پی پال

پی پال اولین شرکتی خارجی با مجوز پرداخت در چین/ ویزا و مسترکارت در صف

25 مهر, 1398خبر , کیف پول

سوکیتپی پال پس از خرید اکثریت سهام در یک گروه پرداخت چینی، به اولین شرکتی خارجی تبدیل شد که مجوز پرداخت در چین را بدست می آورد.

گووفوبائو (Gopay) ، یک شرکت کوچک پرداخت آنلاین چینی، روز دوشنبه گفت که بانک مرکزی مالکیت 70٪ سهام این شرکت را با مبلغی اعلام نشده برای پی پال تصویب کرده است. این توافق نامه باعث می شود تا پی پل به عنوان اولین شرکت خارجی که پس از دو سال، غول مرحله آخر پکن مبنی بر افتتاح صنعت خدمات مالی خود برای شرکت های خارج از کشور ، وارد بازار پرداخت چین شود.

ایالات متحده به عنوان بخشی از مذاکرات تجاری خود با چین خواستار دسترسی بیشتر به بازار آنها شده است و بانک مردم چین در سال گذشته قول “رفتار برابر” برای گروه های داخلی و خارجی را داده است. ویزا کارت و مسترکارت از جمله شرکتهای خارجی هستند که با وجود قوانین سال 2017 و موانع رسمی دسترسی به بازار ، منتظر تأیید مجوز هستند.

طبق قوانین خاص چین، بانک مرکزی باید ظرف 90 روز تصمیم خود را در مورد برنامه ها اتخاذ کند. PBoC بزرگترین سهامدار در یونیون پی در چین است که در واقع حضور انحصاری در پرداخت های کارت بانکی دارد. کسب مجور پی پال به آن اجازه می دهد تا به مجوزهای مختلف پرداخت Gopay دسترسی داشته باشد، این امکان را به شما می دهد تا پرداخت های آنلاین، تلفن همراه و فرامرزی را پرداخت کنید و کارت های نقدی را نیز صادر کنید.

پی پال در حال ورود به یک بازار به سرعت در حال رشد برای پرداخت های آنلاین است ، که تحت سلطه دو غول فناوری است: Tencent ، که WeChat Pay را از طریق بستر پیام رسانی اجتماعی خود اجرا می کند ، و علی بابا که وابسته به پرداخت های آن با مالکیت Antipay است.

طبق آمار و ارقام بانک مرکزی، پرداخت های آنلاین شخص ثالث در سال 2018 رشد 45 درصدی از سال قبل داشته است. آقای دونگ انحصار چند قطبی وی چت-علی پی را به عنوان یک چالش مهم ذکر کرد ، و همچنین نرخ عادی پرداخت های داخلی 0.5 درصد ، که پایین تر از میانگین بین المللی 1.5 تا 2 درصد است.

با کاهش سرعت رشد در ایالات متحده و اروپا، پی پال به بازار رو به رشد پرداخت های موبایل در آسیا گسترش یافته است. این برنامه در اواخر سال 2017 در هند راه اندازی شد ، جایی که در عین حال در مقابل خدمات پرداخت موبایل از علی بابا، والمارت، گوگل، آمازون و فیس بوک نیز استفاده می کند. قابل ذکر است که گوپی در خدمات پرداخت برای شرکتهای تجارت الکترونیکی ، تجارت مرزی و مسافرت تخصص دارد.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
رمز ارز دیجیتال - بیت کوین و لیبرا
چگونه از ارز دیجیتال بیت کوین استفاده کنیم؟

3 فروردین, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال بوده که می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده قرار گیرد و حتی دیده شده که برای خرید عمده مانند اتومبیل و املاک نیز مورد استفاده قرار می گیرد. بیت کوین هم مانند پول نقد، در …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.