ارسال حواله ارزی مانی گرام مانیگرام

مانیگرام خدمات دیجیتال خود را در هنگ کنگ و نیوزیلند گسترش می دهد

6 آذر, 1398حواله ارزی , کیف پول

سوکیتمانیگرام اعلام کرده است که این شرکت با گسترش گزینه های بیشتر برای مشتریان خارج از کشور ، به ویژه در منطقه آسیا اقیانوسیه و نیوزیلند ، گسترش خدمات دیجیتال خود را در سراسر جهان ادامه می دهد.

وب سایت مانیگرام و برنامه مانی گرام پلاس اکنون در دسترس مشتریان شرکت های هنگ کنگی است و کاربران در نیوزیلند هم اکنون می توانند از برنامه مانیگرام برای ارسال پول به دوستان و خانواده استفاده کنند.

الکس هولمز رئیس و مدیرعامل مانیگرام گفت:

شرکت ما واسطه تحولی است که در آن ما روی سرعت بخشیدن به رشد دیجیتال متمرکز هستیم. با گسترش خدمات دیجیتالی ما به بازارهای بیشتر،  از تجربه ساده و یکپارچه پلتفرم های آنلاین خود به رسیدن میلیون ها مشتری جدید خوشحال هستیم.

این شرکت حدود سه سال است که تمرکز خود را بر گسترش دیجیتال قرار داده و اخیراً نشان داد که حدود 60 درصد از کل درآمد انتقال پول آنها از بازارهای خارج از کشور تامین می شود. همچنین حدود 20 درصد از کل معاملات اکنون دیجیتال است.

این شرکت اعلام کرده است که هم اکنون کاربران می توانند با استفاده از مانیگرام به صورت دیجیتالی در بیش از 60 کشور جهان پول ارسال یا دریافت کنند. اپلیکیشن مانیگرام سال آینده در هنگ کنگ عرضه می شود و یک وب سایت جدید در سال 2020 به نیوزیلند عرضه می شود.

در اوایل ماه جاری ، مانیگرام همکاری با بانک کامبوجی Wing را در زمینه سرمایه گذاری کیف پول دیجیتال اعلام کرد که اجازه می دهد وجوه مستقیم به حساب مشتریان واریز شود. هولمز گفت:

80 درصد از معاملات آنلاین ما روی  تلفن همراه انجام می شود، ما به دنبال ارائه گزینه های حتی بیشتر برای مشتریان خود با استفاده از پلتفرم های دیجیتال هستیم.

مشتریان این بانک قادر خواهند بود از طریق برنامه Wing Money به راحتی پول دریافت و ارسال کنند.


نوشته مرتبط

حواله دلار ، حواله ارزی و ارسال و دریافت پول ، ارز و حواله
حواله دلار ؛ ارسال حواله ارزی به خارج کشور و دریافت ارز دلار

8 تیر, 1399حواله ارزی

ارسال حواله دلار و یا دریافت ارز دلار به این طریق  از جمله خدمات حواله ارزی سوکیت بوده و شما می توانید به هر طریقی (سوئیفت، وسترن یونیون، پی پال و…) حواله دلار خود را به خارج از کشور ارسال کرده و یا دریافت نمایید. با سوکیت، می توانید دلار آمریکا را به حساب های …

ادامه مطلب
خدمات پرداخت پی پال (پی پل)
مقایسه مانیگرام ، پی پل و Xoom ؛ کدام کمترین کارمزد را دارند؟

6 تیر, 1399حواله ارزی

پی پل ، مانیگرام و Xoom سه سرویس برتر برای انتقال پول و حواله ارزی هستند. شرکت های انتقال ارز هزینه های مختلفی را بر اساس کشور مبدا و کشور مقصد دریافت می کنند. به نظر می رسد که پی پل کم هزینه باشد و همچنین در بین این سه، بیشترین تنوع را در انواع …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.