خرید و پرداخت ارزی در فروشگاه آنلاین والمارت (Walmart)

خرید و پرداخت ارزی در فروشگاه آنلاین والمارت (Walmart)

22 مهر, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی – والمارت (Walmart) یک شرکت خرده فروشی و فروشگاه آنلاین چند ملیتی-آمریکایی است که زنجیره ای از سوپر مارکت ها، فروشگاه های تخفیفی و فروشگاه های مواد غذایی را اداره می کند، که مقر آن در بنتونویل ، آرکانزاس است.

این شرکت توسط سام والتون در سال 1962 تأسیس شده است. از 31 ژوئیه سال 2019 ، والمارت دارای 11389 فروشگاه و کلوپ در 27 کشور جهان است که تحت 55 نام مختلف فعالیت می کنند. این شرکت تحت نام والمارت در ایالات متحده و کانادا فعالیت می کند ، به عنوان Walmart de México y Centroamérica در مکزیک و آمریکای مرکزی ، Asda در انگلستان ، به عنوان گروه Seiyu در ژاپن و به عنوان Best Price در هند.

والمارت با توجه به لیست 500 تایی فورچن در سال 2019، بزرگترین شرکت جهان در زمینه درآمد است و 514.405 میلیارد دلار آمریکا درآمد دارد. این شرکت همچنین بزرگترین کارفرمای خصوصی جهان است که از 2.2 میلیون کارمند تشکیل شده است. این یک تجارت خانوادگی با معامله عمومی است، زیرا این شرکت توسط خانواده والتون کنترل می شود. وراث سام والتون بیش از 50 درصد والمارت را از طریق شرکت هلدینگ خود Walton Enterprises و از طریق دارایی های فردی خود تملک می کنند. والمارت بزرگترین خرده فروش مواد غذایی ایالات متحده در سال 2019 بود و 65 درصد از فروش 510.329 میلیارد دلاری والمارت در ایالات متحده آمریکا انجام شد.

والمارت در سال 1972 در بورس اوراق بهادار نیویورک قرار گرفت. تا سال 1988 ، سودآورترین خرده فروش در ایالات متحده  بود و تا اکتبر 1989 به بزرگترین درآمد دست یافت.

سرمایه گذاری های والمارت در خارج از آمریکا نتایج متفاوتی را تجربه کرده است. عملیات و شرکت های تابعه آن در انگلستان ، آمریکای مرکزی ، آمریکای جنوبی و چین بسیار موفق است ، در حالی که سرمایه گذاری های آن در آلمان و کره جنوبی شکست خورد.

برای خرید از والمارت اولین کاری که باید انجام دهید، ساخت یک حساب کاربری است. با استفاده از این حساب می‌توانید ردیابی کالای سفارشی‌تان را به راحتی انجام دهید.

پرداخت و خرید از فروشگاه آنلاین والمارت (Walmart)

امکان خرید از والمارت در ایران وجود دارد به شرط اینکه از سرویس‌های ارسال کالا استفاده نمایید. چرا که والمارت تنها ارسال کالا در امریکا را انجام می‌دهد. شما می توانید با خرید کارت های اعتباری سوکیت از نوع ویزا کارت و مسترکارت، خرید های خود را به شخصی انجام دهید یا اگر می خواهید از خدمات پی پال نیز برای پرداخت استفاده کنید.

شما همچنین می توانید پرداخت خود برای این سایت را به ما بسپارید و از طریق قسمت پرداخت ارزی ما، مشخصات سایت مورد نظر و اکانتتان را برای ما ارسال کرده تا ما خرید شما را انجام دهیم و شما فقط معادل ریالی آن را پرداخت کنید.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
خرید مستقیم از بهترین فروشگاه های آنلاین لباس و پوشاک ترکیه
چگونه آمازون و وسترن یونیون در تلاش برای بهبود فروش جهانی هستند

25 بهمن, 1398پرداخت بین المللی , خبر

سوکیت ، وسترن یونیون – جهان در حال کوچکتر شدن است و مردم دهه ها چنین می گفتند. و پرداختهای مربوط به خرده فروشی و تجارت جهانی قطعاً بخش بزرگی از این روند هستند. این فقط فروش مستقیم محصولات به مصرف کنندگان نیست بلکه اهمیت آن در مورد خرده فروشی بین المللی است. برای مثال …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.