خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

پی پال انتقالات فوری را با کارت مسترکارت گسترش می دهد

12 آذر, 1398خبر , کارت اعتباری , کیف پول

سوکیت ، مسترکارت براساس بیانیه مطبوعاتی ، پی پال (پی پل) ویژگی انتقال سریع خود را به سنگاپور و اروپا با کمک مسترکارت گسترش داده است. این ویژگی که با مسترکارت همکاری می کند، به مشتریان این امکان را می دهد تا وجه را از حساب های پی پال خود به مسترکارت های خود در زمان آنی انتقال دهند.

شري كريكوريان، معاون ارشد محصولات و نوآوري در مسترکارت گفت:

ما از شركت پي پال در مورد استفاده گسترده تر از انتقال فوري به كاربران بيشتري در بازارهاي خارج از كشور آمريكا استفاه مي كنيم.

این گسترش به مشارکت دیرینه ما با پی پال نمونه دیگری از چگونگی استفاده از تخصص مشترک خود و تمرکز روی نوآوری برای کمک به بیشتر مردم برای سرعت بخشیدن و دسترسی آسان به پول آنها است.

این برنامه مسترکارت سند یا Mastercard Send نام دارد و از زیرساخت این شرکت کارتی برای ایجاد انتقال استفاده می کند. همه امکانات معمولاً چند ثانیه طول می کشد. این ویژگی از سال 2017 در دسترس بوده و میلیون ها بار از آن استفاده شده است:

جنیفر مارینر، معاون بازاریابی و مشارکتهای جهانی در پی پال گفت:

دسترسی سریع به صندوق ها، به نوآوری و مشارکت در صنعت مالی نیاز دارد تا یک تجربه ایده آل به مشتری ارائه شود.در پی پل، ما دائماً در حال نوآوری و همکاری با شرکای مهمی مانند مسترکارت هستیم تا این نوآوری ها را ارائه دهیم.

با گسترش مسترکارت سند به کشورهای جدید، گزینه دیگری برای مشتریان ما اضافه می کند تا حتی سریعتر به پول خود دسترسی پیدا کنند.

پی پال همچنین با Discover همکاری کرده است تا مشتریان بتوانند از پاداش کش بک کارت اعتباری یا مایلز برای خرید چیزهایی با شرکت پرداخت استفاده کنند. پس از پیوستن حسابها، مشتریان Discover می توانند با استفاده از پی پال در میلیون ها فروشگاه آنلاین پرداخت کنند و فوراً هر نوع پاداش انباشته شده را بازخرید کنند.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.