ارز دیجیتال لیبرا - فیس بوک

ویزا و مسترکارت نیز از پروژه ارز دیجیتال لیبرا فیس بوک کنار رفتند

21 مهر, 1398ارز دیجیتال

سوکیت – پس از خروج پی پال، حالا مسترکارت، ویزا، ای بی و استریپ همگی از پروژه رمز ارز دیجیتال فیس بوک با نام لیبرا خارج شده اند.

هفته ی پیش بود که پی پال اعلام کرد که آنها از جبهه فیس بوک خارج می شوند و این موضوع ضربه بزرگی به برنامه های این شبکه های اجتماعی برای راه اندازی آن چیزی بوده است که به عنوان یک ارز جهانی و دیجیتال پیش بینی کرده بود.

قرار است مارك زاكربرگ، رئیس اجرایی فیسبوك ، در 23 اكتبر در بخش خدمات مالی کنگره ایالات متحده آمریکا حاضر شود تا در مورد لیبرا صحبت كند. این امر تحت نظارت جدی توسط تنظیم کنندگان و سیاستمداران در سراسر جهان ، اما به ویژه در ایالات متحده قرار گرفته است. از جمله نگرانی های مطرح شده، چشم انداز استفاده از آن برای پولشویی است.

از شش کمپانی مربوط به پرداخت که در ابتدا در این پروژه شرکت کرده اند، تنها یک نفر باقی مانده است، که مرکادو پاگو نیز بیرون کشیده است. PayU مستقر در هلند تنها شرکت باقیمانده است و هنوز به درخواست اظهار نظر پاسخ نمی دهند.

روز جمعه، eBay گفت که به این پروژه احترام می گذارد، اما “تصمیم گرفته است که به عنوان یک عضو موسس پیش نرود”. در بیانیه ای آمده است: “در این زمان ، ما بر روی تجربه مدیریت پرداخت ای بی برای مشتریان خود متمرکز شده ایم.”

هر دو ویزا و استریپ گفتند كه با توجیه این پروژه، وضعیت را ارزیابی می كنند. سخنگوی استریپ ادامه داد: “لیبرا اين توانايي را داراست، ما پیشرفت آن را از نزدیک دنبال خواهیم کرد و در مرحله بعدی برای همکاری با این انجمن ارزشمند باز خواهیم ماند. ”

سخنگوی ویزا گفت: “ما به ارزیابی خود ادامه خواهیم داد و تصمیم نهایی ما توسط تعدادی از عوامل ، از جمله توانایی انجمن در برآورده کردن کامل انتظارات لازم برای مقررات تعیین می شود.”

اتحادیه لیبرا درباره شرکت های در حال عزیمت گفت:

ما از حمایت آنها برای اهداف و رسالت پروژه Libra قدردانی می کنیم. اگرچه ممکن است آرایش اعضای انجمن با گذشت زمان رشد و تحول پیدا کند ، اما اصل طراحی و نظارت بر مدیریت انجمن برای ارزیابی لیبرا، و همچنین ماهیت باز این پروژه تضمین می کند که شبکه پرداخت لیبرا از ماندگاری برخوردار خواهد بود.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
دانشگاه ، تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا
دانشگاه ، تحصیل ، زندگی و ویزای تحصیلی کانادا

12 بهمن, 1398سفر، دانشگاه و سفارت

سوکیت – آیا می خواهید در دانشگاه های کانادا تحصیل کنید؟ در صورتی که کشور کانادا را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کرده‌ اید، فرصت تجربه اتفاقات متنوع فرهنگی و طبیعی در انتظار شما است. شهرت کانادا در رفتار دوستانه مردم، طبیعت بکر و دانشگاه‌ های ممتاز آن در سطح جهان، این کشور را …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.