خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

پی پال 70 درصد شرکت چینی پرداخت گوپی (GoPay) را در اختیار دارد

2 دی, 1398خبر , کیف پول

سوکیت ، پی پال پی پل در یک بیانیه مطبوعاتی گفت که 70 درصد سهام از شرکت فناوری اطلاعات و مالی Guofubao (گوپی یا GoPay) به عنوان اولین پلتفرم پرداخت خارجی آنلاین در چین را به دست آورده است.

دن شولمن ، رئیس و مدیر عامل شرکت پی پال گفت:

ما خوشحالیم که این معامله تاریخی را انجام دهیم ، و این امکان را برای ما فراهم می کند تا مشارکت خود را در چنین بازار پویایی گسترش دهیم.

این مرحله مهم به ما این امکان را می دهد تا در مؤسسات مالی چینی و سکوهای فن آوری شریک قوی تری باشیم. ما مشتاقانه منتظر کمک به رشد اکوسیستم تجارت الکترونیکی و پرداخت های چین هستیم.

براساس گزارش ها ، این مالکیت در تاریخ 30 سپتامبر توسط بانک مردم چین تأیید شد. شرایط معامله اعلام نشده است. گو پی (GoPay) برای معاملات دیجیتال و تلفن همراه دارای مجوز است و عملکردی مشابه پی پال دارد. فضای پرداخت در چین – بزرگترین بازار تجارت الکترونیک در جهان – در حال حاضر تحت تسلط نرم افزاری های محلی مانند علی پی (Alipay) و وی چت پی (WeChat Pay) است. China Internet Watch گفت که خریداران آنلاین در چین در سپتامبر سال 2019 به 370 میلیون دستگاه دسکتاپ و بیش از یک میلیارد دستگاه تلفن همراه منحصر به فرد رسیده اند. تحقیقات آن نشان داد:” آنها به طور متوسط ​​از 2.22 برنامه تلفن همراه استفاده می کنند و 6.3 ساعت را برای خرید می گذرانند. ” برنامه های برتر موبایل در سه ماهه سوم امسال WeChat ، Alipay ، QQ ، Taobao و iQiyi بودند.

Frost & Sullivan پیش بینی کرده است که بازار موبایل شاهد رشد گسترده ای خواهد بود و در سال 2023 به 96.73 تریلیون دلار خواهد رسید. در سال 2017 این رقم 29.93 تریلیون دلار بود. معاملات مرزی در سال 2016 به 6.66 تریلیون دلار در سال 2016 رسید و انتظار می رود بیشترین رشد را در زمینه هایی مانند تجارت الکترونیک ، مسافرت و خارج از کشور داشته باشد.

در نوامبر سال 2018 ، امریکن اکسپرس  (American Express) به اولین شبکه برون مرزی تبدیل شد که خدمات صدور کارت در چین را برقرار کرد. سال گذشته ، بانک مرکزی چین موافقت کرد که بازار را به شرکتهای پرداخت خارجی بسط دهد ، اما مصوبات کند بوده است. شماره های بانک مرکزی در چین نشان دهنده سطح بالایی از رشد در این زمینه است: پرداخت های آنلاین شخص ثالث 45 درصد در سال گذشته به 29 تریلیون دلار برای فقط یک سال قبل رسیده است.


نوشته مرتبط

خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020

20 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی –  مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020 ، که معمولاً با عنوان یوفا یورو 2020 یا به سادگی یورو 2020 شناخته می شود، قرار است شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در یوفا، چهارمین دوره مسابقات بین المللی فوتبال مردان اروپا که توسط اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می شود، باشد. …

ادامه مطلب
خرید بلیط کنسرت خارجی
خرید بلیط کنسرت در خارج از کشور

18 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی – کنسرت یک اجرای موسیقی زنده در مقابل مخاطب است. این اجرا ممکن است توسط یک نوازنده منفرد باشد، که گاهی اوقات رسیتال نیز است، یا توسط یک گروه موسیقی مانند ارکستر، گروه کر یا گروه موسیقی اجرا می شود. کنسرت ها با تنوع و اندازه گسترده ای از امکانات و …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.