وسترن یونیون - خدمات حواله ارزی سوکیت

وسترن یونیون برای توسعه خدمات حواله ارزی ، شلی سوانبک را به خدمت گرفت

1 دی, 1398حواله ارزی , خبر

سوکیت ، حواله ارزی  وسترن یونیون اعلام کرد که شلی سوانبک را به عنوان رئیس محصولات و پلتفرم منصوب کرده است که وظیفه دارد بستر جهانی و بین المللی ارزی این شرکت را گسترش دهد.

به عنوان عضو تیم اجرایی ، سوانبک مستقیماً به مدیرعامل وسترن یونیون، حكمت ارسك گزارش خواهد داد و برای پیشبرد سکوی جهانی برای پشتیبانی از بخشهای مختلف مشتری تلاش خواهد کرد. ارسک گفت:

من خوشحالم که انتصاب شلی سوانبک را پس از یک جستجوی گسترده جهانی اعلام کردم. ما از تجربه عمیقی که وی در سازمان ما به ارمغان می آورد و نقش اساسی که وی در ارائه توانایی های بین المللی بی نظیر ما به مجموعه گسترده ای از مصرف کنندگان و مشاغل دارد ، الهام گرفته است.

سوانبک پس از شش سال فعالیت در Accenture به وسترنیونیون پیوست و در آنجا به تأسیس این شرکت به عنوان رهبر بازار در خدمات دیجیتال کمک کرد. سوانبک گفت:

من از پیوستن به وسترن یونیون ، یک برند جهانی نمادین ، ​​و همکاری با رهبری با تجربه خود برای رشد و توسعه مشاغل و پیشبرد استراتژی جدید پلتفرم خود ، خوشحالم.

مأموریت اتحادیه غربی برای تأمین طیف گسترده ای از گزینه های حرکت و پرداخت پول برای خدمت به طیف گسترده ای از مصرف کنندگان و مشاغل، از طریق نوآوری فراگیر، این فرصت را به ویژه جذاب می کند زیرا رشد و گسترش بسترهای اتحادیه غربی منافع گسترده ای خواهد داشت. برای ذینفعان در سراسر جهان.

این انتصاب را پس از روز سرمایه گذار وسترن یونیون در سپتامبر ، تیم مدیریت استراتژی پلتفرم شرکت آن را فاش کرد. هدف این است که از عضله برون مرزی وسترن یونیون برای رفع نیازهای رو به رشد مشتریان جهانی برای راه حل های انتقال محلی و انتقال پول بین المللی استفاده شود. وسترن یونیون در ماه اکتبر اعلام کرد که در حال نقل و انتقال پول در زمان آنی به مشتریان در هند است. وسترن یونیوون اولین شرکت انتقال پول بود که از رابط پرداخت های یکپارچه (UPI) استفاده کرد ، راهکاری که توسط شرکت ملی پرداخت هند تحت دستورالعمل بانک ذخیره هند (RBI) تهیه شده است. این پلتفرم به مشتریان غربی اتحادیه اجازه می دهد به جای تهیه اطلاعات بانکی ، با استفاده از UPI ID به بانک های هند انتقال دهند.


نوشته مرتبط

خرید مستقیم از بهترین فروشگاه های آنلاین لباس و پوشاک ترکیه
چگونه آمازون و وسترن یونیون در تلاش برای بهبود فروش جهانی هستند

25 بهمن, 1398پرداخت بین المللی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون – جهان در حال کوچکتر شدن است و مردم دهه ها چنین می گفتند. و پرداختهای مربوط به خرده فروشی و تجارت جهانی قطعاً بخش بزرگی از این روند هستند. این فقط فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان نیست بلکه اهمیت آن در مورد خرده فروشی بین المللی است. برای مثال …

ادامه مطلب
وسترن یونیون - انتقال پول و حواله ارزی
مشتریان پست پی به بسترهای وسترن یونیون دسترسی پیدا می کنند

21 بهمن, 1398حواله ارزی

سوکیت ، وسترن یونیون – در تلاش برای توسعه پرداخت های برون مرزی و بین المللی، مشتریان پست پی (Postepay) هم اکنون می توانند به بستر ارزی و بین المللی وسترن یونیون برای ارسال وجوه در سراسر جهان دسترسی داشته باشند. مدیر عامل وسترن یونیون، حکمت ارسک در این اطلاعیه گفت: هیجان انگیز است که …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.