خدمات پرداخت پی پال (پی پل)

پی پال (پی پل) اکوسیستم خرید بین المللی را شیرین می کند

9 آذر, 1398کیف پول

سوکیت ، پی پال  پی پل اعلام کرده است که قصد دارد شرکت Honey Science Corporation که یک بستر تخفیف خرید و پاداش است را بدست آورد.

خرید این شرکت 4 میلیارد دلار برای پی پال هزینه خواهد داشت، و شرکت هانی “تجربه خرید لذت بخش مصرف کنندگان پی پال را افزایش می دهد و افزایش فروش و جذب مشتری برای بازرگانان خود نیز یکی از اهداف این طرح است”.

شرکت هانی در سال 2012 به عنوان روشی برای مردم یافت شد که بتوانند پس از خرید آنلاین ، پس انداز خود را به راحتی پیدا کنند و این شرکت با ارائه هایی مانند برنامه تلفن های هوشمند ، ردیابی قیمت و هشدار در پرداخت به طور پیوسته رشد کرده است.

هانی گفت پس انداز آن ها برای مشتریان در سال گذشته یک میلیارد دلار بوده است. این پلتفرم با بیش از 30،000 خرده فروش در همه رده های خرید کار می کند. پی پال گفته است که هدف مشترکی را با هانی به اشتراک می گذارد: کمک به ساده سازی و شخصی سازی بهتر تجربه خرید آنلاین ، ضمن افزایش فروش و تعامل برای بازرگانان. هر دو شرکت گفتند که انتظار دارند روند رشد خود در نتیجه توافق ادامه یابد.

دن شولمن، رئیس و مدیرعامل پی پل گفت:

هانی در میان تحول آورترین دستاورد ها در تاریخ پی پال است. این مجموعه خدمات گسترده ای را برای ساده سازی تجربه خرید مصرف کننده فراهم می کند، در حالی که در عین حال مقرون به صرفه تر و با ارزش تر است.

ترکیبی از محصولات مصرفی مکمل هانی با پلت فرم ما توانایی ما برای درگیر کردن مشارکت و ایفای نقش معنادار تری در زندگی روزمره مصرف کنندگان ما را افزایش می دهد. به عنوان شریک مورد نظر برای تجار ما، این روش دیگری است که ما به آنها کمک می کنیم تا روابط مشتری خود را تقویت کنند ، پیشنهادهای شخصی سازی ارائه دهند و فروش افزایشی را هدایت کنیم. ترکیب Honey و PayPal ابعاد مهم و معنادار دیگری را به بستر دو طرفه ما اضافه می کند.

هانی قصد دارد دفتر مرکزی خود را در لس آنجلس و همچنین برند تجاری خود را حفظ کند. بنیانگذاران شرکت جورج روان و رایان هادسون رهبری این شرکت را ادامه خواهند داد. آنها بخشی از سازمان جهانی محصول و مصرف کننده PayPal خواهند بود و گزارش هایی را به جان كونز معاون ارشد ارائه می دهند.


نوشته مرتبط

گوگل پی ، سامسونگ پی و اپل پی - پی پال (پی‌پل)
بهترین جایگزین برای پی پال (پی‌پل) برای کیف پول دیجیتال

17 تیر, 1399کیف پول

پی پال (پی‌پل) تقریباً مترادف با پرداخت آنلاین است، اما در فضای رو به رشد کیف پول دیجیتال تنها نیست. تقریباً هر بازار مصرفی بصورت آنلاین در حال رشد است. به عنوان مثال، در نظر بگیرید که چگونه آمازون از والمارت به عنوان بزرگترین خرده فروش جهان پیشی گرفت. مصرف کنندگان بیشتری هر ساله به …

ادامه مطلب
حواله ACH و انتقال پول بین بانکی بین المللی و حساب ارزی ، حواله ارزی ، حواله دلار و حواله یورو - ارسال ارز با موبایل و تلفن همراه
استفاده از موبایل و تلفن همراه برای ارسال ارز و پول به خارج کشور

12 تیر, 1399حواله ارزی , خبر , کیف پول

در سال 1871، اگر می خواستید از یک شخص به شخص دیگر پول و ارز انتقال دهید، از تلگراف وسترن یونیون استفاده می کردید. اما امروزه شما برای ارسال پول فقط تلفن همراه خود را لمس می کنید. برنامه های جدید تلفن همراه، امکانات جدیدی را برای ارسال ارز و همچنین پرداخت ها بوجود آوردند …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.