پی پال - پی پل - لیبرا

مدیر مالی پی پال (پی پل) از برنامه مالی سال 2020 می گوید

10 دی, 1398خبر , کیف پول

سوکیت ، پی پال  براساس گزارشی از وال استریت ژورنال، شرکت پرداخت بین المللی و کیف پول پی پل اخیراً پلتفرم پرداخت چینی گوپی GoPay را به دست آورد و می خواهد همچنان به انجام چنین معاملاتی و در اختیار گرفتن شرکت های پرداخت دیگر ادامه دهد.

این شرکت می خواهد در طول سال 2020 تمایلات خود را دنبال کند. جان رائینی، رئیس مالی پی پل گفت:

فرصت های زیادی برای به دست آوردن شرکت ها به طور غیر ارگانیک وجود دارد.

معامله شرکت گوپی GoPay که تملک سهام 70 درصدی آن برای پی پل بود، در 19 دسامبر به تایید نهایی رسید. دن شولمن ، رئیس و مدیر عامل شرکت پی پال گفت:

ما خوشحالیم که این معامله تاریخی را انجام دهیم ، و این امکان را برای ما فراهم می کند تا مشارکت خود را در چنین بازار پویایی گسترش دهیم.

این مرحله مهم به ما این امکان را می دهد تا در مؤسسات مالی چینی و سکوهای فن آوری شریک قوی تری باشیم. ما مشتاقانه منتظر کمک به رشد اکوسیستم تجارت الکترونیکی و پرداخت های چین هستیم.

پی پل همچنین در ماه نوامبر اعلام کرده است که قصد دارد شرکت Honey Science Corporation که یک بستر تخفیف خرید و پاداش است را بدست آورد. خرید این شرکت 4 میلیارد دلار برای پی پال هزینه خواهد داشت، و شرکت هانی “تجربه خرید لذت بخش مصرف کنندگان پی پال را افزایش می دهد و افزایش فروش و جذب مشتری برای بازرگانان خود نیز یکی از اهداف این طرح است”.

این شرکت به طرز تهاجمی اقدام به دنبال معاملاتی مانند این کرده و تاکنون حدود 7 میلیارد دلار هزینه کرده است. این شرکت همچنان به دنبال معاملات بین محدوده یک میلیارد و 3 میلیارد دلاری خواهد بود. موشه کاتری ، یک تحلیلگر Wedbush Securities ، گفت که برای پی پال مهم است که معاملات را با دقت انجام دهند.


نوشته مرتبط

خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020

20 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی –  مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020 ، که معمولاً با عنوان یوفا یورو 2020 یا به سادگی یورو 2020 شناخته می شود، قرار است شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در یوفا، چهارمین دوره مسابقات بین المللی فوتبال مردان اروپا که توسط اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می شود، باشد. …

ادامه مطلب
خرید بلیط کنسرت خارجی
خرید بلیط کنسرت در خارج از کشور

18 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی – کنسرت یک اجرای موسیقی زنده در مقابل مخاطب است. این اجرا ممکن است توسط یک نوازنده منفرد باشد، که گاهی اوقات رسیتال نیز است، یا توسط یک گروه موسیقی مانند ارکستر، گروه کر یا گروه موسیقی اجرا می شود. کنسرت ها با تنوع و اندازه گسترده ای از امکانات و …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.