رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا

ارز دیجیتال لیبرا و بیت کوین چگونه به خانه شما می آیند؟

10 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – من سالهاست در مورد بیت کوین و ارز دیجیتال یا رمزارزها می نوشتم، روشن و خاموش، بیشتر در تلاش برای جلب رضایت مصرف کنندگان. اکنون فیس بوک و بسیاری از شرکا در تلاشند تا با ارز دیجیتال لیبرا ،  بیت کوین را به جهانیان مرتبط سازند.

بی احتیاطی؟ شاید. اما لیبرا، برنامه فیس بوک برای ایجاد “واحد پول جدید جهانی” مربوط به سرمایه گذاری یا ایجاد ثروت نیست. این مربوط به معاملات در فضاها و مرزهای دیجیتالی است، بسیاری از آنها – به ویژه در روزهای اول – در شبکه خدمات فیس بوک ، از جمله فیس بوک، مسنجر، اینستاگرام و واتس اپ استفاده می شوند.

آینده خریدهای اینترنتی

در ماه آوریل در جریان کنفرانس توسعه دهنده F8 شبکه اجتماعی ، به نظر می رسید مارک زاکربرگ ، مدیر عامل فیس بوک در خرید ثابت قدم باشد. وی گفت:

پرداخت و تجارت خصوصی یكی از زمینه هایی است كه من واقعاً از آن هیجان زده هستم.

زاکربرگ ابتكارات جدیدی را ارائه داد كه تجارت را بر روی سكو های اصلی خود فعال می كند. با لیبرا كه قرار نیست تا یك سال دیگر راه اندازی شود، احتمال خوبی وجود دارد که برای اولین بار در تاریخ بشر ، مصرف کنندگان در سراسر جهان در همان زمان واقعی با همان ارز در حال معامله باشند ، مانند پول اسپرانتو است.

فیس بوک و شرکای دیگری مانند ویزا کارت و ای‌بی نیز در صدد کم کردن ناپایداری در ارتباط با اکثر شرکتهای رمزارز بودند (که فکر می کنم برای سرمایه گذاران جذابیت زیادی داشته است). تصمیم به حمایت از تركیب با ذخیره واقعی داراییهایی كه اگرچه به طور كامل در ارزش ثابت نیستند ، باعث می شود رمزارزها بیشتر شبیه ارز نقره و طلای اوایل قرن بیستم شود. با توجه به اتفاقاتی که در اقتصاد دنیا در جریان است، می توانیم شاهد این موضوع باشیم که کم کم این رمزارزها راه خود را به خانه های ما باز خواهند کرد.


نوشته مرتبط

بیت کوین یا بیت‌کوین
چگونه از بیت کوین و ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

29 اردیبهشت, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال (یا رمزارز) است که فراتر از آنچه که انتظار میرفت رشد کرده است و از آن زمان به روشی مشروع برای ارسال و دریافت وجه تبدیل شده است. بیت‌کوین می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده …

ادامه مطلب
بیت کوین کش یا بی کش و بیت کوین
بیت کوین کش یا بی کش چیست و چگونه کار می کند؟

16 اردیبهشت, 1399ارز دیجیتال

سوکیت — بیت کوین کش یا بی کش (Bitcoin Cash) یک ارز دیجیتال یا رمز ارز محبوب است که از نسخه اصلی بلاکچین بیت‌کوین بعنوان یک شاخه زنجیره ای در سال 2017 ایجاد شد. طرفداران بیت کوین کش اغلب پتانسیل خود را برای پردازش معاملات بیشتر با سرعت سریع تر از بیت کوین ستایش می …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.