ارسال حواله ارزی مانی گرام مانیگرام

مانیگرام خدمات دیجیتال خود را در هنگ کنگ و نیوزیلند گسترش می دهد

6 آذر, 1398حواله ارزی , کیف پول

سوکیتمانیگرام اعلام کرده است که این شرکت با گسترش گزینه های بیشتر برای مشتریان خارج از کشور ، به ویژه در منطقه آسیا اقیانوسیه و نیوزیلند ، گسترش خدمات دیجیتال خود را در سراسر جهان ادامه می دهد.

وب سایت مانیگرام و برنامه مانی گرام پلاس اکنون در دسترس مشتریان شرکت های هنگ کنگی است و کاربران در نیوزیلند هم اکنون می توانند از برنامه مانیگرام برای ارسال پول به دوستان و خانواده استفاده کنند.

الکس هولمز رئیس و مدیرعامل مانیگرام گفت:

شرکت ما واسطه تحولی است که در آن ما روی سرعت بخشیدن به رشد دیجیتال متمرکز هستیم. با گسترش خدمات دیجیتالی ما به بازارهای بیشتر،  از تجربه ساده و یکپارچه پلتفرم های آنلاین خود به رسیدن میلیون ها مشتری جدید خوشحال هستیم.

این شرکت حدود سه سال است که تمرکز خود را بر گسترش دیجیتال قرار داده و اخیراً نشان داد که حدود 60 درصد از کل درآمد انتقال پول آنها از بازارهای خارج از کشور تامین می شود. همچنین حدود 20 درصد از کل معاملات اکنون دیجیتال است.

این شرکت اعلام کرده است که هم اکنون کاربران می توانند با استفاده از مانیگرام به صورت دیجیتالی در بیش از 60 کشور جهان پول ارسال یا دریافت کنند. اپلیکیشن مانیگرام سال آینده در هنگ کنگ عرضه می شود و یک وب سایت جدید در سال 2020 به نیوزیلند عرضه می شود.

در اوایل ماه جاری ، مانیگرام همکاری با بانک کامبوجی Wing را در زمینه سرمایه گذاری کیف پول دیجیتال اعلام کرد که اجازه می دهد وجوه مستقیم به حساب مشتریان واریز شود. هولمز گفت:

80 درصد از معاملات آنلاین ما روی  تلفن همراه انجام می شود، ما به دنبال ارائه گزینه های حتی بیشتر برای مشتریان خود با استفاده از پلتفرم های دیجیتال هستیم.

مشتریان این بانک قادر خواهند بود از طریق برنامه Wing Money به راحتی پول دریافت و ارسال کنند.


نوشته مرتبط

مانی گرام - خدمات حواله ارزی سوکیت
وسترن یونیون یا مانی گرام؛ کدام یک بهتر است؟

19 شهریور, 1398حواله ارزی

سوکیت ، حواله ارزی – شاید برای انتقال سریع پول و ارز نام شرکت های معروفی مثل وسترن یونیون و مانی گرام به گوشتان خورده باشد که هر کدام شعبه های زیادی در سراسر دنیا دارند. البته قابل ذکر است که به دلیل تحریم های اقتصادی موجود، این دو کمپانی خدماتی را در ایران ارائه …

ادامه مطلب
ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
چگونه به خارج از کشور پول ارسال کنیم؟

17 شهریور, 1398حواله ارزی

سوکیت وسترن یونیون – فرض کنید یکی از اعضاء خانواده تان یا دوستانتان فورا نیاز به پول داشته باشد یا می خواهید برای شریک تجاری تان یک پولی را بصورت فوری ارسال کنید، در چنین شرایطی، چه اقدامی انجام می دهید و چگونه می توانید این نیاز مالی را برطرف کنید؟ حواله ارزی یکی از انواع …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.