خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

انتقال پول از طریق پی پال چه مدت طول می کشد؟

24 اسفند, 1398کیف پول

سوکیتپی پال (پی پل) به این معناست که بسیاری از افراد از خرید اقلام اتسی (Etsy) گرفته تا ارائه صورتحساب به مشتریان را از طریق اینترنت انجام می دهند. وقتی نوبت به انتقال پول در حساب شما رسید ، چند روش مختلف وجود دارد که می توانید از آنها سود ببرید.

اتصال به حساب بانکی

سریعترین و آسان ترین روش برای به دست آوردن پول در حساب پی پال، اتصال دادن آن با حساب بانکی است. پس از راه اندازی این کار ، می توانید به همان اندازه پول انتقال دهید. بسته به بانک شما ، انتقال می تواند از همان روز تا 3 روز کاری نشان داده شود. این به طور مستقیم به مؤسسه مالی شما ، زمان و اینکه آیا در تعطیلات است ، بستگی دارد. برای استفاده از این روش شما باید حداقل 1 دلار در حساب پی پال خود داشته باشید.

اتصال به کارت اعتباری/نقدی

تعداد زیادی از افراد از کارتهای نقدی یا اعتباری خود به عنوان راهی مستقیم برای پرداخت بیشتر خرید های انجام شده در روز استفاده می کنند. می توانید حساب PayPal خود را به کارت نقدی یا اعتباری پیوند دهید و پول را مستقیماً به حساب مرتبط با آن انتقال دهید. اگر کارت پیش پرداخت باشد ، پول مستقیماً به کارت واریز می شود. این در حال حاضر سریعترین روش برای انتقال پول از حساب پی پال شماست. تا زمانی که پی پال هیچ فعالیت مشکوکی را تشخیص ندهد ، این انتقال ها باید ظرف 30 دقیقه ظاهر شود.

پی پال مسترکارت نقدی 

اگر به MasterPard PayPal علاقه دارید ، باید از طریق وب سایت واجد شرایط شوید و یک برنامه را پر کنید. در صورت تأیید ، یک Mastercard PayPal Debit دریافت خواهید کرد که به شما امکان می دهد مستقیماً از حساب خود پی پال از یک دستگاه خودپرداز پول برداشت کنید. به خاطر داشته باشید که در حالی که این روش به شما امکان می دهد از دستگاه خودپرداز پول بگیرید ، در بسیاری از دستگاههای خودپرداز هزینه‌های اضافی نیز وجود دارد. همچنین در هر روز با استفاده از این روش به برداشت 400 دلار محدود می شوید.


نوشته مرتبط

ارز دیجیتال - بیت کوین | سوکیت
نحوه خرید بیت کوین با پی پال (پی پل)

1 فروردین, 1399ارز دیجیتال , کیف پول

سوکیت – پی پال یک سرویس بانکی آنلاین مفید است که می تواند هنگام خرید و فروش تقریباً هر چیزی حتی بیت کوین استفاده شود. متأسفانه ، پشتیبانی در فضای ارزهای دیجیتال برای خرید بیت کوین با پی پال به اندازه سایر روشهای پرداخت به طور گسترده پذیرفته نمی شود ، اما امکان پذیر است. …

ادامه مطلب
ونمو و پی پال ، پی پل
نحوه استفاده از ونمو Venmo برای ارسال و دریافت پول

28 اسفند, 1398حواله ارزی , کیف پول

سوکیت – باید برنامه را برای آی او اس iOS یا اندروید Android دانلود کنید (دستگاه های ویندوز از ونمو Venmo پشتیبانی نمی کنند). در برنامه راهی برای ایجاد حساب کاربری از طریق فیس بوک یا استفاده از آدرس ایمیل انتخاب خواهید کرد. شما برای تایید اکانت خود نیاز به یک شماره همراه معتبر دارید …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.