خرید اینترنتی عکس، فیلم و آهنگ از شاتر استوک (Shutterstock)

خرید اینترنتی عکس، فیلم و آهنگ از شاتر استوک (Shutterstock)

11 آبان, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزیشاتر استوک (Shutterstock) یک شرکت آمریکایی در زمینه ارائه عکس، فیلم، موسیقی و ابزارهای ویرایش جهت خرید و فروش است.

شاتر استوک در سال 2003 توسط برنامه نویس و عكاسی با نام جان اورینجر تأسيس شده است و مجموعه ای در حدود 200 ميليون عکس حق امتیاز آزاد، گرافیک وکتور و تصاوير مختلف با حدود 10 ميليون کلیپ ویدیویی و آهنگ هاي موسيقي در اختيار دارد.

آیا شاتر استوک ایمن و قانونی است؟

همانطور که مشاهده کرده اید، شاتر استوک گزینه های زیادی دارد ، اما هنگام استفاده از تصاویر و موسیقی بسیار مهم است که بستر مورد استفاده شما ایمن و قانونی برای استفاده باشد. اگر اینگونه نباشد ، می توانید در نهایت با شکستن قانون کپی رایت و مشکلات زیادی روبرو شوید.

با این حال ، وقتی صحبت از Shutterstock می شود ، نیازی به نگرانی نیست. این یکی از بزرگترین و پرطرفدارترین سیستم ها است و استفاده از آن 100٪ قانونمند و بی خطر است.

البته شما مجاز نیستید که بدون عضویت، یک اسکرین شات از عکس های شاتر استوک بگیرید. من بعضی اوقات افرادی را می بینم که از تصاویری استفاده می کنند که دارای علامت شاتر استوک در آنهاست ، و سپس این مورد را در وب سایت خود ذخیره کرده و بارگذاری کرده اند ، و فکر می کنم این اشکال ندارد – این یک روش قانونی برای استفاده از تصاویر نیست. مانند هر پلت فرم دیگر ، قبل از استفاده از آنها برای پروژه های خود ، باید از دسترسی و حق بارگیری آنها اطمینان حاصل کنید.

آیا شاتر استوک رایگان است؟

به نوعی می توان گفت خیر، بسیاری از سیستم های رایگان عکس استوک آنلاین وجود دارند ، و بسیاری از آنها نیز عالی هستند. با این حال ، افراد رایگان اغلب از انتخاب بسیار بزرگی برخوردار نیستند ، و همچنین شما نمی توانید 100٪ مطمئن باشید که هیچگونه قوانین کپی رایت را نقض نمی کنید.

علاوه بر این ، وب سایت ها و پروژه های زیادی وجود دارند که از سیستم های تصویر رایگان استفاده می کنند ، بنابراین اگر می خواهید پروژه های تصویری شما از هم متمایز شود ، می تواند ارزش یک پلتفرم پرداختی را در نظر بگیرد. عضویت در بستر پرداختی ، پیدا کردن تصاویر مرتبط و خوب را بسیار ساده تر می کند.

قیمت خدمات شاتر استوک (Shutterstock)

قیمتهای زیادی در شاتر استوک وجود دارد ، زیرا این امر به نیازهای شما و اینکه به چه نوع خدماتی دسترسی دارید بستگی دارد. اگر می خواهید به ویدیوها یا آهنگ های موسیقی دسترسی داشته باشید ، گزینه های مختلف قیمت وجود دارد ، اگر فقط می خواهید به تصاویر دسترسی داشته باشید ، و همچنین گزینه های مختلفی برای قیمت ها وجود دارد.

تصاویر متفاوت ترین برنامه ها را دارند. شما می توانید عضویت ماهانه را با دسترسی به عنوان مثال به 10 ، 50 ، 350 یا 750 تصویر در هر ماه خریداری کنید. همچنین می توانید تصاویر تکی را بخرید. در صورت پرداخت ماهانه یا سالانه ، قیمت ها متغیر هستند.

برای مشاهده پنل های شاتر استوک می توانید روی این لینک کلیک کنید.

پرداخت و خرید از شاتر استوک (Shutterstock)

شما برای خریداری پلن های مربوط به خرید تصویر، ویدیو یا آهنگ می توانید از کارت های اعتباری ویزا کارت یا مسترکارت سوکیت استفاده کنید و هر گونه خرید بین المللی را انجام دهید.

شما همچنین می توانید با ثبت نام و ثبت درخواست در قسمت خدمات ارزی ما، معادل ریالی پنل را پرداخت کرده و سوکیت پرداخت مورد نظرتان را انجام داده و پنل را به شما تحویل دهد.


نوشته مرتبط

استفاده از مسترکارت در گوشی های موبایل اندرویدی و آی او اس
مدیرعاملی مسترکارت از آجی بانگا گرفته شده و به مایکل میباخ داده شد

7 اسفند, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت – آجی بانگا سمت خود را به عنوان مدیرعامل مسترکارت ترک می کند تا بتواند سمت مدیر اجرایی شرکت را به طور مؤثر در اول ژانویه 2021 به عهده بگیرد و مدیر ارشد محصولات، مایکل میباخ آماده می شود تا سمت او را به دست بگیرد. بانگا به عنوان رئیس ریچارد هیثورنتهوایت، از ماه …

ادامه مطلب
کارت های اعتباری و نقدی ویزا کارت و مسترکارت - سوکیت پایانه های فروش (POS)پایانه های فروش (POS)
چارچافتر شریک ویزا برای گسترش گزینه های مالی پایانه های فروش (POS)

29 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، ویزا کارت – ویزا برای حمایت از مشارکت خود در بستر فناوری مالی تأمین مالی پایانه های فروش (POS) روی چارچافتر (ChargeAfter) سرمایه گذاری استراتژیک انجام داده است تا گزینه های بیشتری برای تأمین اعتبار را در اختیار داشته باشد. مهیداد شارون ، بنیانگذار و مدیر عامل چارچافتر گفت: با ترکیب بستر تأمین …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.