ارز دیجیتال - بیت کوین | سوکیت

نحوه خرید بیت کوین با پی پال (پی پل)

1 فروردین, 1399ارز دیجیتال , کیف پول

سوکیتپی پال یک سرویس بانکی آنلاین مفید است که می تواند هنگام خرید و فروش تقریباً هر چیزی حتی بیت کوین استفاده شود. متأسفانه ، پشتیبانی در فضای ارزهای دیجیتال برای خرید بیت کوین با پی پال به اندازه سایر روشهای پرداخت به طور گسترده پذیرفته نمی شود ، اما امکان پذیر است.

بیت کوین یک ارز دیجیتال است که به صورت مجازی ساخته شده و کسی آن را کنترل نمی‌ کند و مانند پول نقد، به صورت چاپ شده نیست و برای انجام معامله و پرداخت در شبکه‌ای خاص (به نام بلاک چین) متشکل از کامپیوترهای زیادی در سراسر جهان نقل و انتقال می‌ شود. قابل ذکر است که بیت کوین، هنوز توسط بیشتر دولت‌ها به طور رسمی به عنوان پول شناخته نشده است و و کنترل سیستم به دست خود کاربران و از طریق فن‌آوری جدیدی به نام بلاک چین (Blockchain) انجام می‌پذیرد. یکی از دلایل اهمیت بیت کوین، جایگاه آن به عنوان اولین ارز مجازی بدون کنترل متمرکز، توسط بانک‎‌ها یا بانک های مرکزی است.

پی پال در اصل یک بانک آنلاین است. ایجاد یک حساب کاربری پی پال رایگان است و پس از انجام این کار می توانید از آن برای ارسال و دریافت وجوه به سایر کاربران پی پال استفاده کنید. یک حساب پی پال می تواند به یک کارت اعتباری یا حساب بانکی برای سپرده ها و برداشت ها متصل شود و بسیاری از فروشگاه های آنلاین برای پذیرش پرداخت ها ، پی پال را می پذیرند.

آیا می توانم اعتبار پی پال را به بیت کوین تبدیل کنم؟

پی پال نوعی ارز دیجیتال نیست. PayPal یک سرویس بانکی آنلاین است که می تواند وجوه را در ارزهای بی شماری در دنیای واقعی مانند ین ژاپن ، پوند انگلیس یا دلار آمریکا ذخیره کند. پی پال از معاملات یا ذخیره سازی بیت کوین پشتیبانی نمی کند و ابزار تبدیل به رمزارز را ارائه نمی دهد. با این وجود می توان از پی پال برای خرید بیت کوین در مکان های انتخابی استفاده کرد.

نحوه خرید بیت کوین با پی پال با کارت نقدی پی پال

این ساده ترین راه برای خرید بیت کوین با استفاده از PayPal است زیرا این امکان را به شما می دهد تا با هر سرویس فروش بیت کوین که پرداخت کارت اعتباری را قبول می کند ، از اعتبار حساب خود استفاده کنید. PayPal Prepaid MasterCard یک کارت نقدی رایگان است که در دسترس کاربران پی پال است. به هر کارت یک شماره کارت اعتباری مسترکارت منحصر به فرد برای انجام خرید داده می شود و این کارت برای پرداخت ، به وجه حساب پی پال کاربر مرتبط می شود. این می تواند راه حل مناسبی برای کسانی باشد که امنیت شرکت های بزرگتری مانند Coinbase را می خواهند اما قادر به دریافت کارت اعتباری نیستند.

نحوه خرید بیت کوین با پی پال در VirWox

این یکی از محبوب ترین روش های استفاده از پی پال برای به دست آوردن بیت کوین است اما همچنین یکی از روشهای پیچیده است. VirWox یک پلتفرم تجارت آنلاین برای ارزهای دیجیتال است و بیشتر برای فروش و خرید Second Life Lindens (SLL) ، ارز بازی ویدیویی آنلاین Second Life استفاده می شود.

با استفاده از VirWox ، شما باید SLL را با استفاده از PayPal بر روی پلتفرم خریداری کرده و سپس SLL را که برای بیت کوین خریداری کرده اید ، معامله کنید.

نحوه خرید بیت کوین با پی پال در LocalBitcoin

LocalBitcoins یک سرویس آنلاین برای خریداران و فروشندگان است ، در این حالت شما را با فروشندگان بیت کوین که پی پال را می پذیرند متصل می کند. به دلیل داشتن ماهیت یک به یک سایت ، فقط انجام کار با کاربران دارای شهرت خوب فوق العاده مهم است.

100٪ بدان معنی است که آنها معمولاً قابل اعتماد هستند در حالی که افرادی که نمره پایین تری دارند می توانند سابقه کلاهبرداری در خریداران را داشته باشند.


نوشته مرتبط

رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
ارز دیجیتال لیبرا و بیت کوین چگونه به خانه شما می آیند؟

10 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – من سالهاست در مورد بیت کوین و ارز دیجیتال یا رمزارزها می نوشتم، روشن و خاموش، بیشتر در تلاش برای جلب رضایت مصرف کنندگان. اکنون فیس بوک و بسیاری از شرکا در تلاشند تا با ارز دیجیتال لیبرا ،  بیت کوین را به جهانیان مرتبط سازند. بی احتیاطی؟ شاید. اما لیبرا، برنامه فیس …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.