وسترن یونیون - خدمات حواله ارزی سوکیت

وسترن یونیون (Western Union) پلتفرم خود را در آسیا گسترش می دهد

5 آبان, 1398حواله ارزی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون شرکت خدمات پرداخت جهانی وسترن یونیون (Western Union) در حال گسترش بستر مرزی خود به آسیا است.

همکاران جدید اکنون می توانند امکان ارسال و دریافت وجه با استفاده از حساب های بانکی را در بیش از 100 کشور جهان ارائه دهند. کاربران همچنین می توانند وجوه را بین کیف پول در ده کشور منتقل کنند و می توانند از شبکه وسترن یونیون در 200 کشور و سرزمین استفاده کنند.

شرکا و همکاران جدید آسیایی که به این سکو ملحق شده اند، شامل حواله KYODAI ژاپن و هانپاس کره است. سایر همکاریهای جهانی شامل بانک KEB Hana کره ، Safaricom کنیا ، Sberbank روسیه و STC Pay عربستان سعودی است.

حکمت ارسک، مدیرعامل وسترن یونیون گفت:

برندهای جهانی بیشتری برای راه حل های انتقال پول در خارج از کشور به وسترن یونیون روی آورده اند که به مشتریان خود امکان انتقال سریع و قابل اعتماد پول را به تقریباً در هر نقطه جهان ارائه می دهد.

گسترش ابتکار عمل پلت فرم باز ما به آسیا با موسسات مالی پیشرو قدم تعیین کننده در جهت اجرای استراتژی ما برای دسترسی به فرصت های رشد افزاینده است.

شبکه وسترن یونیون شامل بیش از 550،000 مکان نمایندگی در بیش از 200 کشور ، با امکان ارسال پول به میلیارد ها حساب است. کشورهای جدید شامل بنین ، بوروندی ، کامرون ، چین ، هند ، اندونزی ، کنیا ، نیجریه ، پاکستان ، فیلیپین ، سری لانکا ، جمهوری دموکراتیک کنگو ، غنا ، مالاوی ، موزامبیک ، زیمبابوه و اوگاندا هستند. ارسک گفت:

100 کشور دیگر به دلیل امکان قابلیت پرداخت تا پایان سال 2020 ارزیابی می شوند.

ارسک گفت:

آنچه ما متوجه شدیم که در مرز واقعی اتفاق بیفتد، مشکلی بود که تنها با دستیابی جهانی، به هم پیوستگی و سرعت سکوی ما قابل حل است.

من فکر می کنم آنچه می خواهیم ببینیم راه حل های زیادی است که هیچ کس قبل از آن نمی توانست فکر کند ، زیرا این توانایی بحرانی در زمان واقعی از دست رفته است – این راه حل ها اکنون امکان پذیر می شوند.


نوشته مرتبط

خرید مستقیم از بهترین فروشگاه های آنلاین لباس و پوشاک ترکیه
چگونه آمازون و وسترن یونیون در تلاش برای بهبود فروش جهانی هستند

25 بهمن, 1398پرداخت بین المللی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون – جهان در حال کوچکتر شدن است و مردم دهه ها چنین می گفتند. و پرداختهای مربوط به خرده فروشی و تجارت جهانی قطعاً بخش بزرگی از این روند هستند. این فقط فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان نیست بلکه اهمیت آن در مورد خرده فروشی بین المللی است. برای مثال …

ادامه مطلب
وسترن یونیون - انتقال پول و حواله ارزی
مشتریان پست پی به بسترهای وسترن یونیون دسترسی پیدا می کنند

21 بهمن, 1398حواله ارزی

سوکیت ، وسترن یونیون – در تلاش برای توسعه پرداخت های برون مرزی و بین المللی، مشتریان پست پی (Postepay) هم اکنون می توانند به بستر ارزی و بین المللی وسترن یونیون برای ارسال وجوه در سراسر جهان دسترسی داشته باشند. مدیر عامل وسترن یونیون، حکمت ارسک در این اطلاعیه گفت: هیجان انگیز است که …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.