خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

پی پال انتقالات فوری را با کارت مسترکارت گسترش می دهد

12 آذر, 1398خبر , کارت اعتباری , کیف پول

سوکیت ، مسترکارت براساس بیانیه مطبوعاتی ، پی پال (پی پل) ویژگی انتقال سریع خود را به سنگاپور و اروپا با کمک مسترکارت گسترش داده است. این ویژگی که با مسترکارت همکاری می کند، به مشتریان این امکان را می دهد تا وجه را از حساب های پی پال خود به مسترکارت های خود در زمان آنی انتقال دهند.

شري كريكوريان، معاون ارشد محصولات و نوآوري در مسترکارت گفت:

ما از شركت پي پال در مورد استفاده گسترده تر از انتقال فوري به كاربران بيشتري در بازارهاي خارج از كشور آمريكا استفاه مي كنيم.

این گسترش به مشارکت دیرینه ما با پی پال نمونه دیگری از چگونگی استفاده از تخصص مشترک خود و تمرکز روی نوآوری برای کمک به بیشتر مردم برای سرعت بخشیدن و دسترسی آسان به پول آنها است.

این برنامه مسترکارت سند یا Mastercard Send نام دارد و از زیرساخت این شرکت کارتی برای ایجاد انتقال استفاده می کند. همه امکانات معمولاً چند ثانیه طول می کشد. این ویژگی از سال 2017 در دسترس بوده و میلیون ها بار از آن استفاده شده است:

جنیفر مارینر، معاون بازاریابی و مشارکتهای جهانی در پی پال گفت:

دسترسی سریع به صندوق ها، به نوآوری و مشارکت در صنعت مالی نیاز دارد تا یک تجربه ایده آل به مشتری ارائه شود.در پی پل، ما دائماً در حال نوآوری و همکاری با شرکای مهمی مانند مسترکارت هستیم تا این نوآوری ها را ارائه دهیم.

با گسترش مسترکارت سند به کشورهای جدید، گزینه دیگری برای مشتریان ما اضافه می کند تا حتی سریعتر به پول خود دسترسی پیدا کنند.

پی پال همچنین با Discover همکاری کرده است تا مشتریان بتوانند از پاداش کش بک کارت اعتباری یا مایلز برای خرید چیزهایی با شرکت پرداخت استفاده کنند. پس از پیوستن حسابها، مشتریان Discover می توانند با استفاده از پی پال در میلیون ها فروشگاه آنلاین پرداخت کنند و فوراً هر نوع پاداش انباشته شده را بازخرید کنند.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020

20 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی –  مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020 ، که معمولاً با عنوان یوفا یورو 2020 یا به سادگی یورو 2020 شناخته می شود، قرار است شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در یوفا، چهارمین دوره مسابقات بین المللی فوتبال مردان اروپا که توسط اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می شود، باشد. …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.