کارت های اعتباری و نقدی ویزا کارت و مسترکارت - سوکیت پایانه های فروش (POS)پایانه های فروش (POS)

چارچافتر شریک ویزا برای گسترش گزینه های مالی پایانه های فروش (POS)

29 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، ویزا کارت ویزا برای حمایت از مشارکت خود در بستر فناوری مالی تأمین مالی پایانه های فروش (POS) روی چارچافتر (ChargeAfter) سرمایه گذاری استراتژیک انجام داده است تا گزینه های بیشتری برای تأمین اعتبار را در اختیار داشته باشد.

مهیداد شارون ، بنیانگذار و مدیر عامل چارچافتر گفت:

با ترکیب بستر تأمین مالی چارچافتر با دسترسی جهانی ویزا، ما یکی از بزرگترین شبکه های تأمین مالی پایانه های فروش (POS) جهانی را ایجاد کرده ایم.

ویزا و چارچافتر یک دیدگاه مشترک برای  پرداخت سریعتر، راحت ، ایمن و در دسترس بودن دارند. چشم انداز چارچافتر این است که به هر مصرف کننده ، در سرتاسر جهان ، به گزینه های تأمین مالی متناسب با نیازهای منحصر به فرد آنها ، دسترسی پیدا کند ، و از این طریق که در چه زمان و مکانی برای خرید – از طریق آنلاین ، درون فروشگاهی و از طریق تلفن ، در دسترس مصرف کننده است. به عنوان بخشی از تلاش مداوم برای تجدید اعتبار ، ما گزینه های پرداخت انعطاف پذیری در پرداخت ها را به دست مصرف کننده می رسانیم. ما موج اعتباری بعدی را ایجاد می کنیم.

این مشارکت شبکه فروشندگان ، خریداران و بانکهای صادرکننده، ویزا را قادر می سازد از پلتفرم چارچافتر برای ارائه طیف وسیعی از راه حلهای تأمین مالی استفاده کنند. اعضای شبکه ویزا همچنین می توانند به عنوان وام دهنده مستقیم به چارچافتر بپیوندند و گزینه های بیشتری را در پایانه های فروش (POS) به افراد ارائه دهند.

شهرار فریدمن ، رئیس استودیوی نوآوری ویزا خاطرنشان کرد:

مصرف کنندگان به طور روزافزون هنگام پرداخت هزینه ، خواه برای نیازهای روزمره خود یا موارد با ارزش ، انتخاب و انعطاف بیشتری را طلب می کنند.

با کار با چارچافتر ، هدف ما این است که فروشندگان و موسسات مالی را برای ارائه طیف وسیعی از گزینه های تأمین مالی شخصی سازی شده در پایانه های فروش (POS) آسانتر کنیم ، به مصرف کنندگان این امکان را می دهیم که پرداخت های خود را به روشی که برای آنها کار می کند مدیریت کنند.

ChargeAfter در سال 2017 تأسیس شد و مقر آن در نیویورک است و دفاتر آن در سان فرانسیسکو و تل آویو است. در ماه سپتامبر ، گزارش شد كه چارچافتر از میان سه استارتاپ اسرائیلی است كه در مركز نوآوری ویزا در تل آویو شركت می كند.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.