کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت

مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند.

بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت برای انجام امور مربوط به صدور کارت بانکی در این کشور را تصویب کرده است. این تصویب بخشی از تصمیم کشور برای افتتاح سیستم مالی خود است که به عنوان بخشی از معامله تجاری “فاز یک” با ایالات متحده توافق شد. بانک مرکزی گفت که مستر کارت و شریک آن NetsUnion Clearing Corp باید تمام مراحل آماده سازی را طی 12 ماه انجام دهند. در این بیانیه آمده است:

تصویب برنامه آماده سازی مؤسسه پاكسازی كارت بانكی Wanshilian بازتاب دیگری از باز شدن چین به سوی صنعت مالی و تعمیق اصلاحات در سمت عرضه مالی است.

مسترکارت گفت که این موضع “دلگرم کننده” است ، زیرا چین یکی از مهمترین بازارهای جهان است. مستر کارت در بیانیه ای گفت ، پس از آماده سازی ، نیاز به تصویب نهایی است. به عنوان بخشی از معامله تجاری چین با ایالات متحده ، تنظیم کننده های چینی اعلام کردند که برنامه های ارائه دهندگان خدمات پرداخت الکترونیکی ظرف 90 روز در نظر گرفته می شوند. مستر کارت نزدیک به یک سال پیش سرمایه گذاری مشترک خود را راه اندازی کرد.

به عنوان بخشی از معامله تجاری چین با ایالات متحده ، تنظیم کننده های چین اعلام کردند که برنامه های ارائه دهندگان خدمات پرداخت الکترونیکی ظرف 90 روز در نظر گرفته می شوند. مستر کارت نزدیک به یک سال پیش بیشتر سرمایه گذاری مشترک خود را راه اندازی کرد. مسترکارت و ویزا کارت با ابراز گلایه هایی مبنی بر طول کشیدن پروسه ورود آنها به بازار چین ، رقابت را در برابر رشد پلتفرم های داخلی شرکتهای پرداخت تلفن همراه در این کشور دشوارتر کرده اند. طبق تحقیقات شرکت تحقیقاتی چینی iResearch ، پرداخت موبایل در سال 2018 بیش از 190 تریلیون یوان (27 تریلیون دلار) در چین بوده و آن را به بزرگترین بازار در جهان تبدیل کرده است.

نزدیک به ماه سپتامبر ، 90 درصد از 8.2 میلیارد کارت بانکی در گردش، کارت های نقدی بودند. افتتاح بازارهای مالی جهانی در چین امکان حضور شرکت های خارجی را برای راه اندازی مشاغل بیمه ، مدیریت دارایی و بانکداری و سرمایه گذاری فراهم می کند. این کشور در سال 2015 قوانین خود را تغییر داد به گونه ای که با ایجاد واحدها یا دستیابی به یک شرکت محلی می توان مجوزها را به ارائه دهندگان صدور کارتهای بانکی خارجی اعطا کرد. این اقدام اساساً انحصار شرکت دولتی یونیون پی چین را پایان می دهد. امریکن اکسپرس در ماه ژانویه توسط بانك مركزی چین تأیید شد تا مشاغل صدور کارت بانكی را شروع كند. درخواست پذیرفته شده علامت آن است که تصویب نهایی قریب الوقوع است. در اوایل ماه ژانویه ، مسترکارت تایید کرد که در حال مذاکره فعال در مورد راه حل های مختلف با چین است:

چین برای ما یک بازار مهم و حیاتی است و ما مشتاقانه با همکاری دولت چین و شرکای محلی در زمینه رشد و توسعه اکوسیستم کلی پرداخت در دراز مدت همکاری می کنیم. ما به مشارکتمان در اینجا اعتقاد داریم و برای کشور و مردم آن سودمند خواهد بود.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.