پی پال - پی پل - لیبرا

پی پال در مورد آینده ارز دیجیتال لیبرا محتاط عمل می کند

26 شهریور, 1398ارز دیجیتال , کیف پول

سوکیت حواله ارزیپی پال در مورد آینده ارز دیجیتال لیبرا با پشتیبانی فیس بوک محتاط است، که قرار است به عنوان بخشی از انجمن نظارتی خود با شرکت پرداخت های دیجیتال پیشگام اولین فعالیت را انجام دهد.

اعتراضات بین المللی در حال افزایش بر روی ارز رمزنگاری شده لیبرا است؛ بانک های مرکزی ، دولت ها و تنظیم کننده ها در برابر رمز و راز سرمایه فیسبوک و سؤالاتی درباره چگونگی تنظیم این موضوع ، نگران هستند. غول رسانه های اجتماعی از برنامه های خود در ماه ژوئن – كه در سال 2020 به مرحله اجرا در خواهد آمد – رونمایی كرد كه توسط سبد دارایی ارزی یا ارز دیجیتال مورد حمایت قرار می گیرد تا از نوسانات بسیار بالای بیت کوین و سایر واحدهای ارز مجازی جلوگیری شود.

گابریل رابینوویچ ، معاون روابط سرمایه گذار پی پال ، روز پنج شنبه از شرکت مستقر در کالیفرنیا گفت:

این یک تعهد غیر الزام آور است و بدیهی است که کارهای زیادی باید انجام شود قبل از اینکه به آن نقطه برسیم که تبدیل به چیزی بیش از یک ایده بسیار هیجان انگیز شود.

ارز دیجیتال لیبرا - فیس بوک
ارز دیجیتال لیبرا – فیس بوک

انجمن غیرانتفاعی لیبرا، مستقر در ژنو ، نظارت بر سكه های مبتنی بر بلاکچین را حفظ خواهد كرد و برای حفظ ثبات ارزش آن به عنوان یك دارایی در دنیای واقعی، تلاش خواهد کرد.  فیسبوک از لیبرا به عنوان یک ارز رمزنگاری شده جدید و جهانی یاد می کند و متعهد می شود که یک پول مجازی پایدار را که در تلفن های هوشمند خواهد بود، تحویل دهد و می تواند بیش از یک میلیارد پول “بدون بانک” را وارد سیستم مالی کند.

سالانه صدها میلیارد دلار بین مهاجران و ساکنین در کشورها منتقل می شود و پی پال یک بازیکن اصلی در این بخش است. راابینوویچ گفت:

اهداف و آرمان های این ارزها با اهداف اصلی پی پال از نظر ارائه خدمت به افراد محروم ، دموکراتیک کردن دسترسی به سرمایه بسیار سازگار است. بنابراین ما به پتانسیل های لیبرا بسیار اعتقاد داریم.


نوشته مرتبط

خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020

20 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی –  مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020 ، که معمولاً با عنوان یوفا یورو 2020 یا به سادگی یورو 2020 شناخته می شود، قرار است شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در یوفا، چهارمین دوره مسابقات بین المللی فوتبال مردان اروپا که توسط اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می شود، باشد. …

ادامه مطلب
خرید بلیط کنسرت خارجی
خرید بلیط کنسرت در خارج از کشور

18 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی – کنسرت یک اجرای موسیقی زنده در مقابل مخاطب است. این اجرا ممکن است توسط یک نوازنده منفرد باشد، که گاهی اوقات رسیتال نیز است، یا توسط یک گروه موسیقی مانند ارکستر، گروه کر یا گروه موسیقی اجرا می شود. کنسرت ها با تنوع و اندازه گسترده ای از امکانات و …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.