پی پال - پی پل - لیبرا

پی پال هیچوقت جزئی از انجمن ارز دیجیتال لیبرا فیس بوک نبوده است!

8 آبان, 1398ارز دیجیتال , خبر , کیف پول

سوکیت ، پی پال جان رینی، مدیر مالی پی پل گفت که این کیف پرداخت دیجیتال هرگز به طور رسمی جزء انجمن ارز دیجیتال لیبرا نبوده و اگرچه اولین برندی بود که از آن خارج شد ، اما این کار را فقط برای تمرکز روی استراتژی های تجاری خود انجام داد.

در چند هفته ی پیش بود که پی پال اعلام کرد که آنها از جبهه فیس بوک و لیبرا خارج می شوند و این موضوع ضربه بزرگی به برنامه های این شبکه های اجتماعی برای راه اندازی آن چیزی بوده است که به عنوان یک ارز جهانی و دیجیتال پیش بینی کرده بود.او در مصاحبه ای با CNBC گفت كه پی پال فقط یك نامه غیر الزام آور را به عنوان بیان عدم علاقه در مورد لیبرا امضا كرده است:

ما دیدگاه فیس بوک را برای دموکراتیک کردن خدمات مالی برای افرادی که تحت حمایت نیستند به اشتراک می گذاریم. تصمیم ما برای بیرون کشیدن و پیشروی نکردن با لیبرا صرفاً برای تمرکز بر اولویت های ما در پی پال گرفته شده است.

وی گفت که “دو جریان اصلی سکولار وجود دارد که هم اکنون اتفاق می افتد” – دیجیتالی شدن پرداخت ها و گسترش دستگاه های تلفن همراه. وی گفت که اینجاست که این دو کشور واقعاً فرصت هایی را برای شرکت هایی مانند پی پال ایجاد می کنند تا مجموعه خدمات مالی را برای پاسخگویی به نیازهای جمعیت های تحت نظارت گسترش دهند.

حدود 2 میلیارد نفر در جهان وجود دارند که به چیزهایی مانند حساب جاری یا پس انداز و به چیزهایی که مورد نظر ما هستند دسترسی ندارند. اما 7٪ از این افراد دارای دستگاه تلفن همراه هستند.

ردپای امروز ما نشان می دهد که ما در بسیاری از کشورهای صنعتی مانند ایالات متحده آمریکا قوی هستیم ، اما در بعضی از این مناطق با رشد سریع مانند هند و مکان هایی در آمریکای لاتین و آفریقا قدرت کمتری داریم.

او گفت که اینجا گزاره ارزش PayPal به اجرا در می آید. دیجیتالی شدن پرداختها می تواند دسترسی کمتری به خدمات مالی داشته باشد و “مهمتر از همه ، دسترسی به دنیای آنلاین که امروزه بدون برخی از ابزارهای مالی نمی توانند تجربه کنند.”


نوشته مرتبط

رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
ارز دیجیتال لیبرا و بیت کوین چگونه به خانه شما می آیند؟

10 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – من سالهاست در مورد بیت کوین و ارز دیجیتال یا رمزارزها می نوشتم، روشن و خاموش، بیشتر در تلاش برای جلب رضایت مصرف کنندگان. اکنون فیس بوک و بسیاری از شرکا در تلاشند تا با ارز دیجیتال لیبرا ،  بیت کوین را به جهانیان مرتبط سازند. بی احتیاطی؟ شاید. اما لیبرا، برنامه فیس …

ادامه مطلب
ارز دیجیتال - بیت کوین | سوکیت
نحوه خرید بیت کوین با پی پال (پی پل)

1 فروردین, 1399ارز دیجیتال , کیف پول

سوکیت – پی پال یک سرویس بانکی آنلاین مفید است که می تواند هنگام خرید و فروش تقریباً هر چیزی حتی بیت کوین استفاده شود. متأسفانه ، پشتیبانی در فضای ارزهای دیجیتال برای خرید بیت کوین با پی پال به اندازه سایر روشهای پرداخت به طور گسترده پذیرفته نمی شود ، اما امکان پذیر است. …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.