بلیط مسابقات موتورسواری موتوجی پی (Motogp)

خرید بلیط مسابقات موتورسواری موتوجی پی 2020 (Motogp)

3 آبان, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی – مسابقات موتوجی پی ، حرفه ای ترین مسابقات موتورسواری در سطح جهان است و فصل 2020 این رقابت ها شامل 20 مسابقه در کشورهای مختلف جهان می باشد و مسابقات آسیایی این تقویم شامل گرندپری قطر، تایلند، ژاپن و مالزی می باشد.

دو روش برای خرید بلیط مسابقات موتوجی پی فصل 2020 وجود دارد، شما قادر هستید با سفارش و خرید مسترکارت و ویزا کارت های سوکیت، بلیط های رویداد های مختلف از جمله موتوجی پی و هر خرید ارزی و بین المللی را به راحتی انجام دهید. روش دیگر برای پرداخت و تهیه بلیط این بوده که از بخش پرداخت بین المللی ما، ثبت سفارش کرده تا پرداخت هزینه بلیط توسط ما انجام شده و شما فقط معادل ریال آن را بپردازید.

موتوجی پی (Motogp) چیست؟

موتو گرندپری یا با نام اختصاری موتو جی پی حرفه ای ترین سطح موتورسواری و همچنین مسابقات جاده ای است که توسط فدراسیون جهانی موتورسواری یا اف آی ام برگزار شده و مالک آن نیز شرکت درنا است.

رویدادهای مستقل مسابقات موتورسواری از ابتدای قرن بیستم برگزار شده است و رویدادهای بزرگ ملی غالباً عنوان گرندپری یا جایزه بزرگ را دریافت می کردند،پایه و اساس فدراسیون جهانی موتورسواری به عنوان نهاد حاکم بین المللی برای ورزش های موتوری در سال 1949 فرصتی برای هماهنگی قوانین و مقررات فراهم کرد تا رویدادهای منتخب بتوانند به مسابقات رسمی جهانی برسند.

موتورهای مسابقه ای ساخته شده برای موتوجی پی با هدف های خاصی طراحی می شوند و عموما برای خرید توسط عموم قابل دسترس نیستند و یا امکان عبور و مرور قانونی در جاده های عمومی را ندارند. این موضوع در تضاد با دسته های مختلف مسابقات مبتنی بر تولید است، مانند مسابقات سوپربایک قهرمانی جهان و مسابقات تی تی که دارای نسخه های اصلاح شده موتورهای جاده ای هستند که در دسترس عموم است.

مسابقات جهانی موتورسواری حال حاضر دارای چهار کلاس است؛ موتوجی پی، موتو2، موتو3 و موتوای. سه کلاس اول از موتورهای چهار زمانه استفاده می کنند، در حالی که کلاس موتوE (جدید در سال 2019) از موتورهای برقی استفاده می کند. فصل موتوجی پی 2019 شامل 19 گرندپری بوده که 12 مسابقه در اروپا ، سه مسابقه در آسیا ، دو مورد در آمریکا و یکی در استرالیا و خاورمیانه برگزار شده است.

پرافتخار ترین موتورسوار تاریخ جیاکومو آگوستینی با 15 عنوان قهرمانی جهان و 8 قهرمانی موتوجی پی/500 سی سی است. هوندا با هفتاد عنوان قهرمانی نیز پرافتخار ترین سازنده رقابت های موتورسواری قهرمانی جهان است.

تهیه بلیط مسابقات موتورسواری موتوجی پی 2020

برای خرید و تهیه بلیط مسابقات موتوجی پی 2020 می توانید با کلیک برروی اینجا به فروشگاه بلیط این مسابقات انتقال پیدا کنید.

مسابقاتی که در آسیا برگزار می شوند:

  • قطر 8 اسفند
  • تایلند 22 فروردين
  • ژاپن 18 مهر
  • مالزی 11 آبان

نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
خرید مستقیم از بهترین فروشگاه های آنلاین لباس و پوشاک ترکیه
چگونه آمازون و وسترن یونیون در تلاش برای بهبود فروش جهانی هستند

25 بهمن, 1398پرداخت بین المللی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون – جهان در حال کوچکتر شدن است و مردم دهه ها چنین می گفتند. و پرداختهای مربوط به خرده فروشی و تجارت جهانی قطعاً بخش بزرگی از این روند هستند. این فقط فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان نیست بلکه اهمیت آن در مورد خرده فروشی بین المللی است. برای مثال …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.