استفاده از مسترکارت در گوشی های موبایل اندرویدی و آی او اس

مدیرعاملی مسترکارت از آجی بانگا گرفته شده و به مایکل میباخ داده شد

7 اسفند, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت – آجی بانگا سمت خود را به عنوان مدیرعامل مسترکارت ترک می کند تا بتواند سمت مدیر اجرایی شرکت را به طور مؤثر در اول ژانویه 2021 به عهده بگیرد و مدیر ارشد محصولات، مایکل میباخ آماده می شود تا سمت او را به دست بگیرد.

بانگا به عنوان رئیس ریچارد هیثورنتهوایت، از ماه مه 2006 از سمتش کناره گیری می کند و به عنوان مدیر عاملی مسترکارت منصوب می شود. بانگا گفت:

وقتی شرکت به مرحله بعدی رشد می رود ، ما یک میز رهبری عمیق – با مایکل در راس داریم تا ما را به سطح بعدی برساند. او سابقه اثبات شده ای در زمینه ساختن محصولات و اداره مشاغل در سطح جهان دارد.

بانگا اضافه كرد كه گذشته از آمریكا، میباخ در پرداخت ، داده ، خدمات بانكی و فناوری نقش رهبری را در اروپا ، خاورمیانه و آفریقا بر عهده داشته است. در طول دهه حضورش در مسترکارت ، میباخ “یک معمار اصلی استراتژی چند ریلی ما – از جمله رهبری Vocalink و معامله در انتظار با شبکه” بوده است تا به مجموعه گسترده تری از جریان های پرداخت بپردازد. او همچنین یک بینشگر است که بخش عمده ای از کارهایی را که در سفر مالی ما انجام شده ، شروع کرده است.”

تغییرات رهبری به دنبال اعلام شرکت در روز دوشنبه (24 فوریه) مبنی بر اینکه درآمد 2020 ممکن است تحت تأثیر ویروس کرونا باشد ، اگرچه این دو اطلاعیه هیچ ارتباطی با یکدیگر ندارند. مسترکارت در یک وبلاگ گفت:

اگر این تأثیر فقط به سه ماهه اول محدود شود ، ما انتظار داریم که نرخ رشد خالص سالانه ما در سال 2020 در پایین سطح محدوده باشد.

میباخ اظهار داشت كه 10 سال آخر فعالیت وی روی نوآوری پرداخت تمركز شده است و او “همچنان به تحول و اجرای استراتژی مستركارت ادامه خواهد داد.” او گفت:

آجی تحول استراتژیک و فرهنگی را موجب شده است که این شرکت بتواند پیشرفت کند. مایکل ارزش هایی را که آجی ایجاد کرده است به اشتراک می گذارد و نقش اساسی در تحول شرکت دارد.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.