بهترین ابزار سئو وب سایت با MOZ

خرید حساب Ahrefs ؛ ابزاری برای سئو موتورهای جستجو

30 آذر, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت – Ahrefs جدیدترین ورودی به فضای سئو و موتورهای جستجو است و می توان گفت رقیبی برای ابزارهایی نظیر MOZ است. آنها از ربات مخصوص خود و فهرست خود استفاده می کنند (که آنها بیان می کنند بر اساس اطلاعاتی از تریلیون اتصالات وب سایت).

آنها ادعا می کنند که فهرست آنها هر 30 دقیقه به روز می شود و اطلاعات تازه در مدت 30 دقیقه پس از تازه کردن شاخص واقعی در دسترس کاربرانشان قرار می گیرد. Ahrefs همچنین دارای پایگاه داده رتبه بندی تقریبا 45 میلیون کلمه کلیدی از 9 کشور مختلف (US GB FR RU DE ES IT AU BR) است. ابزارهای آنها عبارتند از:

  • اکسپلورر سایت
  • تجزیه و تحلیل SERPs
  • گزارش ها
  • ابزارها

قیمت گذاری آنها بسیار مستقیم است و فقط بر اساس حجم داده ای که به آنها دسترسی دارید ، افزایش یا کاهش می یابد. می توانید در صفحه قیمت گذاری آنها ، درک آسان قیمت را بررسی کنید (و آنها به خوانندگان کتاب سئو 50٪ تخفیف در ماه اول ارائه می دهند).

خرید اکانت ویژه ابزار سئو وب سایت Ahrefs

برای خرید اکانت ویژه ابزار سئو وب سایت Ahrefs و هر گونه خرید بین المللی و ارزی از وب سایت ها و فروشگاه های خارجی می توانید با در اختیار داشتن مسترکارت و ویزا کارت های سوکیت این کار را به راحتی انجام دهید. همچنین اگر در نظر دارید که فقط معادل ریال خرید مورد نظرتان را پرداخت کنید، این امکان برای  شما وجود دارد که از بخش خدمات پرداخت ارزی ما اقدام کنید.

اکسپلورر سایت Ahrefs 

سایت اکسپلور Ahref با روشی مشابه با Majestic’s Explorer Site و SeoMoz’s Explorer Site کار می کند. می توانید یک URL خاص ، دامنه بدون زیر دامنه یا دامنه با تمام زیر دامنه های آن را انتخاب کنید.

اگر به نتایج Site Explorer نگاهی بیندازیم ، می توانید یک بررسی کلی از 45 روز گذشته یا بیشتر از تاریخ Ahrefs را مشاهده کنید.

تجزیه و تحلیل SERPs

این مشابه گزارش موقعیت یابی SERP است. در اصل ، یک URL وارد می کنید و داده های رتبه بندی + Google بینگ و یاهو را با همان معیارهایی که گفته شده دریافت می کنید.

تجزیه و تحلیل تبلیغات

Ahrefs همچنین از گوگل (و بینگ / یاهو استفاده می کند). می توانید رتبه بندی آگهی ، متن آگهی ، داده های حجم و CPC و همچنین آخرین سطح تاریخ و رقابت را به روز کنید.

گزارش ها

شما می توانید به صورت جزئی از اشتراک خود گزارش هایی را برای دامنه خود ایجاد کنید. هر دامنه به عنوان یک گزارش جداگانه حساب می شود ، بنابراین شما می توانید به همان اندازه که شما در این رابط حق دارید را وارد کنید اما آنها در برابر میزان کمک های ماهانه شما حساب می کنند.

آیا Ahrefs ارزش دارد؟

من تحت تاثیر سرعت این ابزار، exportability داده ها، و قابلیت فیلتر گزارش قرار گرفته بودم. دسترسی به بانک اطلاعاتی پیوند دیگر سخت نیست ، به خصوص که در هر 30 دقیقه به روز می شود. ابزار بسیار آسان برای استفاده هستند. اگر در تحقیق سرویس مورد نظرتان هستید ، باید این ابزار را امتحان کنید. پایگاه داده این سایت به نظر می رسد اندازه نسبتا خوبی برای یک پایگاه داده جدید دارد. اگر شما آن را امتحان می کنید، نظرتان را با ما به اشتراک بگذارید.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
خرید مستقیم از بهترین فروشگاه های آنلاین لباس و پوشاک ترکیه
چگونه آمازون و وسترن یونیون در تلاش برای بهبود فروش جهانی هستند

25 بهمن, 1398پرداخت بین المللی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون – جهان در حال کوچکتر شدن است و مردم دهه ها چنین می گفتند. و پرداختهای مربوط به خرده فروشی و تجارت جهانی قطعاً بخش بزرگی از این روند هستند. این فقط فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان نیست بلکه اهمیت آن در مورد خرده فروشی بین المللی است. برای مثال …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.