خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

انتقال پول از طریق پی پال چه مدت طول می کشد؟

24 اسفند, 1398کیف پول

سوکیتپی پال (پی پل) به این معناست که بسیاری از افراد از خرید اقلام اتسی (Etsy) گرفته تا ارائه صورتحساب به مشتریان را از طریق اینترنت انجام می دهند. وقتی نوبت به انتقال پول در حساب شما رسید ، چند روش مختلف وجود دارد که می توانید از آنها سود ببرید.

اتصال به حساب بانکی

سریعترین و آسان ترین روش برای به دست آوردن پول در حساب پی پال، اتصال دادن آن با حساب بانکی است. پس از راه اندازی این کار ، می توانید به همان اندازه پول انتقال دهید. بسته به بانک شما ، انتقال می تواند از همان روز تا 3 روز کاری نشان داده شود.

این به طور مستقیم به مؤسسه مالی شما ، زمان و اینکه آیا در تعطیلات است ، بستگی دارد. برای استفاده از این روش شما باید حداقل 1 دلار در حساب پی پال خود داشته باشید.

اتصال به کارت اعتباری/نقدی

تعداد زیادی از افراد از کارتهای نقدی یا اعتباری خود به عنوان راهی مستقیم برای پرداخت بیشتر خرید های انجام شده در روز استفاده می کنند. می توانید حساب PayPal خود را به کارت نقدی یا اعتباری پیوند دهید و پول را مستقیماً به حساب مرتبط با آن انتقال دهید.

اگر کارت پیش پرداخت باشد ، پول مستقیماً به کارت واریز می شود. این در حال حاضر سریعترین روش برای انتقال پول از حساب پی پال شماست. تا زمانی که پی پال هیچ فعالیت مشکوکی را تشخیص ندهد ، این انتقال ها باید ظرف 30 دقیقه ظاهر شود.

پی پال مسترکارت نقدی

اگر به MasterPard PayPal علاقه دارید ، باید از طریق وب سایت واجد شرایط شوید و یک برنامه را پر کنید. در صورت تأیید ، یک Mastercard PayPal Debit دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد مستقیماً از حساب خود پی پال از یک دستگاه خودپرداز پول برداشت کنید. به خاطر داشته باشید که در حالی که این روش به شما امکان می دهد از دستگاه خودپرداز پول بگیرید ، در بسیاری از دستگاههای خودپرداز هزینه‌های اضافی نیز وجود دارد. همچنین در هر روز با استفاده از این روش به برداشت 400 دلار محدود می شوید.


نوشته مرتبط

گوگل پی ، سامسونگ پی و اپل پی - پی پال (پی‌پل)
بهترین جایگزین برای پی پال (پی‌پل) برای کیف پول دیجیتال

17 تیر, 1399کیف پول

پی پال (پی‌پل) تقریباً مترادف با پرداخت آنلاین است، اما در فضای رو به رشد کیف پول دیجیتال تنها نیست. تقریباً هر بازار مصرفی بصورت آنلاین در حال رشد است. به عنوان مثال، در نظر بگیرید که چگونه آمازون از والمارت به عنوان بزرگترین خرده فروش جهان پیشی گرفت. مصرف کنندگان بیشتری هر ساله به …

ادامه مطلب
حواله ACH و انتقال پول بین بانکی بین المللی و حساب ارزی ، حواله ارزی ، حواله دلار و حواله یورو - ارسال ارز با موبایل و تلفن همراه
استفاده از موبایل و تلفن همراه برای ارسال ارز و پول به خارج کشور

12 تیر, 1399حواله ارزی , خبر , کیف پول

در سال 1871، اگر می خواستید از یک شخص به شخص دیگر پول و ارز انتقال دهید، از تلگراف وسترن یونیون استفاده می کردید. اما امروزه شما برای ارسال پول فقط تلفن همراه خود را لمس می کنید. برنامه های جدید تلفن همراه، امکانات جدیدی را برای ارسال ارز و همچنین پرداخت ها بوجود آوردند …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.