وسترن یونیون - انتقال پول و حواله ارزی

مشتریان پست پی به بسترهای وسترن یونیون دسترسی پیدا می کنند

21 بهمن, 1398حواله ارزی

سوکیت ، وسترن یونیون در تلاش برای توسعه پرداخت های برون مرزی و بین المللی، مشتریان پست پی (Postepay) هم اکنون می توانند به بستر ارزی و بین المللی وسترن یونیون برای ارسال وجوه در سراسر جهان دسترسی داشته باشند.

مدیر عامل وسترن یونیون، حکمت ارسک در این اطلاعیه گفت:

هیجان انگیز است که دو موسسه مالی پیشرو که برای پیشبرد خدمات دیجیتالی برای مشتریان خود با هم کار می کنند، با ارائه یک تجربه پرداخت جهانی بدون مرز با یکدیگر به همکاری می پردازند.

وی ادامه داد:

استراتژی آزاد پلتفرم وسترن یونیون به ما اجازه می دهد تا ضمن کمک به سازمانهای پیشرو ، خدمات خود را در سطح جهانی به صورت خلاقانه، دنیای فیزیکی پول را به یکدیگر متصل کنیم. ما خوشحالیم و از استفاده پست پی از خانواده وسترن یونیون استقبال می کنیم.

بیش از هفت میلیون مشتری پست پی Evolution اکنون می توانند از طریق برنامه Postepay، حواله بین المللی را از طریق وسترن یونیون ارسال کنند. آنها می توانند پرداخت های خود را در داخل برنامه از طریق یک حساب یا کارت تأمین کنند و از طریق شبکه جهانی Western Union در بیش از 200 کشور و قلمرو پرداخت کنند.

پست پی S.p.A از طرف خود می تواند بیش از هفت میلیون کاربر پست پی Evolution ، بیش از 4.8 میلیون کیف پول دیجیتالی و تقریبا 20 میلیون کارت پیش پرداخت را به یک مشتری شگفت انگیز اختصاص دهد. در همین زمان ، حواله های ارسال شده از ایتالیا به سایر نقاط جهان در سال 2018 مبلغ 18.5 میلیارد دلار و 9.5 میلیارد دلار برای هر بانک بود. مدیر ارشد اجرایی پست پی، مارکو سیراکوسانو در این اطلاعیه گفت:

پست پی با ارائه راه حل هایی که باعث می شود مشتریان ما از خدمات با کیفیت و محصولات با استفاده آسان بهره مند شوند، پیشرفت و نوآوری کشور را به سمت جلو هدایت می کند.

در راستای استراتژی شرکت ما، اولین هدف پست پی اطلاع رسانی و هدایت تغییرات در عادات مصرف کننده است، در حالی که به شدت روی این موضوع سرمایه گذاری شده و استراتژی مبتنی بر برنامه ما را تبلیغ می کنند. بنابراین ، برنامه Postepay نه تنها خدمات اختصاصی بسیار را به مشتریان ارائه می دهد بلکه اکوسیستمی از محصولات و خدمات یکپارچه را نیز فراهم می کند که معاملات و مبادلات را در هر سطح ساده می کند.

به لطف همکاری با یک برند برتر مانند وسترن یونیون مشتریان ما اکنون می توانند براحتی به سراسر جهان پول ارسال کنند. در این زمینه ، یک رهبر جهانی مانند Western Union شریک مناسب برای افزایش رشد ما است.


نوشته مرتبط

خرید مستقیم از بهترین فروشگاه های آنلاین لباس و پوشاک ترکیه
چگونه آمازون و وسترن یونیون در تلاش برای بهبود فروش جهانی هستند

25 بهمن, 1398پرداخت بین المللی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون – جهان در حال کوچکتر شدن است و مردم دهه ها چنین می گفتند. و پرداختهای مربوط به خرده فروشی و تجارت جهانی قطعاً بخش بزرگی از این روند هستند. این فقط فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان نیست بلکه اهمیت آن در مورد خرده فروشی بین المللی است. برای مثال …

ادامه مطلب
وسترن یونیون - خدمات حواله ارزی سوکیت
هر آنچه باید درباره وسترن یونیون بدانید (هزینه ها، انتقال و ارسال پول آنلاین)

19 بهمن, 1398حواله ارزی

سوکیت ، وسترن یونیون –  بسیاری از آمریکایی ها و تاجران در سراسر جهان با نام وسترن یونیون آشنا هستند و منطقی است زیرا این شرکت مستقر در ایالات متحده از سال 1851 بوده و در زمینه خدمات مالی  و حواله ارزی بین المللی فعالیت دارد. اما بسیاری از مردم هنوز از خودشان این سؤال …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.