کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت

مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند.

بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت برای انجام امور مربوط به صدور کارت بانکی در این کشور را تصویب کرده است. این تصویب بخشی از تصمیم کشور برای افتتاح سیستم مالی خود است که به عنوان بخشی از معامله تجاری “فاز یک” با ایالات متحده توافق شد. بانک مرکزی گفت که مستر کارت و شریک آن NetsUnion Clearing Corp باید تمام مراحل آماده سازی را طی 12 ماه انجام دهند. در این بیانیه آمده است:

تصویب برنامه آماده سازی مؤسسه پاكسازی كارت بانكی Wanshilian بازتاب دیگری از باز شدن چین به سوی صنعت مالی و تعمیق اصلاحات در سمت عرضه مالی است.

مسترکارت گفت که این موضع “دلگرم کننده” است ، زیرا چین یکی از مهمترین بازارهای جهان است. مستر کارت در بیانیه ای گفت ، پس از آماده سازی ، نیاز به تصویب نهایی است. به عنوان بخشی از معامله تجاری چین با ایالات متحده ، تنظیم کننده های چینی اعلام کردند که برنامه های ارائه دهندگان خدمات پرداخت الکترونیکی ظرف 90 روز در نظر گرفته می شوند. مستر کارت نزدیک به یک سال پیش سرمایه گذاری مشترک خود را راه اندازی کرد.

به عنوان بخشی از معامله تجاری چین با ایالات متحده ، تنظیم کننده های چین اعلام کردند که برنامه های ارائه دهندگان خدمات پرداخت الکترونیکی ظرف 90 روز در نظر گرفته می شوند. مستر کارت نزدیک به یک سال پیش بیشتر سرمایه گذاری مشترک خود را راه اندازی کرد. مسترکارت و ویزا کارت با ابراز گلایه هایی مبنی بر طول کشیدن پروسه ورود آنها به بازار چین ، رقابت را در برابر رشد پلتفرم های داخلی شرکتهای پرداخت تلفن همراه در این کشور دشوارتر کرده اند. طبق تحقیقات شرکت تحقیقاتی چینی iResearch ، پرداخت موبایل در سال 2018 بیش از 190 تریلیون یوان (27 تریلیون دلار) در چین بوده و آن را به بزرگترین بازار در جهان تبدیل کرده است.

نزدیک به ماه سپتامبر ، 90 درصد از 8.2 میلیارد کارت بانکی در گردش، کارت های نقدی بودند. افتتاح بازارهای مالی جهانی در چین امکان حضور شرکت های خارجی را برای راه اندازی مشاغل بیمه ، مدیریت دارایی و بانکداری و سرمایه گذاری فراهم می کند. این کشور در سال 2015 قوانین خود را تغییر داد به گونه ای که با ایجاد واحدها یا دستیابی به یک شرکت محلی می توان مجوزها را به ارائه دهندگان صدور کارتهای بانکی خارجی اعطا کرد. این اقدام اساساً انحصار شرکت دولتی یونیون پی چین را پایان می دهد. امریکن اکسپرس در ماه ژانویه توسط بانك مركزی چین تأیید شد تا مشاغل صدور کارت بانكی را شروع كند. درخواست پذیرفته شده علامت آن است که تصویب نهایی قریب الوقوع است. در اوایل ماه ژانویه ، مسترکارت تایید کرد که در حال مذاکره فعال در مورد راه حل های مختلف با چین است:

چین برای ما یک بازار مهم و حیاتی است و ما مشتاقانه با همکاری دولت چین و شرکای محلی در زمینه رشد و توسعه اکوسیستم کلی پرداخت در دراز مدت همکاری می کنیم. ما به مشارکتمان در اینجا اعتقاد داریم و برای کشور و مردم آن سودمند خواهد بود.


نوشته مرتبط

گوگل پی ، سامسونگ پی و اپل پی - پی پال (پی‌پل)
سامسونگ بدنبال ایجاد مسترکارت برای کیف پول دیجیتال سامسونگ پی

5 تیر, 1399خبر , کیف پول

سوکیت – شرکت سامسونگ الکترونیک در نظر دارد یک کارت پرداخت برای سامسونگ پی را ارائه دهد که به مشتریان راهی ساده و انعطاف پذیر برای کنترل پول شان می دهد. سامسونگ برای راه اندازی با مسترکارت و فین تک Curve در ارتباط بوده است. این شرکت الکترونیکی در اطلاعیه خود گفت: با امکان همگام …

ادامه مطلب
فروشگاه اینترنتی آمازون (Amazon.com) - گیفت کارت آمازون
مسترکارت اعتبار کارت را برای خریداران آمازون توکنایز می کند

30 خرداد, 1399خبر , کارت اعتباری

سوکیت – مسترکارت اعلام كرد كه مشتريان آمازون در 12 كشور در سراسر آمريكاي شمالي، آمريكاي لاتين، خاورميانه و اروپا، اعتبار کارت شان توکنایز خواهد شد. توکنیزاسیون یا توکنایز کردن (Tokenization) ویژگی بوده که در آن اعتبار حقیقی به دارایی و اعتبار دیجیتال مثل توکن تبدیل می ‌شود. این شرکت گفت با جایگزین کردن شماره …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.