مسترکارت، ویزا کارت و پی پال - شارژ حساب کاربری | سوکیت

هشدار آمریکا به ویزا کارت و مسترکارت درخصوص ارز دیجیتال لیبرا

20 مهر, 1398ارز دیجیتال

سوکیت ، ویزا کارت ، مسترکارت – به دنبال خروج عمومی پی پال از پروژه ی ارز دیجیتال لیبرا، قانونگذاران آمریكا اکنون بر روی استریپ، ویزا کارت و مسترکارت فشار می آورند تا دوباره به عضویت خود در انجمن لیبرا فکر کنند. در 8 اکتبر ، سه نامه از دو سناتور ایالات متحده به غول های فناوری و مالی خواستار این بودند تا خطرات را قبل از حرکت به جلو در نظر بگیرند.

پی پل با خروج از انجمن لیبرا روابط خود را با پروژه ارز دیجیتال آتی فیس بوک قطع کرد. روبرویی لیبرا با نامه های شدیدی از طرف قانون گذاران دولتی عجیب نیست، و اکنون حتی شرکت های طرفدار این پروژه نیز طعم واکنش های نظارتی را می گیرند. نامه هایی که توسط دو سناتور ایالات متحده به نام های برایان شاتز (D-هاوایی) و شرود براون (D-اوهایو) نوشته شده است، به پردازنده پرداخت آنلاین مستقر در سان فرانسیسکو یعنی استریپ و غول های مالی ویزا و مسترکارت ارسال شده اند. در بخشی از نامه ها آمده است:

ما از شما می خواهیم قبل از اقدام به دقت به چگونگی مدیریت شرکتهایتان در مورد این خطرات بپردازید، با توجه به اینکه فیس بوک هنوز به کنگره ، تنظیم کننده های مالی – و شاید حتی برای شرکت های شما – نشان نداده است که این خطرات را جدی می گیرد.

خطرات ذکر شده شامل مواردی است که برای “مصرف کنندگان، مؤسسات مالی تنظیم شده و سیستم مالی جهانی” ایجاد شده است.نامه ها تنها آخرین قسمت درگیری مداوم در مورد ملاك قانونگذاران در تلاش برای ممانعت از تصویب طرح قانونی مبهم است، و به دنبال تماس مستقیم برای توقف در تابستان گذشته از رئیس كمیته خدمات مالی مجلس نمایندگان مجلس ، ماكسین واترز است. آن موقع نگرانی ها همانند الان بود ، عمدتا اینكه لیبرا می تواند اقتصاد جهانی را مختل كند.

پی پال - پی پل
پی پال

دلایل ترک پی پال

در حالی که نمایندگان پی پال دلیل خاصی را برای ترك انجمن لیبرا تعبیر نمی كنند، برخی از گزارش ها بر افزایش نظارت در مورد این گروه، و همچنین عدم درک کافی از سوی لیبرا از نظر قانونگذاران و تنظیم كنندگان را ادعا می كنند. در بیانیه ای از پی پال در رابطه با این موضوع آمده است: “فیس بوک یک شریک استراتژیک دیرینه و ارزشمند با پی پال بوده است، و ما در ظرفیت های مختلف با” فیس بوک “همکاری و پشتیبانی خواهیم کرد.” این جمله چیز زیاد نمی گوید، اما با توجه به بازجویی های مکرر و برخی خواستار ممنوعیت گروه های نظارتی بین المللی هستند، برخی احساس می کنند اتصال نقاط چندان سخت نیست.

در حالی که حماسه ی لیبرا همچنان بیشتر از پیش آشکار می شود، روایت جالب جدیدی با آن پدیدار می شود. ظهور رمزارزها شرایطی جهانی را به وجود آورده است که غول های فناوری و مالی گسترده اکنون ابزاری برای به چالش کشیدن تسلط ارگانهای نظارتی تأسیس شده دارند، در صورت انتخاب آنها. همانطور که احتمالاً تصمیم پی پال نشان می دهد، ایستادن در برابر یک کلاهبردار هرکولین در مورد منافع اقتصادی ژئوپلیتیک ، کار ساده ای نیست. مستر کارت ، ویزا و استریپ به زودی باید تصمیم بگیرند که چگونه این فشارها را تحمل می کنند.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
دانشگاه ، تحصیل و ویزای تحصیلی کانادا
دانشگاه ، تحصیل ، زندگی و ویزای تحصیلی کانادا

12 بهمن, 1398سفر، دانشگاه و سفارت

سوکیت – آیا می خواهید در دانشگاه های کانادا تحصیل کنید؟ در صورتی که کشور کانادا را به عنوان مقصد تحصیلی خود انتخاب کرده‌ اید، فرصت تجربه اتفاقات متنوع فرهنگی و طبیعی در انتظار شما است. شهرت کانادا در رفتار دوستانه مردم، طبیعت بکر و دانشگاه‌ های ممتاز آن در سطح جهان، این کشور را …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.