خرید مستقیم از بهترین فروشگاه های آنلاین لباس و پوشاک ترکیه

چگونه آمازون و وسترن یونیون در تلاش برای بهبود فروش جهانی هستند

25 بهمن, 1398پرداخت بین المللی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون – جهان در حال کوچکتر شدن است و مردم دهه ها چنین می گفتند. و پرداختهای مربوط به خرده فروشی و تجارت جهانی قطعاً بخش بزرگی از این روند هستند. این فقط فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان نیست بلکه اهمیت آن در مورد خرده فروشی بین المللی است.

برای مثال ، همانطور که احتمالاً تصور می کنید ، لجستیک بخش بزرگی از خرده فروشی جهانی است. به همین دلیل اخیراً خبری منتشر شده است که Flow ، یک استارت آپ لجستیکی بوده که به شرکتهای تجارت الکترونیک بین المللی کمک می کند تا از هدررفت 37 میلیون دلار در این بخش جلوگیری کند.

اهمیت لجستیک و پرداختها

به گفته مدیر عامل Flow ، راب كو ، پیشرفت در رسانه های اجتماعی و شیوه فروش همه چیز در پلتفرم ها ، دستیابی به مارك های مستقیم به مصرف كننده (DTC) را آسانتر كرده است. با این وجود ، این بدان معنا نیست که حمل و نقل به مشتریان به همان اندازه شهودی باشد ، به خصوص هنگام انتقال خرید از یک کشور به کشور دیگر. به عبارت دیگر ، این بدان معناست که حمل و نقل می تواند در نهایت پرهزینه باشد ، و برخی از سایت های تجارت الکترونیکی ممکن است با گزینه های پرداختی که برای مصرف کنندگان آشنا نیست ، یکپارچه شود. حل این مشکل از اصلی ترین وظایف نوآوری خرده فروشی بین المللی و حل اختلال در این دهه جدید است.

رویکردی که توسط Flow انجام شده است به این نتیجه می رسد: این پلتفرم در بالای نرم افزارهای موجود کار می کند ، و به طور خودکار موقعیت مکانی یک شخص را به سایت تجارت الکترونیکی تعیین می کند ، در نتیجه مصرف کنندگان با گزینه های پرداخت آشنا برخورد می کنند. نه تنها این ، بلکه Flow با هدف ساخت تایمر حمل و نقل مرزی و مقرون به صرفه تر ، روابطی را با حاملان برقرار کرده است. لیزا لاندسمن ، رئیس پیشین Jet.com و اکنون یکی از اعضای هیئت مدیره Flow گفت:

خرید بین المللی یک منطقه تجارت الکترونیکی به سرعت در حال رشد است و شرکت های بیشتری در حال سرمایه گذاری در استراتژی جهانی خود برای جذب این تقاضای بین المللی هستند.

یک فروشنده برتر در این فضا است ، و پلتفرم آنها مزایای استراتژیک را برای مارک ها و خرده فروشان وارد کرده و یا گسترش به بازارهای بین المللی را فراهم می کند. تیم ما با حمایت از رشد سریع هیجان زده است.

نقش آمازون

دانش محلی و گزینه های پرداخت محلی به سختی تنها کلید تجارت بین المللی موفقیت آمیز در سال 2020 است. جریان های پرداختی که از طریق اپراتورهای عمده تجارت الکترونیکی درگیر هستند نیز به رشد بیشتر آن بخش خرده فروشی و در یک سطح بسیار گرانقیمت کمک می کنند.

به عنوان مثال ، این بدان معنی است که خریداران آمازون در جامائیکا هم اکنون می توانند اقلام مورد نیاز خود را به ارز محلی در مکان های وسترن یونیون در سراسر کشور پرداخت کنند ، براساس نسخه منتشر شده از اواخر سال 2019. این اقدام به دنبال تلاش های مشابه در سایر نقاط جهان است.

در اینجا نحوه عملکرد این فرایند خرده فروشی ویژه بین المللی آورده شده است: خریداران موارد را در وب سایت آمازون یا از طریق برنامه تلفن همراه آمازون سفارش می دهند. وقتی آن دسته از مصرف کنندگان می خواهند تسویه کنند ، گزینه PayCode را انتخاب می کنند. آنها سپس یک کد و دستورالعمل در مورد نحوه انجام معامله را در یک محل شرکت وسترن یونیون دریافت می کنند.

اینها فقط چند راه است که نشان می دهد خرده فروشی جهانی در سال 2020 در حال رشد است. کسی نمی تواند عمل را از لجستیک و پرداخت جدا کند. قابل ذکر است که شما می توانید هر گونه پرداخت جهانی را با استفاده از ویزا کارت و مسترکارت های سوکیت انجام دهید.

 


نوشته مرتبط

حواله دلار ، حواله ارزی و ارسال و دریافت پول ، ارز و حواله
حواله دلار ؛ ارسال حواله ارزی به خارج کشور و دریافت ارز دلار

8 تیر, 1399حواله ارزی

ارسال حواله دلار و یا دریافت ارز دلار به این طریق  از جمله خدمات حواله ارزی سوکیت بوده و شما می توانید به هر طریقی (سوئیفت، وسترن یونیون، پی پال و…) حواله دلار خود را به خارج از کشور ارسال کرده و یا دریافت نمایید. با سوکیت، می توانید دلار آمریکا را به حساب های …

ادامه مطلب
وسترن یونیون و مانی گرام (وسترنیونیون و مانیگرام) - خدمات حواله ارزی سوکیت
مانیگرام در مقایسه با وسترن یونیون ؛ چه تفاوت هایی دارند؟

26 خرداد, 1399حواله ارزی

سوکیت – با وجود دستگاههای خودپرداز در همه جا، تسویه حساب آنی و سپرده های بانکی خودکار، هنوز مواقعی وجود دارد که نیاز به دریافت یا ارسال پول نقد دارید و به همین دلیل شرکت های خدمات انتقال پول مانند مانیگرام و وسترنیونیون ده‌ها هزار شعبه در شهرها و کشورهای مختلف دنیا دارند. خدمات ارسال …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.