استفاده از مسترکارت در گوشی های موبایل اندرویدی و آی او اس

مدیرعاملی مسترکارت از آجی بانگا گرفته شده و به مایکل میباخ داده شد

7 اسفند, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت – آجی بانگا سمت خود را به عنوان مدیرعامل مسترکارت ترک می کند تا بتواند سمت مدیر اجرایی شرکت را به طور مؤثر در اول ژانویه 2021 به عهده بگیرد و مدیر ارشد محصولات، مایکل میباخ آماده می شود تا سمت او را به دست بگیرد.

بانگا به عنوان رئیس ریچارد هیثورنتهوایت، از ماه مه 2006 از سمتش کناره گیری می کند و به عنوان مدیر عاملی مسترکارت منصوب می شود. بانگا گفت:

وقتی شرکت به مرحله بعدی رشد می رود ، ما یک میز رهبری عمیق – با مایکل در راس داریم تا ما را به سطح بعدی برساند. او سابقه اثبات شده ای در زمینه ساختن محصولات و اداره مشاغل در سطح جهان دارد.

بانگا اضافه كرد كه گذشته از آمریكا، میباخ در پرداخت ، داده ، خدمات بانكی و فناوری نقش رهبری را در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا بر عهده داشته است. در طول دهه حضورش در مسترکارت ، میباخ “یک معمار اصلی استراتژی چند ریلی ما – از جمله رهبری Vocalink و معامله در انتظار با شبکه” بوده است تا به مجموعه گسترده تری از جریان های پرداخت بپردازد. او همچنین یک بینشگر است که بخش عمده ای از کارهایی را که در سفر مالی ما انجام شده ، شروع کرده است.”

تغییرات رهبری به دنبال اعلام شرکت در روز دوشنبه (24 فوریه) مبنی بر اینکه درآمد 2020 ممکن است تحت تأثیر ویروس کرونا باشد ، اگرچه این دو اطلاعیه هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. مسترکارت در یک وبلاگ گفت:

اگر این تأثیر فقط به سه ماهه اول محدود شود ، ما انتظار داریم که نرخ رشد خالص سالانه ما در سال 2020 در پایین سطح محدوده باشد.

میباخ اظهار داشت كه 10 سال آخر فعالیت وی روی نوآوری پرداخت تمركز شده است و او “همچنان به تحول و اجرای استراتژی مستركارت ادامه خواهد داد.” او گفت:

آجی تحول استراتژیک و فرهنگی را موجب شده است که این شرکت بتواند پیشرفت کند. مایکل ارزش هایی را که آجی ایجاد کرده است به اشتراک می گذارد و نقش اساسی در تحول شرکت دارد.


نوشته مرتبط

گوگل پی ، سامسونگ پی و اپل پی - پی پال (پی‌پل)
سامسونگ بدنبال ایجاد مسترکارت برای کیف پول دیجیتال سامسونگ پی

5 تیر, 1399خبر , کیف پول

سوکیت – شرکت سامسونگ الکترونیک در نظر دارد یک کارت پرداخت برای سامسونگ پی را ارائه دهد که به مشتریان راهی ساده و انعطاف پذیر برای کنترل پول شان می دهد. سامسونگ برای راه اندازی با مسترکارت و فین تک Curve در ارتباط بوده است. این شرکت الکترونیکی در اطلاعیه خود گفت: با امکان همگام …

ادامه مطلب
فروشگاه اینترنتی آمازون (Amazon.com) - گیفت کارت آمازون
مسترکارت اعتبار کارت را برای خریداران آمازون توکنایز می کند

30 خرداد, 1399خبر , کارت اعتباری

سوکیت – مسترکارت اعلام كرد كه مشتريان آمازون در 12 كشور در سراسر آمريكاي شمالي، آمريكاي لاتين، خاورميانه و اروپا، اعتبار کارت شان توکنایز خواهد شد. توکنیزاسیون یا توکنایز کردن (Tokenization) ویژگی بوده که در آن اعتبار حقیقی به دارایی و اعتبار دیجیتال مثل توکن تبدیل می ‌شود. این شرکت گفت با جایگزین کردن شماره …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.