خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

پی پال 70 درصد شرکت چینی پرداخت گوپی (GoPay) را در اختیار دارد

2 دی, 1398خبر , کیف پول

سوکیت ، پی پال پی پل در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که 70 درصد سهام از شرکت فناوری اطلاعات و مالی Guofubao (گوپی یا GoPay) به عنوان اولین پلتفرم پرداخت خارجی آنلاین در چین را به دست آورده است.

دن شولمن ، رئیس و مدیر عامل شرکت پی پال گفت:

ما خوشحالیم که این معامله تاریخی را انجام دهیم ، و این امکان را برای ما فراهم می کند تا مشارکت خود را در چنین بازار پویایی گسترش دهیم.

این مرحله مهم به ما این امکان را می دهد تا در مؤسسات مالی چینی و سکوهای فن آوری شریک قوی تری باشیم. ما مشتاقانه منتظر کمک به رشد اکوسیستم تجارت الکترونیکی و پرداخت های چین هستیم.

براساس گزارش ها ، این مالکیت در تاریخ 30 سپتامبر توسط بانک مردم چین تأیید شد. شرایط معامله اعلام نشده است. گو پی (GoPay) برای معاملات دیجیتال و تلفن همراه دارای مجوز است و عملکردی مشابه پی پال دارد. فضای پرداخت در چین – بزرگترین بازار تجارت الکترونیک در جهان – در حال حاضر تحت تسلط نرم افزاری های محلی مانند علی پی (Alipay) و وی چت پی (WeChat Pay) است. China Internet Watch گفت که خریداران آنلاین در چین در سپتامبر سال 2019 به 370 میلیون دستگاه دسکتاپ و بیش از یک میلیارد دستگاه تلفن همراه منحصر به فرد رسیده اند. تحقیقات آن نشان داد:” آنها به طور متوسط ​​از 2.22 برنامه تلفن همراه استفاده می کنند و 6.3 ساعت را برای خرید می گذرانند. ” برنامه های برتر موبایل در سه ماهه سوم امسال WeChat ، Alipay ، QQ ، Taobao و iQiyi بودند.

Frost & Sullivan پیش بینی کرده است که بازار موبایل شاهد رشد گسترده ای خواهد بود و در سال 2023 به 96.73 تریلیون دلار خواهد رسید. در سال 2017 این رقم 29.93 تریلیون دلار بود. معاملات مرزی در سال 2016 به 6.66 تریلیون دلار در سال 2016 رسید و انتظار می رود بیشترین رشد را در زمینه هایی مانند تجارت الکترونیک ، مسافرت و خارج از کشور داشته باشد.

در نوامبر سال 2018 ، امریکن اکسپرس  (American Express) به اولین شبکه برون مرزی تبدیل شد که خدمات صدور کارت در چین را برقرار کرد. سال گذشته ، بانک مرکزی چین موافقت کرد که بازار را به شرکتهای پرداخت خارجی بسط دهد ، اما مصوبات کند بوده است. شماره های بانک مرکزی در چین نشان دهنده سطح بالایی از رشد در این زمینه است: پرداخت های آنلاین شخص ثالث 45 درصد در سال گذشته به 29 تریلیون دلار برای فقط یک سال قبل رسیده است.


نوشته مرتبط

ارز دیجیتال - بیت کوین | سوکیت
نحوه خرید بیت کوین با پی پال (پی پل)

1 فروردین, 1399ارز دیجیتال , کیف پول

سوکیت – پی پال یک سرویس بانکی آنلاین مفید است که می تواند هنگام خرید و فروش تقریباً هر چیزی حتی بیت کوین استفاده شود. متأسفانه ، پشتیبانی در فضای ارزهای دیجیتال برای خرید بیت کوین با پی پال به اندازه سایر روشهای پرداخت به طور گسترده پذیرفته نمی شود ، اما امکان پذیر است. …

ادامه مطلب
ونمو و پی پال ، پی پل
نحوه استفاده از ونمو Venmo برای ارسال و دریافت پول

28 اسفند, 1398حواله ارزی , کیف پول

سوکیت – باید برنامه را برای آی او اس iOS یا اندروید Android دانلود کنید (دستگاه های ویندوز از ونمو Venmo پشتیبانی نمی کنند). در برنامه راهی برای ایجاد حساب کاربری از طریق فیس بوک یا استفاده از آدرس ایمیل انتخاب خواهید کرد. شما برای تایید اکانت خود نیاز به یک شماره همراه معتبر دارید …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.