کارت های اعتباری و نقدی ویزا کارت و مسترکارت - سوکیت پایانه های فروش (POS)پایانه های فروش (POS)

سرمایه گذاری استراتژیک ویزا کارت روی LISNR برای رقابت با اپل پی

22 آبان, 1398خبر , کارت اعتباری , کیف پول

سوکیت ، ویزا کارت LISNR استارتاپی است که از فناوری سونوگرافی به عنوان راه حل تأیید اعتبار موبایل و پرداخت موبایل استفاده می کند و یک سرمایه گذاری استراتژیک از ویزا دریافت کرده است و غول خدمات مالی و LISNR هم اکنون شروع به استقرار این فناوری در کیف پول های موبایل و تجاری روزمره می کنند و خریداران پرداخت های خود را با تلفن همراه انجام می دهند.

این استارت آپ مستقر در سینسیناتی روز سه شنبه اعلام کرد که ویزا کارت در جمع آوری سرمایه و سرمایه گذاری اخیراً در سری C شرکت کرده است و اکنون با LISNR در تست بتا و فناوری تجاری پرداخت های تلفن همراه خود با بازرگانان خرده فروشی همکاری دارد. این سرمایه گذاری در حالی صورت می گیرد که شرکت های بزرگ فناوری، مانند اپل با اپل پی، با استفاده از فناوری ارتباط نزدیک میدان (NFC) در بازار پرداخت تلفن همراه در حال رشد هستند.

LISNR که در سال 2012 تأسیس شد، از فناوری سونوگرافی نامفهوم برای انتقال اعتبار احراز هویت و داده های پرداخت از طریق امواج صوتی بین دستگاه ها استفاده می کند. رودنی ویلیامز ، بنیان گذار LISNR و مدیر ارشد بازرگانی در مصاحبه روز دوشنبه با CNBC گفت:

نحوه پرداخت هزینه های مردم به طرز چشمگیری تغییر خواهد کرد.

این یک اعتبار عمده و همچنین یک سیگنال مهم در بازار برای جهان پرداخت ها است برای بزرگترین شرکت کیف پول موبایل در جهان.

همکاری LISNR و ویزا در کنار هم تاریخچه ای نیز دارند: این استارتاپ یکی از سه شرکت جوان بود که توسط ویزا در سال 2015 انتخاب شد تا در یک چالش طراحی متمرکز بر تجارت آینده و فناوری پرداخت به رقابت بپردازد.

ویلیامز پیش از این گفته بود که ابتکار عمل ویزا امکان استفاده از صدا را برای پشتیبانی از پرداخت و سایر موارد استفاده از خدمات مالی باز کرده است. این شرکت در سالهای اخیر با ویزا همکاری کرده است تا این مفهوم را تأیید کند ، اگرچه این دو تاکنون هیچگاه رابطه تجاری نداشته اند.

برنامه های LISNR برای رشد پرداخت های خود شامل فعال کردن تجار و ارائه دهندگان پرداخت می تواند داده های پرداخت تلفن همراه را به صورت جهانی در سراسر خرده فروشی اسکن اسکن اند گو، پرداخت زون ها، تجارت الکترونیکی خانگی فعال کند.

LISNR همچنین در حال برنامه ریزی برای همکاری با ویزا در موارد اضافی استفاده از پرداخت در حمل و نقل و بلیط فروشی است.


نوشته مرتبط

کارت اعتباری اپل با همکاری مسترکارت
دارندگان اپل کارت اکنون میتوانند پرداخت آنلاین کارتی انجام دهند

14 تیر, 1399خبر , کارت اعتباری

سوکیت – با وب سایت جدیدی که اپل راه اندازی کرده است، دارندگان اپل کارت قادر خواهند بود صورتحساب های خود را بررسی کرده و به صورت آنلاین پرداخت کنند. سایت card.apple.com، به کاربران امکان می دهد وارد سیستم شوند و مانده حساب آنها، تاریخ پرداخت بعدی آنها و موجودی کل کارت خود را مشاهده …

ادامه مطلب
فروشگاه اینترنتی آمازون (Amazon.com)
مسترکارت اعتبار کارت را برای خریداران آمازون توکنایز می کند

30 خرداد, 1399خبر , کارت اعتباری

سوکیت – مسترکارت اعلام كرد كه مشتريان آمازون در 12 كشور در سراسر آمريكاي شمالي، آمريكاي لاتين، خاورميانه و اروپا، اعتبار کارت شان توکنایز خواهد شد. توکنیزاسیون یا توکنایز کردن (Tokenization) ویژگی بوده که در آن اعتبار حقیقی به دارایی و اعتبار دیجیتال مثل توکن تبدیل می ‌شود. این شرکت گفت با جایگزین کردن شماره …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.