فروشگاه اینترنتی آمازون (Amazon.com)

خرید اکانت کاربری برای ترافیک سایت در الکسا (Alexa)

12 آبان, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت بین المللی الکسا اینترنت (Alexa) یک شرکت تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت ها بوده که در سان فرانسیسکو مستقر است. این یک شرکت کاملاً متعلق به آمازون است.

Alexa در سال 1996 به عنوان یک شرکت مستقل تأسیس شد و در سال 1999 توسط آمازون با 250 میلیون دلار سهام به دست گرفته شد. نوار ابزار آن اطلاعات مربوط به رفتار مرور اینترنت را جمع آوری کرده و آنها را به وب سایت الکسا منتقل می کند، جایی که آنها ذخیره و تجزیه و تحلیل می شوند. این مبنای گزارش ترافیک وب هر شرکت، از جمله رتبه الکسا است.

براساس وب سایت خود ، Alexa داده های مربوط به ترافیک وب ، رتبه بندی جهانی و سایر اطلاعات را در 30 میلیون وب سایت ارائه می دهد. از سال 2018 ، وب سایت آن توسط هر ماه بیش از 3 میلیون نفر بازدید می شود.

رنگ ترافیک وب سایت Alexa

یک معیار کلیدی که از تجزیه و تحلیل اینترنت الکسا منتشر شده است، رتبه ترافیک الکسا است که به سادگی با عنوان الکسارنک شناخته می شود. همچنین توسط الکسا اینترنت به عنوان رنک جهانی معرفی می شود و به گونه ای طراحی شده است که تخمینی از محبوبیت وب سایت ها باشد. از ماه مه سال 2018 ، ابزار الکسا اینترنت برای رنک جهانی می گوید این رتبه ترکیبی از بازدید کنندگان روزانه و بازدید صفحات در وب سایت در طی یک دوره 3 ماهه محاسبه می شود.

از رتبه بندی ترافیک Alexa می توان برای نظارت بر روند محبوبیت یک وب سایت و مقایسه محبوبیت وب سایت های مختلف استفاده کرد.

خرید اکانت الکسا

با توجه به این که الکسا یکی از بهترین ابزارهای سئو محسوب می‌ شود، خرید اکانت این شرکت برای تمامی افرادی که در حوزه وب و بازاریابی آنلاین فعالیت می‌ کنند، یک نیاز اساسی محسوب می‌ شود. شما می توانید برای خرید این اکانت، ویزا کارت یا مسترکارت های سوکیت را تهیه کرده و پرداخت مورد نظرتان را به صورت شخصی در این وب سایت ثبت کنید.

یا شما می توانید پرداخت ارزی مورد نظرتان را به ما بسپارید و با ثبت سفارش در بخش پرداخت بین المللی ما، فقط با پرداخت معادل ریالی، اکانت مورد نظرتان را تحویل بگیرید.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
خرید مستقیم از بهترین فروشگاه های آنلاین لباس و پوشاک ترکیه
چگونه آمازون و وسترن یونیون در تلاش برای بهبود فروش جهانی هستند

25 بهمن, 1398پرداخت بین المللی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون – جهان در حال کوچکتر شدن است و مردم دهه ها چنین می گفتند. و پرداختهای مربوط به خرده فروشی و تجارت جهانی قطعاً بخش بزرگی از این روند هستند. این فقط فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان نیست بلکه اهمیت آن در مورد خرده فروشی بین المللی است. برای مثال …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.