خدمات پرداخت ارزی گوگل - افتتاح حساب گوگل دولوپر (Google Developer)

چگونه هزینه تبلیغات در گوگل ادز (Google Ads) را پرداخت کنیم؟

14 آبان, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت بین المللی اگر تازه وارد دنیای بازاریابی جستجو شکل شده اید یا فقط می خواهید توضیحی ساده و فارسی درباره عبارات و ابزارهای خاص از جمله گوگل ادز (Google Ads) داشته باشید، پس به مکان مناسبی آماده اید.

در اینجا ما به بررسی گوگل ادز (که قبلاً با آن گوگل ادوردز معروف بود) می پردازیم: سرویس تبلیغات شخصی گوگل است که به شما امکان می دهد با پرداخت هزینه برای آنها ، نتایج جستجوی وب سایت خود را در صفحه نتایج موتور جستجو (SERP) قرار دهید.

نیازی نیست که صبر کنید تا سایت جدید شما به صورت ارگانیک در رتبه بندی بالا بیاید. با استفاده از جستجوی پرداخت شده می توانید نتایج فوری را به مشاهده دیگران برسانید و استفاده از آن تقریباً دشوار نیست و آنگونه که فکر می کنید گران نیست.

جستجوی پرداخت شده یا تبلیغی

جستجوی پرداخت شده اصطلاحی است که ما برای تبلیغات در لیست موتورهای جستجو استفاده می کنیم. این موارد معمولاً در قسمت بالای موارد جستجو شده یا بغل ها  ظاهر می شوند، و بیشتر و بیشتر شبیه نتایج ارگانیک می شوند. در حال حاضر گوگل یک برچسب “تبلیغ یا Ad” سبز رنگ کوچک بر روی آنها قرار می دهد.

گوگل تنها موتور جستجوگر نیست که بتوانید این کار را انجام دهید. بینگ همچنین شبکه تبلیغاتی خود را با نام بینگ نتورک اجرا می کند.

اصول اساسی گوگل ادز

به طور خلاصه، شما چند کلمه کلیدی را انتخاب می کنید که یک جستجوکننده ممکن است در گوگل  از آنها استفاده کند، سپس تبلیغی را ایجاد کنید که براساس آن کلمات کلیدی در SERP ظاهر می شود.

البته شما احتمالاً تنها شرکتی نخواهید بود كه برای افرادی كه از این اصطلاحات خاص استفاده می كنند آگهی های تبلیغاتی ارائه می دهید. شرکت های رقیب می توانند برای همان اصطلاح جستجو پیشنهاد دهند.

اگر می خواهید تبلیغ شما در همه ی حالت ها نمایان شود، باید در برابر سایر بازاریابان مبنی بر اینکه مایلید هربار که یک جستجوکننده روی تبلیغ شما کلیک می کند، به گوگل ادز مبلغی را بپردازید. هرچه بیشتر از هر کلیک هزینه پرداخت کنید، احتمالاً تبلیغ شما در نتایج جستجو بیشتر ظاهر خواهد شد (به همین دلیل است که جستجو پولی اغلب به عنوان PPC گفته می شود که مخفف پرداخت به ازای هر کلیک است).

هزینه تبلیغات کلیکی در حالت سرچ گوگل، بین ۱ الی ۲ دلار متغیر است، در حالی که هزینه تبلیغ در حالت نمایشی، معمولاً کمتر از ۱ دلار است.

تبلیغات در گوگل ادز (Google Ads) ارزشش را دارد؟

اینکه تبلیغات گوگل ارزش پول دادن داشته باشد یا نه ، به دو عامل بستگی دارد. اول، آن مبلغی را که برای این تبلیغ در گوگل ادز پرداخت می کنید. در گوگل این بسیار ساده است. شما با کلیک پرداخت می کنید – به این معنی که پرداخت می کنید ، اگر و اگر فقط مردم روی تبلیغات شما کلیک می کنند. شما در حراج گوگل با سایر تبلیغ کنندگان رقابت می کنید. دوم ، بستگی به اتفاقاتی دارد که پس از کلیک روی تبلیغات می افتد. اگر آنها در وب سایت شما قرار بگیرند و به مشتری پرداخت کننده تبدیل شوند و اگر در پایان فرآیند (تبدیل تمام هزینه ها) این تبدیل ارزش بیشتری داشته باشد ، در واقع تبلیغات گوگل ارزش آن را دارد. اگر اینطور نیست ، ارزش پول دادن ندارد. از این گذشته ، شما باید بیشتر از آنچه برای تبلیغات هزینه می کنید ، از تبلیغات خود درآمد کسب کنید تا ارزش پول دادن داشته باشد. بنابراین ، به طور خلاصه ، آیا تبلیغات گوگل ارزش پول دارد یا خیر ، اینگونه پاسخ داده می شود: بستگی دارد.

پرداخت هزینه تبلیغات در گوگل ادز (Google Ads)

روشی که گوگل برای پرداخت هزینه تبلیغ در گوگل ادز انتخاب کرده، استفاده از انواع کارت های اعتباری مانند ویزا کارت و یا مسترکارت است. بنابراین شما می‌ توانید با داشتن یکی از انواع این کارت‌ها چه در حالت فیزیکی و چه مجازی هزینه تبلیغات آنلاینتان و هر گونه پرداخت بین المللی را انجام دهید.

شما همچنین می توانید با ثبت سفارش در بخش پرداخت ارزی ما، فقط با پرداخت هزینه ریالی از امکانات گوگل ادز استفاده کنید.


نوشته مرتبط

بیت کوین یا بیت‌کوین
چگونه از بیت کوین و ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

29 اردیبهشت, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال (یا رمزارز) است که فراتر از آنچه که انتظار میرفت رشد کرده است و از آن زمان به روشی مشروع برای ارسال و دریافت وجه تبدیل شده است. بیت‌کوین می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده …

ادامه مطلب
ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.