پی پال - پی پل - لیبرا

پی پال هیچوقت جزئی از انجمن ارز دیجیتال لیبرا فیس بوک نبوده است!

8 آبان, 1398ارز دیجیتال , خبر , کیف پول

سوکیت ، پی پال جان رینی، مدیر مالی پی پل گفت که این کیف پرداخت دیجیتال هرگز به طور رسمی جزء انجمن ارز دیجیتال لیبرا نبوده و اگرچه اولین برندی بود که از آن خارج شد ، اما این کار را فقط برای تمرکز روی استراتژی های تجاری خود انجام داد.

در چند هفته ی پیش بود که پی پال اعلام کرد که آنها از جبهه فیس بوک و لیبرا خارج می شوند و این موضوع ضربه بزرگی به برنامه های این شبکه های اجتماعی برای راه اندازی آن چیزی بوده است که به عنوان یک ارز جهانی و دیجیتال پیش بینی کرده بود.او در مصاحبه ای با CNBC گفت كه پی پال فقط یك نامه غیر الزام آور را به عنوان بیان عدم علاقه در مورد لیبرا امضا كرده است:

ما دیدگاه فیس بوک را برای دموکراتیک کردن خدمات مالی برای افرادی که تحت حمایت نیستند به اشتراک می گذاریم. تصمیم ما برای بیرون کشیدن و پیشروی نکردن با لیبرا صرفاً برای تمرکز بر اولویت های ما در پی پال گرفته شده است.

وی گفت که “دو جریان اصلی سکولار وجود دارد که هم اکنون اتفاق می افتد” – دیجیتالی شدن پرداخت ها و گسترش دستگاه های تلفن همراه. وی گفت که اینجاست که این دو کشور واقعاً فرصت هایی را برای شرکت هایی مانند پی پال ایجاد می کنند تا مجموعه خدمات مالی را برای پاسخگویی به نیازهای جمعیت های تحت نظارت گسترش دهند.

حدود 2 میلیارد نفر در جهان وجود دارند که به چیزهایی مانند حساب جاری یا پس انداز و به چیزهایی که مورد نظر ما هستند دسترسی ندارند. اما 7٪ از این افراد دارای دستگاه تلفن همراه هستند.

ردپای امروز ما نشان می دهد که ما در بسیاری از کشورهای صنعتی مانند ایالات متحده آمریکا قوی هستیم ، اما در بعضی از این مناطق با رشد سریع مانند هند و مکان هایی در آمریکای لاتین و آفریقا قدرت کمتری داریم.

او گفت که اینجا گزاره ارزش PayPal به اجرا در می آید. دیجیتالی شدن پرداختها می تواند دسترسی کمتری به خدمات مالی داشته باشد و “مهمتر از همه ، دسترسی به دنیای آنلاین که امروزه بدون برخی از ابزارهای مالی نمی توانند تجربه کنند.”


نوشته مرتبط

خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020

20 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی –  مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020 ، که معمولاً با عنوان یوفا یورو 2020 یا به سادگی یورو 2020 شناخته می شود، قرار است شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در یوفا، چهارمین دوره مسابقات بین المللی فوتبال مردان اروپا که توسط اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می شود، باشد. …

ادامه مطلب
خرید بلیط کنسرت خارجی
خرید بلیط کنسرت در خارج از کشور

18 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی – کنسرت یک اجرای موسیقی زنده در مقابل مخاطب است. این اجرا ممکن است توسط یک نوازنده منفرد باشد، که گاهی اوقات رسیتال نیز است، یا توسط یک گروه موسیقی مانند ارکستر، گروه کر یا گروه موسیقی اجرا می شود. کنسرت ها با تنوع و اندازه گسترده ای از امکانات و …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.