فروشگاه اینترنتی آمازون (Amazon.com)

خرید اکانت کاربری برای ترافیک سایت در الکسا (Alexa)

12 آبان, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت بین المللی الکسا اینترنت (Alexa) یک شرکت تجزیه و تحلیل ترافیک وب سایت ها بوده که در سان فرانسیسکو مستقر است. این یک شرکت کاملاً متعلق به آمازون است.

Alexa در سال 1996 به عنوان یک شرکت مستقل تأسیس شد و در سال 1999 توسط آمازون با 250 میلیون دلار سهام به دست گرفته شد. نوار ابزار آن اطلاعات مربوط به رفتار مرور اینترنت را جمع آوری کرده و آنها را به وب سایت الکسا منتقل می کند، جایی که آنها ذخیره و تجزیه و تحلیل می شوند. این مبنای گزارش ترافیک وب هر شرکت، از جمله رتبه الکسا است.

براساس وب سایت خود ، Alexa داده های مربوط به ترافیک وب ، رتبه بندی جهانی و سایر اطلاعات را در 30 میلیون وب سایت ارائه می دهد. از سال 2018 ، وب سایت آن توسط هر ماه بیش از 3 میلیون نفر بازدید می شود.

رنگ ترافیک وب سایت Alexa

یک معیار کلیدی که از تجزیه و تحلیل اینترنت الکسا منتشر شده است، رتبه ترافیک الکسا است که به سادگی با عنوان الکسارنک شناخته می شود. همچنین توسط الکسا اینترنت به عنوان رنک جهانی معرفی می شود و به گونه ای طراحی شده است که تخمینی از محبوبیت وب سایت ها باشد. از ماه مه سال 2018 ، ابزار الکسا اینترنت برای رنک جهانی می گوید این رتبه ترکیبی از بازدید کنندگان روزانه و بازدید صفحات در وب سایت در طی یک دوره 3 ماهه محاسبه می شود.

از رتبه بندی ترافیک Alexa می توان برای نظارت بر روند محبوبیت یک وب سایت و مقایسه محبوبیت وب سایت های مختلف استفاده کرد.

خرید اکانت الکسا

با توجه به این که الکسا یکی از بهترین ابزارهای سئو محسوب می‌ شود، خرید اکانت این شرکت برای تمامی افرادی که در حوزه وب و بازاریابی آنلاین فعالیت می‌ کنند، یک نیاز اساسی محسوب می‌ شود. شما می توانید برای خرید این اکانت، ویزا کارت یا مسترکارت های سوکیت را تهیه کرده و پرداخت مورد نظرتان را به صورت شخصی در این وب سایت ثبت کنید.

یا شما می توانید پرداخت ارزی مورد نظرتان را به ما بسپارید و با ثبت سفارش در بخش پرداخت بین المللی ما، فقط با پرداخت معادل ریالی، اکانت مورد نظرتان را تحویل بگیرید.


نوشته مرتبط

بیت کوین یا بیت‌کوین
چگونه از بیت کوین و ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

29 اردیبهشت, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال (یا رمزارز) است که فراتر از آنچه که انتظار میرفت رشد کرده است و از آن زمان به روشی مشروع برای ارسال و دریافت وجه تبدیل شده است. بیت‌کوین می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده …

ادامه مطلب
ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.