کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت

همکاری مسترکارت و R3 برای توسعه بلاک چین در پلتفرم های پرداخت

22 شهریور, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، ویزا کارت – غول دنیای پرداخت یعنی مسترکارت قصد دارد با استفاده از بلاک چین و همکاری با شرکت R3 که طور اختصاصی روی این سیستم کار می کند، مرزهای پلتفرم های پرداخت را تغییر دهد و تحویل عظیمی را ایجاد کند.

مسترکارت در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت که دو شرکت برای “توسعه و راهنمایی” راه حل های پرداخت، توافق نامه ای را امضا کرده اند. این همکاری در ابتدا با هدف ایجاد برنامه های پرداخت سریعتر و پشتیبانی بانک ها برای سیستم نقل و انتقال بین بانکی و تسویه حساب مسترکارت انجام می شود.

این پلتفرم در شرکت کوردا (R3) ساخته خواهد شد و نسخه تجاری این سیستم عامل مغایر با شبکه منبع آزاد کوردا که به آن کوین دسک گفته می شود، خواهد بود. این مشارکت بر اساس تخصص R3 در توسعه بلاک چین و ادغام آن با سیستم های پرداخت و شبکه موجود مسترکارت برنامه ریزی شده است. در نهایت، شرکت ها امیدوارند که با این همکاری، ماحصل بستر های نرم افزاری جدید کمک شایانی را به این صنعت و سیستم های پرداخت کند، مانند پردازش سریع تر پرداختهای با هزینه بالا، مدیریت نقدینگی و رفع کمبود استانداردسازی و اتصال بین بانک ها و سیستم های انتقال داخلی…

دیوید ای روتر ، مدیرعامل R3 گفت:

همه موسسات – اعم از بزرگ یا کوچک – به توانایی ارسال و دریافت پول و پرداخت تکیه دارند، اما اغلب تکنولوژی که به آنها تکیه می کنند دست و پا گیر و گران است. پرداختهای مرزی (با کمک بلاک چین) می تواند نقطه درمان خاصی برای این درد باشد. شرکت کوردا به طور خاص برای موارد استفاده در شرایطی مانند این بنا شده است، و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از مسترکارت در ادغام پرداختها با قابلیت بلاک چین در سراسر جهان حمایت کنیم.

پیتر کلاین ، معاون اجرایی مسترکارت از سکوهای پرداخت جدید در این اطلاعیه گفت:

ایجاد یک راه حل جدید و بهتر با نام پرداخت مرزی B2B با بهبود اتصال در سراسر جهان در فضای حساب به حساب، مهمترین آرزوی مسترکارت است.

هدف ما ارائه انتخاب و ارتباط زیر ساخت های پرداخت جهانی است که از طریق همکاری و مشارکت استراتژیک اخیر ما، از جمله رابطه ما با R3 نشان داده شده است.


نوشته مرتبط

بیت کوین یا بیت‌کوین
چگونه از بیت کوین و ارز دیجیتال استفاده کنیم؟

29 اردیبهشت, 1399ارز دیجیتال

سوکیت – بیت کوین یک ارز دیجیتال (یا رمزارز) است که فراتر از آنچه که انتظار میرفت رشد کرده است و از آن زمان به روشی مشروع برای ارسال و دریافت وجه تبدیل شده است. بیت‌کوین می تواند هنگام خرید هم به صورت آنلاین و هم در فروشگاه های خرده فروشی فیزیکی سنتی مورد استفاده …

ادامه مطلب
ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.