کارت های اعتباری و نقدی ویزا کارت و مسترکارت - سوکیت

رونمایی ان سی بی و مسترکارت از کارت اعتباری و گسترش در خاورمیانه

28 مهر, 1398کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک ملی بازرگانی (NCB) با مستر کارت توافق نامه ای را امضا کرده است تا طیف وسیعی از محصولات پرداختی مبتنی بر کارت های اعتباری را برای ارائه خدمات بهتر به مشتریان خود در عربستان سعودی تهیه کند.

طبق شرایط توافق نامه ، NCB منحصراً کارتهای نقدی و اعتباری با برند مسترکارت را صادر می کند، و همچنین سایر محصولات تجاری نیز شامل می شود. علاوه بر این، شرکا به طور مشترک برای توسعه و ارائه فناوریهای مدرن و ارائه راه حلهای پرداخت جدید برای مشتریان NCB تلاش خواهند کرد.

همکاری با مسترکارت بخشی از استراتژی بانک برای گسترش فعالیت های خود و تقویت موقعیت خود به عنوان گروه پیشرو بانکی در خاورمیانه است. رئیس گروه بانکداری NCB  الشریف خالد الغالیب گفت:

این توافقنامه استراتژیک با مسترکارت به عنوان بخشی از تلاشهای بی امان ما برای ارائه جدیدترین و ابتکاری ترین راه حل های پرداخت به مشتریان می باشد.

ما به عنوان بانک پیشرو در عربستان سعودی، خوشحالیم که از این همکاری طولانی مدت با مسترکارت بهره می گیریم تا از تخصص و شبکه جهانی خود برای بهره برداری از نوآوری و پشتیبانی از تکامل اکوسیستم مالی استفاده کند.

خالد الگیبیلی ، رئیس بخش خاورمیانه و شمال آفریقا مستر کارت گفت که NCB و مسترکارت راه حل های دیجیتالی را در بخش های بانکی خصوصی، مدیریت ثروت، بانکداری شخصی و جوانان با هدف بهبود بیشتر تجربه مشتری این بانک ارائه می دهند.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.