مسترکارت و ویزا کارت سوکیت

ویزا کارت و مسترکارت بر روی پلت فرم پلید سرمایه گذاری کردند

7 مهر, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیتویزا کارت و مسترکارت در تامین مالی استارت آپ پلید مبلغ 250 میلیون دلار را سرمایه گذاری کرده اند، پلت فرمی آمریکایی که حساب های بانکی مصرف کنندگان و مشتریان را به اپلیکیشن های فین تک متصل می کند.

خدمات ما؛ کارت های اعتباری بین المللی سوکیت

از آنجا که مصرف کنندگان به طور فزاینده به دنبال به اشتراک گذاری داده های بانکی خود با برنامه های شخص ثالث هستند، Plaid تنها در چند سال به یک شرکت چند میلیارد دلاری تبدیل شده است. در ماه دسامبر، در میان شایعات مربوط به جنگ مناقصه، آن را با ارزش 250 میلیون دلار در سری C با ارزش 2.65 میلیارد دلار ارزش گذاری کرده اند. اندازه سهم ویزا و مسترکارت در آن معامله فاش نشده است. سایر سرمایه گذاران برجسته قبلی شامل گلدمن ساکس ، سیتی و امریکن اکسپرس هستند.

این شرکت در بیانیه ای درباره علاقه به برنامه های کارتی گفت:

ما مدتهاست که از کارهایی که این شبکه ها برای دیجیتالی کردن تجارت انجام داده اند ، الهام گرفته ایم و این را به عنوان نمونه ای از کاری که امیدواریم در خدمات مالی انجام دهیم ، نگه داشته ایم.

این استارت آپ متمرکز بر کمک به برنامه های مالی در تعامل با حساب های جاری و پس انداز ، معامله با بانک های بزرگی همچون JPMorgan Chase و تکنولوزی های پیشرفته از جمله Robinhood و Acorns است. این شرکت ادعا می کند که یک چهارم از مصرف کنندگان آمریکایی با حساب های بانکی از طریق یک برنامه به Plaid وصل شده اند.

این شرکت با امید به تکرار موفقیت خود در ایالات متحده ، تاسیس یک دفتر در بریتانیا برای حمایت از گسترش اروپا و برنامه ریزی برای استخدام 25 کارمند بصورت محلی تا سال 2020 را دارد.

پلت فرم پلید

Plaid یک شرکت فن آوری مالی مستقر در سان فرانسیسکو است. این شرکت یک بستر فناوری ایجاد می کند، که برنامه ها را قادر می سازد با حساب های بانکی کاربران ارتباط برقرار کنند. پلید بر فعال کردن مصرف کنندگان و مشاغل با حساب های بانکی خود، بررسی مانده ها و پرداخت از طریق برنامه های فناوری مالی تمرکز دارد.


نوشته مرتبط

مسترکارت، ویزا کارت و پی پال - شارژ حساب کاربری | سوکیت
نقش ویزا ، مسترکارت و پی پال در اقتصاد جهانی

14 اسفند, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت – ویزا و مسترکارت نمایانگر مشاغل غالب و برجسته در یک صنعت بسیار جذاب با چشم انداز رشد خوب هستند. نرخ بالای سودآوری توجه رقبا و تنظیم کننده ها را به خود جلب می کند. آیا آنها می توانند آنها را خاموش کرده و بازده خیره کننده ای را برای سهامداران خود حفظ کنند؟ …

ادامه مطلب
استفاده از مسترکارت در گوشی های موبایل اندرویدی و آی او اس
مدیرعاملی مسترکارت از آجی بانگا گرفته شده و به مایکل میباخ داده شد

7 اسفند, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت – آجی بانگا سمت خود را به عنوان مدیرعامل مسترکارت ترک می کند تا بتواند سمت مدیر اجرایی شرکت را به طور مؤثر در اول ژانویه 2021 به عهده بگیرد و مدیر ارشد محصولات، مایکل میباخ آماده می شود تا سمت او را به دست بگیرد. بانگا به عنوان رئیس ریچارد هیثورنتهوایت، از ماه …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.