مسترکارت و ویزا کارت سوکیت

ویزا و مسترکارت خرید با تلفن همراه را بسیار آسان تر می کنند

4 آبان, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، ویزا مسترکارتشبکه کارت های اعتباری از جمله ویزا کارت و مسترکارت با تسویه حساب و پرداخت فقط با یک کلیک به جنگ پی پال و اپل پی می روند.

تلفن های هوشمند عکاسی کردند و به شما اجازه می دهند نمرات فوتبال فانتزی را بررسی کنید، اما وارد کردن جزئیات کارت اعتباری در آن صفحه کوچک هنوز می تواند به اندازه کافی ناامید کننده باشد که بسیاری از خریداران فقط تسلیم می شوند و پرداخت های خود را برای آسان تر شدن به کیف پول ها می سپارند.

اکنون، بزرگترین شبکه های کارت جهانی – گروهی که شامل ویزا، مسترکارت ، امریکن اکسپرس و دیسکاور است – در تلاش برای آسان تر کردن خرید از وب و کاهش آنچه صنعت آن را”رها کردن سبد خرید آنلاین”نامیده است بودند. آنها گزینه پرداختی را ایجاد کرده اند که با پیشنهادهای ارائه شده از پی پال و اپل پی رقابت می کند که به مصرف کنندگان امکان می دهد جزئیات پرداخت خود را در همه جا ذخیره کنند. فروشگاه هاا سپس آن را به عنوان دکمه پرداخت ارائه می دهند ، بنابراین نیاز به تایپ شماره کارت های 16 رقمی و تاریخ انقضا نیست.

جس ترنر ، معاون اجرایی مسترکارت در زمینه محصول و نوآوری در آمریکای شمالی، گفت:

دکمه جدید به مصرف کننده امکان می دهد تا یک تجربه پرداخت مهمان را با اصطکاک بسیار محدود و بدون رمز عبور استاتیک به خاطر بسپارد.

بسیاری از فروشگاه ها آرزو داشته اند تجربه وجهی مشابه با آمازون Amazon.com داشته باشند، که خریدی با یک کلیک را برای مشتریانی که اعتبار خود را در غول تجارت الکترونیکی ذخیره کرده اند، ارائه می دهد. اما خریداران اغلب تردید دارند که اطلاعات مالی خود را با تجار کوچکتر به اشتراک بگذارند. پذیرندگان اولیه که دکمه پرداخت را به وب سایت های خود اضافه می کنند شامل Saks Fifth Avenue ، Staples و Papa John است.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.