پی پال

پی پال اولین شرکتی خارجی با مجوز پرداخت در چین/ ویزا و مسترکارت در صف

25 مهر, 1398خبر , کیف پول

سوکیتپی پال پس از خرید اکثریت سهام در یک گروه پرداخت چینی، به اولین شرکتی خارجی تبدیل شد که مجوز پرداخت در چین را بدست می آورد.

گووفوبائو (Gopay) ، یک شرکت کوچک پرداخت آنلاین چینی، روز دوشنبه گفت که بانک مرکزی مالکیت 70٪ سهام این شرکت را با مبلغی اعلام نشده برای پی پال تصویب کرده است. این توافق نامه باعث می شود تا پی پل به عنوان اولین شرکت خارجی که پس از دو سال، غول مرحله آخر پکن مبنی بر افتتاح صنعت خدمات مالی خود برای شرکت های خارج از کشور ، وارد بازار پرداخت چین شود.

ایالات متحده به عنوان بخشی از مذاکرات تجاری خود با چین خواستار دسترسی بیشتر به بازار آنها شده است و بانک مردم چین در سال گذشته قول “رفتار برابر” برای گروه های داخلی و خارجی را داده است. ویزا کارت و مسترکارت از جمله شرکتهای خارجی هستند که با وجود قوانین سال 2017 و موانع رسمی دسترسی به بازار ، منتظر تأیید مجوز هستند.

طبق قوانین خاص چین، بانک مرکزی باید ظرف 90 روز تصمیم خود را در مورد برنامه ها اتخاذ کند. PBoC بزرگترین سهامدار در یونیون پی در چین است که در واقع حضور انحصاری در پرداخت های کارت بانکی دارد. کسب مجور پی پال به آن اجازه می دهد تا به مجوزهای مختلف پرداخت Gopay دسترسی داشته باشد، این امکان را به شما می دهد تا پرداخت های آنلاین، تلفن همراه و فرامرزی را پرداخت کنید و کارت های نقدی را نیز صادر کنید.

پی پال در حال ورود به یک بازار به سرعت در حال رشد برای پرداخت های آنلاین است ، که تحت سلطه دو غول فناوری است: Tencent ، که WeChat Pay را از طریق بستر پیام رسانی اجتماعی خود اجرا می کند ، و علی بابا که وابسته به پرداخت های آن با مالکیت Antipay است.

طبق آمار و ارقام بانک مرکزی، پرداخت های آنلاین شخص ثالث در سال 2018 رشد 45 درصدی از سال قبل داشته است. آقای دونگ انحصار چند قطبی وی چت-علی پی را به عنوان یک چالش مهم ذکر کرد ، و همچنین نرخ عادی پرداخت های داخلی 0.5 درصد ، که پایین تر از میانگین بین المللی 1.5 تا 2 درصد است.

با کاهش سرعت رشد در ایالات متحده و اروپا، پی پال به بازار رو به رشد پرداخت های موبایل در آسیا گسترش یافته است. این برنامه در اواخر سال 2017 در هند راه اندازی شد ، جایی که در عین حال در مقابل خدمات پرداخت موبایل از علی بابا، والمارت، گوگل، آمازون و فیس بوک نیز استفاده می کند. قابل ذکر است که گوپی در خدمات پرداخت برای شرکتهای تجارت الکترونیکی ، تجارت مرزی و مسافرت تخصص دارد.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
دانشگاه ، تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا
دانشگاه ، تحصیل ، زندگی و ویزای تحصیلی کانادا

12 بهمن, 1398سفر، دانشگاه و سفارت

سوکیت – آیا می خواهید در دانشگاه های کانادا تحصیل کنید؟ در صورتی که کشور کانادا را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کرده‌ اید، فرصت تجربه اتفاقات متنوع فرهنگی و طبیعی در انتظار شما است. شهرت کانادا در رفتار دوستانه مردم، طبیعت بکر و دانشگاه‌ های ممتاز آن در سطح جهان، این کشور را …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.