مسترکارت و ویزا کارت سوکیت

ویزا و مسترکارت خرید با تلفن همراه را بسیار آسان تر می کنند

4 آبان, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، ویزا مسترکارتشبکه کارت های اعتباری از جمله ویزا کارت و مسترکارت با تسویه حساب و پرداخت فقط با یک کلیک به جنگ پی پال و اپل پی می روند.

تلفن های هوشمند عکاسی کردند و به شما اجازه می دهند نمرات فوتبال فانتزی را بررسی کنید، اما وارد کردن جزئیات کارت اعتباری در آن صفحه کوچک هنوز می تواند به اندازه کافی ناامید کننده باشد که بسیاری از خریداران فقط تسلیم می شوند و پرداخت های خود را برای آسان تر شدن به کیف پول ها می سپارند.

اکنون، بزرگترین شبکه های کارت جهانی – گروهی که شامل ویزا، مسترکارت ، امریکن اکسپرس و دیسکاور است – در تلاش برای آسان تر کردن خرید از وب و کاهش آنچه صنعت آن را”رها کردن سبد خرید آنلاین”نامیده است بودند. آنها گزینه پرداختی را ایجاد کرده اند که با پیشنهادهای ارائه شده از پی پال و اپل پی رقابت می کند که به مصرف کنندگان امکان می دهد جزئیات پرداخت خود را در همه جا ذخیره کنند. فروشگاه هاا سپس آن را به عنوان دکمه پرداخت ارائه می دهند ، بنابراین نیاز به تایپ شماره کارت های 16 رقمی و تاریخ انقضا نیست.

جس ترنر ، معاون اجرایی مسترکارت در زمینه محصول و نوآوری در آمریکای شمالی، گفت:

دکمه جدید به مصرف کننده امکان می دهد تا یک تجربه پرداخت مهمان را با اصطکاک بسیار محدود و بدون رمز عبور استاتیک به خاطر بسپارد.

بسیاری از فروشگاه ها آرزو داشته اند تجربه وجهی مشابه با آمازون Amazon.com داشته باشند، که خریدی با یک کلیک را برای مشتریانی که اعتبار خود را در غول تجارت الکترونیکی ذخیره کرده اند، ارائه می دهد. اما خریداران اغلب تردید دارند که اطلاعات مالی خود را با تجار کوچکتر به اشتراک بگذارند. پذیرندگان اولیه که دکمه پرداخت را به وب سایت های خود اضافه می کنند شامل Saks Fifth Avenue ، Staples و Papa John است.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
دانشگاه ، تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا
دانشگاه ، تحصیل ، زندگی و ویزای تحصیلی کانادا

12 بهمن, 1398سفر، دانشگاه و سفارت

سوکیت – آیا می خواهید در دانشگاه های کانادا تحصیل کنید؟ در صورتی که کشور کانادا را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کرده‌ اید، فرصت تجربه اتفاقات متنوع فرهنگی و طبیعی در انتظار شما است. شهرت کانادا در رفتار دوستانه مردم، طبیعت بکر و دانشگاه‌ های ممتاز آن در سطح جهان، این کشور را …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.