ونمو و پی پال ، پی پل

نحوه استفاده از ونمو Venmo برای ارسال و دریافت پول

28 اسفند, 1398حواله ارزی , کیف پول

سوکیت – باید برنامه را برای آی او اس iOS یا اندروید Android دانلود کنید (دستگاه های ویندوز از ونمو Venmo پشتیبانی نمی کنند). در برنامه راهی برای ایجاد حساب کاربری از طریق فیس بوک یا استفاده از آدرس ایمیل انتخاب خواهید کرد. شما برای تایید اکانت خود نیاز به یک شماره همراه معتبر دارید که کد مربوطه برای شما ارسال شود و پس از آن اکانت شما آماده است.

همچنین یک نام کاربری را انتخاب خواهید کرد که به سایر کاربران امکان می دهد درخواست یا ارسال پول برای شما را بر اساس نامتان جستجو کنند. این برنامه از شما سؤال می کند که آیا می خواهید به فیس بوک پیوند دهید (اگر قبلاً از طریق فیس بوک ثبت نام نکرده اید) و سپس از شما می پرسد که آیا می خواهید مخاطبین تلفن خود را همگام سازی کنید تا کاربران ونمو را که از قبل می شناسید پیدا کنید.

تنظیمات امنیتی ونمو Venmo

تنظیم پیش فرض در برنامه عمومی است به این معنی که هرکسی که از برنامه استفاده می کند می تواند فعالیت های شما را ببیند. اگر می خواهید برگه شما در فضای مجازی پخش نشود و در مورد کاربران دیگر اظهار نظر کنید ، می توانید با رفتن به تنظیمات> حریم خصوصی تغییر دهید.

گزینه های امنیتی دیگر شما دوستان هستند ، جایی که فقط افرادی که در برنامه می شناسید معاملات شما یا Private را مشاهده می کنند که فقط پرداخت کننده / گیرنده را نشان می دهد. اگر شما و یک دوست تنظیمات حریم خصوصی مختلفی داشته باشید ، Venmo به طور پیش فرض به تنظیمات محدودتر بین دو شخص درگیر در معامله می پردازد.

افزودن گزینه پرداخت به ونمو Venmo

برای آمادگی استفاده از ونمو ، باید با پیوند دادن به حساب بانکی یا اضافه کردن یک کارت اعتباری یا نقدی، گزینه پرداخت را اضافه کنید. پرداخت با موجودی Venmo ، از طریق حساب بانکی یا استفاده از کارت نقدی رایگان است. استفاده از کارت اعتباری هزینه 3٪ را متحمل می شود.

اگر می خواهید حساب بانکی خود را پیوند دهید ، می توانید بلافاصله با ارائه ورود به سیستم بانکی و رمز ورود خود به سیستم امن Venmo تأیید کنید. اگر ترجیح می دهید ورود به سیستم بانکی خود را وارد نکنید ، می توانید چند روز صبر کنید تا Venmo آنرا را انجام دهد.

محدودیت های ونمو Venmo

قبل از اینکه هویت خود را با ونمو تأیید کنید با اضافه کردن چهار رقم آخر SSN ، کد پستی و تاریخ تولد خود به حساب ونمو خود ، محدودیت هفتگی 299 دلار را خواهید داشت. پس از تأیید هویت شما ، حدود زیر اعمال می شود.

  • کلیه معاملات در کنار هم (ارسال وجوه ، پرداخت های مجاز به بازرگان و خریدهای Venmo Mastercard®): محدودیت هفتگی 4،999،99 دلار
  • ارسال وجوه (پرداخت به درخواستهای پذیرفته شده سایر کاربران Venmo): محدودیت هفتگی 2.999.99 دلار در هفته
  • پرداخت مجاز به بازرگان (پرداخت کالاها یا خدمات از طریق وب سایت های تلفن همراه یا برنامه های تجار تأیید شده توسط ونمو): 2000 دلار در هر خرید ، 30 معاملات در روز

ونمو مسترکارت محدودیت های مشخصی در حدود 3،000 دلار در هر خرید ، محدودیت هفتگی 500 دلار برای افزایش موجودی مجدد و محدودیت روزانه 400 دلار برای دستگاه خودپرداز دارد. همه محدودیت ها در معرض بررسی دوره ای هستند و ممکن است توسط Venmo تغییر کند.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
ارز دیجیتال - بیت کوین | سوکیت
نحوه خرید بیت کوین با پی پال (پی پل)

1 فروردین, 1399ارز دیجیتال , کیف پول

سوکیت – پی پال یک سرویس بانکی آنلاین مفید است که می تواند هنگام خرید و فروش تقریباً هر چیزی حتی بیت کوین استفاده شود. متأسفانه ، پشتیبانی در فضای ارزهای دیجیتال برای خرید بیت کوین با پی پال به اندازه سایر روشهای پرداخت به طور گسترده پذیرفته نمی شود ، اما امکان پذیر است. …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.