مسترکارت

با ارزش ترین برندهای سال 2019؛ سریع ترین رشد ازآن مسترکارت

29 مهر, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – براساس این گزارش، ارزش برند مسترکارت، که یک شرکت خدمات مالی است، در 2019 25 درصد نسبت به سال گذشته رشد کرده است. مسترکارت در سالهای اخیر برند تجاری خود را رونق داده و به نظر می رسد که بین مشتریان بسیار محبوب است. ارزش برند این شرکت با رشد 25 درصدی به 9.4 میلیارد دلار رسیده است، سریعترین رشد هر شرکت جهانی در سال 2019 طبق گفته اینتربرند Interbrand، یک شرکت مشاوره بازاریابی متعلق به Omnicom که ارزش دلار را به برندها بر اساس عواملی مانند وفاداری مشتری و عملکرد مالی اختصاص می دهد. مسترکارت همچنین در رده بندی سال گذشته به عنوان “بزرگترین رشد” در بین برندها معرفی شد.

این شرکت در سال جاری هویت برند خود را به منظور پشتیبانی از فناوری های جدید و تغییر گسترده تر آن به سمت بازاریابی تجربی بروز کرده است. این برند در ژانویه نام خود را از لوگوی خود رها کرد و به یک طرح بدون کلمه تغییر یافت. یک ماه بعد، آن را به یک هویت صوتی مسترکارت سفارشی طراحی شده برای نقش بستن در تبلیغات، رویدادهای حمایت مالی و کامل شدن پرداخت مشتریان و یا خرید از طریق یک دستیار صوتی، تبدیل کرد تا به گوش مردم می رسد. این شرکت صدای فروش خود را در رویدادهای حمایت شده مانند جشنواره غذا در نیویورک تایمز و در محیط های پرداخت از جمله سیستم ترانزیت تایوانی آزمایش کرده است.

ظاهر و صدای جدید مسترکارت با افزایش ارزش برند همراه بوده است. این شرکت از رتبه 70 به 62 در آخرین رتبه بندی بین 100 برند برتر جهانی منتقل شده است. اپل، گوگل، آمازون، مایکروسافت و کوکا کولا برای سومین سال پیاپی پنج شرکت برتر اینتربند را تشکیل می دهند. ارزش تجمعی هر 100 برند موجود در لیست امسال براساس محاسبه اینتربرند 2.1 تریلیون دلار است.

دانیل بینز ، مدیرعامل اینتربرند در نیویورک می گوید، شرکت هایی که می خواهند ارزش برند خود را به سرعت رشد دهند، باید حرکات نمادین انجام دهند. همه شرکت هایی که سریعترین رشد را دارند، به نوعی این کار را انجام داده اند، نه تنها در سال گذشته، بلکه از چند سال قبل، مسترکارت این کار را کرده است. آنها با موفقیت از پرداخت کارت به یک تجارت فناوری تبدیل شده اند.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020

20 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی –  مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020 ، که معمولاً با عنوان یوفا یورو 2020 یا به سادگی یورو 2020 شناخته می شود، قرار است شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در یوفا، چهارمین دوره مسابقات بین المللی فوتبال مردان اروپا که توسط اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می شود، باشد. …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.