پی پال - پی پل - لیبرا

پی پال در مورد آینده ارز دیجیتال لیبرا محتاط عمل می کند

26 شهریور, 1398ارز دیجیتال , کیف پول

سوکیت حواله ارزیپی پال در مورد آینده ارز دیجیتال لیبرا با پشتیبانی فیس بوک محتاط است، که قرار است به عنوان بخشی از انجمن نظارتی خود با شرکت پرداخت های دیجیتال پیشگام اولین فعالیت را انجام دهد.

اعتراضات بین المللی در حال افزایش بر روی ارز رمزنگاری شده لیبرا است؛ بانک های مرکزی ، دولت ها و تنظیم کننده ها در برابر رمز و راز سرمایه فیسبوک و سؤالاتی درباره چگونگی تنظیم این موضوع ، نگران هستند. غول رسانه های اجتماعی از برنامه های خود در ماه ژوئن – كه در سال 2020 به مرحله اجرا در خواهد آمد – رونمایی كرد كه توسط سبد دارایی ارزی یا ارز دیجیتال مورد حمایت قرار می گیرد تا از نوسانات بسیار بالای بیت کوین و سایر واحدهای ارز مجازی جلوگیری شود.

گابریل رابینوویچ ، معاون روابط سرمایه گذار پی پال ، روز پنج شنبه از شرکت مستقر در کالیفرنیا گفت:

این یک تعهد غیر الزام آور است و بدیهی است که کارهای زیادی باید انجام شود قبل از اینکه به آن نقطه برسیم که تبدیل به چیزی بیش از یک ایده بسیار هیجان انگیز شود.

ارز دیجیتال لیبرا - فیس بوک
ارز دیجیتال لیبرا – فیس بوک

انجمن غیرانتفاعی لیبرا، مستقر در ژنو ، نظارت بر سكه های مبتنی بر بلاکچین را حفظ خواهد كرد و برای حفظ ثبات ارزش آن به عنوان یك دارایی در دنیای واقعی، تلاش خواهد کرد.  فیسبوک از لیبرا به عنوان یک ارز رمزنگاری شده جدید و جهانی یاد می کند و متعهد می شود که یک پول مجازی پایدار را که در تلفن های هوشمند خواهد بود، تحویل دهد و می تواند بیش از یک میلیارد پول “بدون بانک” را وارد سیستم مالی کند.

سالانه صدها میلیارد دلار بین مهاجران و ساکنین در کشورها منتقل می شود و پی پال یک بازیکن اصلی در این بخش است. راابینوویچ گفت:

اهداف و آرمان های این ارزها با اهداف اصلی پی پال از نظر ارائه خدمت به افراد محروم ، دموکراتیک کردن دسترسی به سرمایه بسیار سازگار است. بنابراین ما به پتانسیل های لیبرا بسیار اعتقاد داریم.


نوشته مرتبط

حواله ACH و انتقال پول بین بانکی بین المللی و حساب ارزی ، حواله ارزی ، حواله دلار و حواله یورو - ارسال ارز با موبایل و تلفن همراه
استفاده از موبایل و تلفن همراه برای ارسال ارز و پول به خارج کشور

12 تیر, 1399حواله ارزی , خبر , کیف پول

در سال 1871، اگر می خواستید از یک شخص به شخص دیگر پول و ارز انتقال دهید، از تلگراف وسترن یونیون استفاده می کردید. اما امروزه شما برای ارسال پول فقط تلفن همراه خود را لمس می کنید. برنامه های جدید تلفن همراه، امکانات جدیدی را برای ارسال ارز و همچنین پرداخت ها بوجود آوردند …

ادامه مطلب
حواله دلار ، حواله ارزی و ارسال و دریافت پول ، ارز و حواله
حواله دلار ؛ ارسال حواله ارزی به خارج کشور و دریافت ارز دلار

8 تیر, 1399حواله ارزی

ارسال حواله دلار و یا دریافت ارز دلار به این طریق  از جمله خدمات حواله ارزی سوکیت بوده و شما می توانید به هر طریقی (سوئیفت، وسترن یونیون، پی پال و…) حواله دلار خود را به خارج از کشور ارسال کرده و یا دریافت نمایید. با سوکیت، می توانید دلار آمریکا را به حساب های …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.