ارز دیجیتال لیبرا - فیس بوک

فیس بوک از راه پرداختی و کیف پول “فیسبوک پی” رونمایی کرد

4 آذر, 1398خبر , کارت اعتباری , کیف پول

سوکیت – فیس بوک از راه اندازی فیسبوک پی خبر داد که یک سیستم پرداخت به منظور انجام عملیات پرداخت و کار از طریق فیس بوک، اینستاگرام ، مسنجر و واتس اپ است.

این شرکت گفت:

مردم قبلاً از برنامه های ما برای خرید، از علایمی استفاده می کنند و برای یکدیگر پول ارسال می کنند. فیسبوک پی باعث می شود این اطمینان حاصل شود که اطلاعات پرداخت شما ایمن و محافظت شده است.

کاربران فیسبوک پی که به گفته این شرکت ارتباطی با ارز دیجیتال لیبرا پیشنهادی ندارد، می توانند یک روش پرداخت ترجیحی را وارد کرده و سپس از گزینه ای استفاده کنند تا در نهایت در تمام برنامه های مربوطه پرداخت کنند. فیس بوک گفت کاربران می توانند انتخاب کنند که چه برنامه هایی  از فیسبوک پی استفاده کند، انتخاب می کنند یا می توانند همه را انتخاب کنند (در صورت وجود). کاربران همچنین قادر به مشاهده تاریخچه پرداخت ، تنظیمات به روزرسانی یا مدیریت روش های پرداخت همه در یک مکان خواهند بود.

این ویژگی از زمان واقعی در ایالات متحده با یک گپ زنده پشتیبانی می کند و برنامه هایی برای اضافه شدن تعداد بیشتری از کشورها در آینده وجود دارد. فیسبوک پی در تنظیمات برنامه یا وب سایت موجود است. شروع به کار در فیس بوک و مسنجر خواهد بود و بعداً در واتس اپ و اینستاگرام در دسترس قرار می گیرد ، جایی که می توان از طریق آن برنامه ها را تنظیم کرد.

فیس بوک گفت:

فیسبوک پی از عمده ترین کارتهای اعتباری و نقدی مانند مسترکارت و ویزا کارت و همچنین پی پال پشتیبانی می کند.پرداخت ها با همکاری شرکت هایی مانند پی پل، استریپ و دیگر در سراسر جهان انجام می شود. فیسبوک پی بر روی زیرساخت های مالی و مشارکت های موجود ساخته شده است و جدا از کیف پول کالیبرا است که در شبکه ارز دیجیتال لیبرا اجرا خواهد شد.

فیس بوک اعلام کرد امنیت و محافظت بیشتری دارد و از زمان راه اندازی ابزار جمع آوری کمک های مالی در سال 2015 ، بیش از 2 میلیارد دلار کمک مالی پردازش کرده است.


نوشته مرتبط

رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
ارز دیجیتال لیبرا و بیت کوین چگونه به خانه شما می آیند؟

10 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – من سالهاست در مورد بیت کوین و ارز دیجیتال یا رمزارزها می نوشتم، روشن و خاموش، بیشتر در تلاش برای جلب رضایت مصرف کنندگان. اکنون فیس بوک و بسیاری از شرکا در تلاشند تا با ارز دیجیتال لیبرا ،  بیت کوین را به جهانیان مرتبط سازند. بی احتیاطی؟ شاید. اما لیبرا، برنامه فیس …

ادامه مطلب
پی پال - پی پل - لیبرا
پی پال هیچوقت جزئی از انجمن ارز دیجیتال لیبرا فیس بوک نبوده است!

8 آبان, 1398ارز دیجیتال , خبر , کیف پول

سوکیت ، پی پال – جان رینی، مدیر مالی پی پل گفت که این کیف پرداخت دیجیتال هرگز به طور رسمی جزء انجمن ارز دیجیتال لیبرا نبوده و اگرچه اولین برندی بود که از آن خارج شد ، اما این کار را فقط برای تمرکز روی استراتژی های تجاری خود انجام داد. در چند هفته …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.