خرید از آمازون و ایبی ای بی ئی بی

آیا می توان از پی پال در آمازون استفاده کنید؟

18 اسفند, 1398کارت اعتباری , کیف پول

سوکیتآمازون با داشتن یک فهرست به ظاهر بی پایان کالاها و گزینه های تحویل سریع و راحت ، به نامی مترادف با خرید آنلاین تبدیل شده است. سیستم سفارش آمازون به شما امکان می دهد از میان چندین روش پرداخت مختلف از جمله کارت های اعتباری ، حساب های بانکی و حتی امتیاز پاداش انتخاب کنید.

اگرچه اکثر مردم از پی پال برای خرید در ای‌بی یا ئی‌بی (eBay) یا انتقال پول فرد به فرد استفاده می کنند، اما خدمات پرداخت آنلاین پی پال می تواند به جای یکی از روش های پرداخت ذکر شده در بالا ، در طی مراحل پرداخت آمازون نیز مورد استفاده قرار گیرد. برخلاف بسیاری از فروشندگان دیگر ، آمازون با پی پال یکپارچه نیست و بنابراین پرداختهای مستقیم را از حساب پی پال شما قبول نمی کند. با این وجود راه حل هایی وجود دارد که به شما امکان می دهد با وجوه پی پل خود در محبوب ترین سایت خرید وب اقدام به خرید کنید.

از کارت نقدی پی پال در آمازون استفاده کنید

آسانترین راه برای استفاده از پی پال برای خرید در آمازون از طریق PayPal Cash Mastercard بوده ، یک کارت نقدی است که به طور مستقیم با حساب شما در ارتباط است. تا زمانی که بودجه کافی در حساب پی پال خود داشته باشید ، این کارت می تواند به عنوان یک روش پرداخت در طی مراحل پرداخت آمازون استفاده شود.

قابل دسترسی برای اکثر کاربران پی پال به صورت رایگان بوده و کارت نقدی نیازی به چک اعتبار ندارد و قابل افزایش موجودی از چند طریق از جمله واریز مستقیم و انتقال بانکی است.

از کارت نقدی بیزینس پی پال در آمازون استفاده کنید

دارندگان حساب کاربری PayPal می توانند هنگام استفاده در آمازون با استفاده از PayPal Business Debit Mastercard به عنوان روش پرداخت خود ، مسیری مشابه را دنبال کنند ، که این وجوه را مستقیماً از مانده حساب پی پال شما پرداخت می کند. تفاوت اصلی اینجاست که این کارت نقدی با یک حساب تجاری مرتبط است نه یک کارت شخصی.

کارتهای هدیه یا گیفت کارت آمازون را با پی پال خریداری کنید

اگر شما علاقه ای به مسیر کارت نقدی ندارید ، روش دیگری برای خرید اقلام در آمازون از طریق پی پال وجود دارد ، البته به نوع دیگری که شامل یک مرد واسطه ​​است. کارتهای هدیه آمازون را می توان در eBay ، گاهی اوقات با کمی کمتر از ارزش واقعی پول آنها خریداری کرد. از آنجا که eBay کاملاً با پی پال یکپارچه شده است ، بسیاری از خریداران تصمیم می گیرند که این کارتهای هدیه را خریداری کنند و سپس هنگام مراجعه به آمازون از آنها به عنوان روش پرداخت خود استفاده کنند. مبلغ کارت هدیه از 5 دلار تا 500 دلار متغیر است ، و محدودیتی در مورد تعداد استفاده از آنها هنگام خرید وجود ندارد.


نوشته مرتبط

گوگل پی ، سامسونگ پی و اپل پی - پی پال (پی‌پل)
بهترین جایگزین برای پی پال (پی‌پل) برای کیف پول دیجیتال

17 تیر, 1399کیف پول

پی پال (پی‌پل) تقریباً مترادف با پرداخت آنلاین است، اما در فضای رو به رشد کیف پول دیجیتال تنها نیست. تقریباً هر بازار مصرفی بصورت آنلاین در حال رشد است. به عنوان مثال، در نظر بگیرید که چگونه آمازون از والمارت به عنوان بزرگترین خرده فروش جهان پیشی گرفت. مصرف کنندگان بیشتری هر ساله به …

ادامه مطلب
حواله ACH و انتقال پول بین بانکی بین المللی و حساب ارزی ، حواله ارزی ، حواله دلار و حواله یورو - ارسال ارز با موبایل و تلفن همراه
استفاده از موبایل و تلفن همراه برای ارسال ارز و پول به خارج کشور

12 تیر, 1399حواله ارزی , خبر , کیف پول

در سال 1871، اگر می خواستید از یک شخص به شخص دیگر پول و ارز انتقال دهید، از تلگراف وسترن یونیون استفاده می کردید. اما امروزه شما برای ارسال پول فقط تلفن همراه خود را لمس می کنید. برنامه های جدید تلفن همراه، امکانات جدیدی را برای ارسال ارز و همچنین پرداخت ها بوجود آوردند …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.