساس گزارش های ایان آلیسون از کوین دسک، برنامه ریزی ها برای ارائه امکان خرید و فروش ارز های دیجیتال و رمزارز ها مانند بیت کوین برای کاربران پی پال PayPal و ونمو Venmo در دست انجام است.

براساس گزارش پایگاه خبری crypto، یکی از سه منبع نامشخص گفت:

درک من این است که آنها قصد دارند به طور مستقیم از پی پال و ونمو اقدام به خرید و فروش ارزهای دیجیتال کنند.

یک نماینده پی پل به The Block گفت:

پی پال در مورد شایعات یا گمانه زنی ها اظهار نظری نمی کند.

از نظر زمان بندی، CoinDesk گزارش داد که طبق یک منبع ممکن است این سرویس در چند ماه آینده قابل دسترسی باشد. در صورت واقعی بودن این خبر، روابط عمیقی بین پی پال (متعلق به ونمو) و اکوسیستم رمزارز نشان داده می شود.  در سال 2014، پی پل همکاری هایی را با سه پردازنده پرداخت بیت کوین از جمله کوین بیس Coinbase انجام داد که به بازرگانان در شبکه خود اجازه داد بیت کوین را به عنوان پرداخت بپذیرند.

پی پال و کنار رفتن از پروژه ارز دیجیتال لیبرا تحت مدیریت فیس بوک

جان رینی مدیر مالی پی پل گفته بود که این کیف پرداخت دیجیتال هرگز به طور رسمی جز انجمن ارز دیجیتال لیبرا نبوده و اگرچه اولین برندی بود که از آن خارج شد، اما این کار را فقط برای تمرکز روی استراتژی های تجاری خود انجام داد.

او در مصاحبه ای با CNBC گفته بود كه پی پل فقط یك نامه غیر الزام آور را به عنوان بیان عدم علاقه در مورد لیبرا امضا كرده است:

ما دیدگاه فیس بوک را برای دموکراتیک کردن خدمات مالی برای افرادی که تحت حمایت نیستند به اشتراک می گذاریم. تصمیم ما برای بیرون کشیدن و پیشروی نکردن با لیبرا صرفاً برای تمرکز بر اولویت های ما در پی پال گرفته شده است.


نوشته مرتبط

حواله ACH و انتقال پول بین بانکی بین المللی و حساب ارزی ، حواله ارزی ، حواله دلار و حواله یورو - ارسال ارز با موبایل و تلفن همراه
استفاده از موبایل و تلفن همراه برای ارسال ارز و پول به خارج کشور

12 تیر, 1399حواله ارزی , خبر , کیف پول

در سال 1871، اگر می خواستید از یک شخص به شخص دیگر پول و ارز انتقال دهید، از تلگراف وسترن یونیون استفاده می کردید. اما امروزه شما برای ارسال پول فقط تلفن همراه خود را لمس می کنید. برنامه های جدید تلفن همراه، امکانات جدیدی را برای ارسال ارز و همچنین پرداخت ها بوجود آوردند …

ادامه مطلب
حواله دلار ، حواله ارزی و ارسال و دریافت پول ، ارز و حواله
حواله دلار ؛ ارسال حواله ارزی به خارج کشور و دریافت ارز دلار

8 تیر, 1399حواله ارزی

ارسال حواله دلار و یا دریافت ارز دلار به این طریق  از جمله خدمات حواله ارزی سوکیت بوده و شما می توانید به هر طریقی (سوئیفت، وسترن یونیون، پی پال و…) حواله دلار خود را به خارج از کشور ارسال کرده و یا دریافت نمایید. با سوکیت، می توانید دلار آمریکا را به حساب های …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.