گوگل پی ، سامسونگ پی و اپل پی

نحوه پرداخت با پی پال در فروشگاه ها

26 اسفند, 1398کیف پول

سوکیتپی پال یکی از مطمئن ترین راه ارسال و دریافت پول بصورت آنلاین است. شما همچنین می توانید از بودجه پی پال خود برای خرید در تعداد زیادی از خرده فروشان اینترنتی استفاده کنید. با این حال ، شما همچنین می توانید از وجه نقدی که در حساب پی پال خود ذخیره کرده اید ، برای پرداخت محصولات و خدمات در خرده فروشی های فیزیکی استفاده کنید.

روش ترجیحی خود را برای پرداخت در فروشگاه ها انتخاب کنید

قبل از استفاده از پی پل برای پرداخت یک فروشگاه ، مطمئن شوید که برای استفاده از روش پرداخت دلخواه خود ، آن را تنظیم کرده اید. اگر موجودی در حساب پی پال خود داشته باشید ، ابتدا از آن استفاده می شود. اگر بیشتر از آنچه در پی پال دارید هزینه کنید ، از روش پرداخت ارجح استفاده خواهید کرد.

شما می توانید از کارت اعتباری پی پال ، استفاده از یک کارت اعتباری پیوندی ، کارت نقدی یا حساب بانکی یا پیوند یک حساب پرداخت جدید برای جذب وجه استفاده کنید.

 1. وارد حساب PayPal خود شوید.
 2. برای باز کردن تنظیمات PayPal روی نماد چرخ دنده در گوشه بالا سمت راست کلیک کنید.
 3. روی برگه پرداخت در بالای صفحه تنظیمات کلیک کنید.
 4. روی گزینه تغییر در کنار نماد فروشگاه در پایین لیست گزینه پرداخت دلخواه خود کلیک کنید.
 5. در صورت داشتن حساب اعتباری پی پال ، PayPal اعتبار را انتخاب کنید و مایل به استفاده از آن به عنوان روش تهیه پشتیبان خود هستید.
 6. اگر می خواهید از آن به عنوان روش پرداخت پشتیبان خود استفاده کنید ، یکی از اکانت های مرتبط شده ذکر شده را انتخاب کنید.
 7. اگر می خواهید یک روش پرداخت پشتیبان متفاوت اضافه کنید ، روی پیوند یک کارت جدید یا بانک کلیک کنید. برای وارد کردن اطلاعات مورد نیاز برای این روش پرداخت ، اعلان ها را دنبال کنید.
 8. پس از اتمام ، روی ذخیره کلیک کنید.

با استفاده از پی پال در فروشگاه هایی با Google Pay پرداخت کنید

گوگل پی Google Pay مانند یک کیف پول دیجیتال است که می توانید تلفن خود را نگه دارید و از آن برای پرداخت محصولات و خدمات در فروشگاه ها ، رستوران ها و سایر مکان های فیزیکی استفاده کنید. وقتی پی پال را به گوگل پی پیوند می دهید ، می توانید با استفاده از PayPal از طریق درگاه پذیرش Google Pay پرداخت را انجام دهید.

 1. برنامه Google Pay (موجود برای دستگاه های اندروید یا iOS) را بارگیری و نصب کنید.
 2. پس از نصب ، Google Pay را باز کنید و در انتهای صفحه روی پرداخت ضربه بزنید.
 3. روی + روش پرداخت ضربه بزنید.
 4. پی پال را انتخاب کنید.
 5. وارد حساب PayPal خود شوید.
 6. یک پین PayPal را برای خریدهای داخل فروشگاه تنظیم کنید.
 7. برای تأیید شماره دوباره پین ​​را وارد کنید.
 8. جزئیات را مرور کنید. بر روی موافقت و ادامه کلیک کنید.
 9. اطلاعات خود را تأیید کنید. پیامی دریافت خواهید کرد که آماده استفاده از PayPal با Google Pay هستید.
 10. برای استفاده از PayPal در یک فروشگاه با Google Pay ، تلفن خود را قفل کنید و پشت تلفن خود را برای چند ثانیه نگه دارید. نیازی به باز کردن برنامه Google Pay ندارید. در صورت درخواست ، پین خود را وارد کنید.

کارت نقدی پی پال

گزینه دیگر استفاده از Mastercard PayPal Cash است. این کارت نقدی در فروشگاه ها ، رستوران ها و هر جای دیگر پذیرفته می شود. این یک کارت اعتباری نیست وقتی با استفاده از کارت پرداخت می کنید ، به مانده حساب پی پال شما دسترسی پیدا می کند و از بودجه برای پرداخت قبض استفاده می کند.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.