خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

پی پال (پی پل) اکوسیستم خرید بین المللی را شیرین می کند

9 آذر, 1398کیف پول

سوکیت ، پی پال  پی پل اعلام کرده است که قصد دارد شرکت Honey Science Corporation که یک بستر تخفیف خرید و پاداش است را بدست آورد.

خرید این شرکت 4 میلیارد دلار برای پی پال هزینه خواهد داشت، و شرکت هانی “تجربه خرید لذت بخش مصرف کنندگان پی پال را افزایش می دهد و افزایش فروش و جذب مشتری برای بازرگانان خود نیز یکی از اهداف این طرح است”.

شرکت هانی در سال 2012 به عنوان روشی برای مردم یافت شد که بتوانند پس از خرید آنلاین ، پس انداز خود را به راحتی پیدا کنند و این شرکت با ارائه هایی مانند برنامه تلفن های هوشمند ، ردیابی قیمت و هشدار در پرداخت به طور پیوسته رشد کرده است.

هانی گفت پس انداز آن ها برای مشتریان در سال گذشته یک میلیارد دلار بوده است. این پلتفرم با بیش از 30،000 خرده فروش در همه رده های خرید کار می کند. پی پال گفته است که هدف مشترکی را با هانی به اشتراک می گذارد: کمک به ساده سازی و شخصی سازی بهتر تجربه خرید آنلاین ، ضمن افزایش فروش و تعامل برای بازرگانان. هر دو شرکت گفتند که انتظار دارند روند رشد خود در نتیجه توافق ادامه یابد.

دن شولمن، رئیس و مدیرعامل پی پل گفت:

هانی در میان تحول آورترین دستاورد ها در تاریخ پی پال است. این مجموعه خدمات گسترده ای را برای ساده سازی تجربه خرید مصرف کننده فراهم می کند، در حالی که در عین حال مقرون به صرفه تر و با ارزش تر است.

ترکیبی از محصولات مصرفی مکمل هانی با پلت فرم ما توانایی ما برای درگیر کردن مشارکت و ایفای نقش معنادار تری در زندگی روزمره مصرف کنندگان ما را افزایش می دهد. به عنوان شریک مورد نظر برای تجار ما، این روش دیگری است که ما به آنها کمک می کنیم تا روابط مشتری خود را تقویت کنند ، پیشنهادهای شخصی سازی ارائه دهند و فروش افزایشی را هدایت کنیم. ترکیب Honey و PayPal ابعاد مهم و معنادار دیگری را به بستر دو طرفه ما اضافه می کند.

هانی قصد دارد دفتر مرکزی خود را در لس آنجلس و همچنین برند تجاری خود را حفظ کند. بنیانگذاران شرکت جورج روان و رایان هادسون رهبری این شرکت را ادامه خواهند داد. آنها بخشی از سازمان جهانی محصول و مصرف کننده PayPal خواهند بود و گزارش هایی را به جان كونز معاون ارشد ارائه می دهند.


نوشته مرتبط

ارز دیجیتال - بیت کوین | سوکیت
نحوه خرید بیت کوین با پی پال (پی پل)

1 فروردین, 1399ارز دیجیتال , کیف پول

سوکیت – پی پال یک سرویس بانکی آنلاین مفید است که می تواند هنگام خرید و فروش تقریباً هر چیزی حتی بیت کوین استفاده شود. متأسفانه ، پشتیبانی در فضای ارزهای دیجیتال برای خرید بیت کوین با پی پال به اندازه سایر روشهای پرداخت به طور گسترده پذیرفته نمی شود ، اما امکان پذیر است. …

ادامه مطلب
ونمو و پی پال ، پی پل
نحوه استفاده از ونمو Venmo برای ارسال و دریافت پول

28 اسفند, 1398حواله ارزی , کیف پول

سوکیت – باید برنامه را برای آی او اس iOS یا اندروید Android دانلود کنید (دستگاه های ویندوز از ونمو Venmo پشتیبانی نمی کنند). در برنامه راهی برای ایجاد حساب کاربری از طریق فیس بوک یا استفاده از آدرس ایمیل انتخاب خواهید کرد. شما برای تایید اکانت خود نیاز به یک شماره همراه معتبر دارید …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.