خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

پی پال 70 درصد شرکت چینی پرداخت گوپی (GoPay) را در اختیار دارد

2 دی, 1398خبر , کیف پول

سوکیت ، پی پال پی پل در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که 70 درصد سهام از شرکت فناوری اطلاعات و مالی Guofubao (گوپی یا GoPay) به عنوان اولین پلتفرم پرداخت خارجی آنلاین در چین را به دست آورده است.

دن شولمن ، رئیس و مدیر عامل شرکت پی پال گفت:

ما خوشحالیم که این معامله تاریخی را انجام دهیم ، و این امکان را برای ما فراهم می کند تا مشارکت خود را در چنین بازار پویایی گسترش دهیم.

این مرحله مهم به ما این امکان را می دهد تا در مؤسسات مالی چینی و سکوهای فن آوری شریک قوی تری باشیم. ما مشتاقانه منتظر کمک به رشد اکوسیستم تجارت الکترونیکی و پرداخت های چین هستیم.

براساس گزارش ها ، این مالکیت در تاریخ 30 سپتامبر توسط بانک مردم چین تأیید شد. شرایط معامله اعلام نشده است. گو پی (GoPay) برای معاملات دیجیتال و تلفن همراه دارای مجوز است و عملکردی مشابه پی پال دارد. فضای پرداخت در چین – بزرگترین بازار تجارت الکترونیک در جهان – در حال حاضر تحت تسلط نرم افزاری های محلی مانند علی پی (Alipay) و وی چت پی (WeChat Pay) است. China Internet Watch گفت که خریداران آنلاین در چین در سپتامبر سال 2019 به 370 میلیون دستگاه دسکتاپ و بیش از یک میلیارد دستگاه تلفن همراه منحصر به فرد رسیده اند. تحقیقات آن نشان داد:” آنها به طور متوسط ​​از 2.22 برنامه تلفن همراه استفاده می کنند و 6.3 ساعت را برای خرید می گذرانند. ” برنامه های برتر موبایل در سه ماهه سوم امسال WeChat ، Alipay ، QQ ، Taobao و iQiyi بودند.

Frost & Sullivan پیش بینی کرده است که بازار موبایل شاهد رشد گسترده ای خواهد بود و در سال 2023 به 96.73 تریلیون دلار خواهد رسید. در سال 2017 این رقم 29.93 تریلیون دلار بود. معاملات مرزی در سال 2016 به 6.66 تریلیون دلار در سال 2016 رسید و انتظار می رود بیشترین رشد را در زمینه هایی مانند تجارت الکترونیک ، مسافرت و خارج از کشور داشته باشد.

در نوامبر سال 2018 ، امریکن اکسپرس  (American Express) به اولین شبکه برون مرزی تبدیل شد که خدمات صدور کارت در چین را برقرار کرد. سال گذشته ، بانک مرکزی چین موافقت کرد که بازار را به شرکتهای پرداخت خارجی بسط دهد ، اما مصوبات کند بوده است. شماره های بانک مرکزی در چین نشان دهنده سطح بالایی از رشد در این زمینه است: پرداخت های آنلاین شخص ثالث 45 درصد در سال گذشته به 29 تریلیون دلار برای فقط یک سال قبل رسیده است.


نوشته مرتبط

گوگل پی ، سامسونگ پی و اپل پی - پی پال (پی‌پل)
بهترین جایگزین برای پی پال (پی‌پل) برای کیف پول دیجیتال

17 تیر, 1399کیف پول

پی پال (پی‌پل) تقریباً مترادف با پرداخت آنلاین است، اما در فضای رو به رشد کیف پول دیجیتال تنها نیست. تقریباً هر بازار مصرفی بصورت آنلاین در حال رشد است. به عنوان مثال، در نظر بگیرید که چگونه آمازون از والمارت به عنوان بزرگترین خرده فروش جهان پیشی گرفت. مصرف کنندگان بیشتری هر ساله به …

ادامه مطلب
حواله ACH و انتقال پول بین بانکی بین المللی و حساب ارزی ، حواله ارزی ، حواله دلار و حواله یورو - ارسال ارز با موبایل و تلفن همراه
استفاده از موبایل و تلفن همراه برای ارسال ارز و پول به خارج کشور

12 تیر, 1399حواله ارزی , خبر , کیف پول

در سال 1871، اگر می خواستید از یک شخص به شخص دیگر پول و ارز انتقال دهید، از تلگراف وسترن یونیون استفاده می کردید. اما امروزه شما برای ارسال پول فقط تلفن همراه خود را لمس می کنید. برنامه های جدید تلفن همراه، امکانات جدیدی را برای ارسال ارز و همچنین پرداخت ها بوجود آوردند …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.