اکانت دولوپر اپل و iOS

پرداخت هزینه ساخت اکانت دولوپر اپل و iOS

24 آبان, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت بین المللی  برای ارسال برنامه ها به اپ استور یا آیتونز استور (iTunes Store / App Store)، به یک حساب کاربری دولوپر اپل و آی او اس iOS نیاز دارید. هزینه سالانه برنامه توسعه دهنده اپل 99 دلار و هزینه سالانه برنامه Enterprise توسعه دهنده اپل 299 دلار است که به ارز محلی نیز قابل پرداخت است.

پرداخت هزینه اکانت دولوپر اپل و iOS

در خود سایت اپل آمده است که:

می توانید از روش های پرداخت ارائه شده در هنگام خرید عضویت خود انتخاب کنید. اگر با کارت اعتباری پرداخت می کنید و به عنوان فردی ثبت نام می کنید، برای تکمیل خرید باید از کارت اعتباری خود استفاده کنید. اگر این کار را نکنید ، ثبت نام شما به تاخیر می افتد و از شما خواسته می شود تا نسخه ای از شناسنامه همراه با عکس صادر شده توسط دولت خود را تهیه کنید. پس از اتمام خرید خود ، یک ایمیل تأیید سفارش از فروشگاه اینترنتی اپل و یک ایمیل تأیید از روابط توسعه دهنده اپل دریافت خواهید کرد.

اگر محصولات توسعه دهنده اپل در فروشگاه آنلاین اپل کشور یا منطقه شما موجود نباشد ، فرم کارت اعتباری به شما ارائه می شود. لطفاً خرید خود را با یک کارت اعتباری انجام دهید که می تواند به دلار باشد. وقتی خرید خود را ارسال کردید ، یک ایمیل تصدیق سفارش دریافت خواهید کرد. پس از پردازش خرید خود ، یک ایمیل تأیید دریافت خواهید کرد.

پس از عضویت ، می توانید به وب سایت توسعه دهنده دسترسی داشته باشید. همچنین می توانید برای تنظیم حساب کاربری برای توزیع برنامه ها در اپ استور وارد برنامه App Connect شوید.

نگران نباشید، شما می توانید با استفاده از کارت های اعتباری سوکیت، هر گونه پرداخت بین المللی را به نام خودتان انجام دهید. شما می توانید از کارت های مسترکارت و ویزا کارت برای پرداخت ارزی استفاده کنید که به نام شما صادر می گردد.

ثبت نام برای اکانت دولوپر اپل و iOS

لطفاً توجه داشته باشید که با تغییر اخیر اپل در دستورالعمل های بررسی برنامه ، مهم است که برنامه ها با استفاده از حساب توسعه دهنده خود اپل و مستقیماً توسط ارائه دهنده محتوای برنامه ارائه شوند. اگر برنامه و حساب برنامه نویس مطابقت نداشته باشد ، اپل به طور بالقوه برنامه را رد می کند.

طبق گفته اپل ، آنچه قبل از ثبت نام به آن نیاز دارید:

ثبت نام به عنوان یک فرد: اگر یک تجارت شخصی دارید و شخص حقیقی هستید ، برای شروع کار با Apple ID خود وارد سیستم شوید. شما باید اطلاعات شخصی، از جمله نام و آدرس قانونی خود را تهیه کنید.

ثبت نام به عنوان یک سازمان: اگر در سازمان خود ثبت نام کرده اید ، برای شروع به شناسه اپل و موارد زیر نیز نیاز دارید:

  • شماره D-U-N-S® : سازمان شما باید شماره D-U-N-S داشته باشد تا بتوانیم هویت سازمان و وضعیت شخص حقوقی سازمان شما را تأیید کنیم. این اعداد نه رقمی منحصر به فرد توسط Dun & Bradstreet اختصاص یافته و به عنوان شناسه های تجاری استاندارد از آن استفاده می شود.
  • وضعیت اشخاص حقوقی : سازمان شما باید یک نهاد حقوقی باشد تا بتواند با اپل قرارداد ببندد. ما DBA ها ، مشاغل ساختگی ، نام های تجاری یا شعب را نمی پذیریم.

برنامه های منتشر شده در حساب های توسعه دهنده منحصر به فرد نام ذکر شده در حساب توسعه دهنده iOS را نشان می دهد. برنامه های منتشر شده به حساب های توسعه دهنده شرکت / سازمان ، نام شرکت وارد شده در حساب توسعه دهنده iOS را نشان می دهند.


نوشته مرتبط

مسترکارت، ویزا کارت و پی پال - شارژ حساب کاربری | سوکیت
نقش ویزا ، مسترکارت و پی پال در اقتصاد جهانی

14 اسفند, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت – ویزا و مسترکارت نمایانگر مشاغل غالب و برجسته در یک صنعت بسیار جذاب با چشم انداز رشد خوب هستند. نرخ بالای سودآوری توجه رقبا و تنظیم کننده ها را به خود جلب می کند. آیا آنها می توانند آنها را خاموش کرده و بازده خیره کننده ای را برای سهامداران خود حفظ کنند؟ …

ادامه مطلب
استفاده از مسترکارت در گوشی های موبایل اندرویدی و آی او اس
مدیرعاملی مسترکارت از آجی بانگا گرفته شده و به مایکل میباخ داده شد

7 اسفند, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت – آجی بانگا سمت خود را به عنوان مدیرعامل مسترکارت ترک می کند تا بتواند سمت مدیر اجرایی شرکت را به طور مؤثر در اول ژانویه 2021 به عهده بگیرد و مدیر ارشد محصولات، مایکل میباخ آماده می شود تا سمت او را به دست بگیرد. بانگا به عنوان رئیس ریچارد هیثورنتهوایت، از ماه …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.