کارت های اعتباری و نقدی ویزا کارت و مسترکارت - سوکیت

رونمایی ان سی بی و مسترکارت از کارت اعتباری و گسترش در خاورمیانه

28 مهر, 1398کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک ملی بازرگانی (NCB) با مستر کارت توافق نامه ای را امضا کرده است تا طیف وسیعی از محصولات پرداختی مبتنی بر کارت های اعتباری را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در عربستان سعودی تهیه کند.

طبق شرایط توافق نامه ، NCB منحصراً کارتهای نقدی و اعتباری با برند مسترکارت را صادر می کند، و همچنین سایر محصولات تجاری نیز شامل می شود. علاوه بر این، شرکا به طور مشترک برای توسعه و ارائه فناوریهای مدرن و ارائه راه حلهای پرداخت جدید برای مشتریان NCB تلاش خواهند کرد.

همکاری با مسترکارت بخشی از استراتژی بانک برای گسترش فعالیت های خود و تقویت موقعیت خود به عنوان گروه پیشرو بانکی در خاورمیانه است. رئیس گروه بانکداری NCB  الشریف خالد الغالیب گفت:

این توافقنامه استراتژیک با مسترکارت به عنوان بخشی از تلاشهای بی امان ما برای ارائه جدیدترین و ابتکاری ترین راه حل های پرداخت به مشتریان می باشد.

ما به عنوان بانک پیشرو در عربستان سعودی، خوشحالیم که از این همکاری طولانی مدت با مسترکارت بهره می گیریم تا از تخصص و شبکه جهانی خود برای بهره برداری از نوآوری و پشتیبانی از تکامل اکوسیستم مالی استفاده کند.

خالد الگیبیلی ، رئیس بخش خاورمیانه و شمال آفریقا مستر کارت گفت که NCB و مسترکارت راه حل های دیجیتالی را در بخش های بانکی خصوصی، مدیریت ثروت، بانکداری شخصی و جوانان با هدف بهبود بیشتر تجربه مشتری این بانک ارائه می دهند.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020

20 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی –  مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020 ، که معمولاً با عنوان یوفا یورو 2020 یا به سادگی یورو 2020 شناخته می شود، قرار است شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در یوفا، چهارمین دوره مسابقات بین المللی فوتبال مردان اروپا که توسط اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می شود، باشد. …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.