کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت

همکاری مسترکارت و R3 برای توسعه بلاک چین در پلتفرم های پرداخت

22 شهریور, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، ویزا کارت – غول دنیای پرداخت یعنی مسترکارت قصد دارد با استفاده از بلاک چین و همکاری با شرکت R3 که طور اختصاصی روی این سیستم کار می کند، مرزهای پلتفرم های پرداخت را تغییر دهد و تحویل عظیمی را ایجاد کند.

مسترکارت در بیانیه ای در روز چهارشنبه گفت که دو شرکت برای “توسعه و راهنمایی” راه حل های پرداخت، توافق نامه ای را امضا کرده اند. این همکاری در ابتدا با هدف ایجاد برنامه های پرداخت سریعتر و پشتیبانی بانک ها برای سیستم نقل و انتقال بین بانکی و تسویه حساب مسترکارت انجام می شود.

این پلتفرم در شرکت کوردا (R3) ساخته خواهد شد و نسخه تجاری این سیستم عامل مغایر با شبکه منبع آزاد کوردا که به آن کوین دسک گفته می شود، خواهد بود. این مشارکت بر اساس تخصص R3 در توسعه بلاک چین و ادغام آن با سیستم های پرداخت و شبکه موجود مسترکارت برنامه ریزی شده است. در نهایت، شرکت ها امیدوارند که با این همکاری، ماحصل بستر های نرم افزاری جدید کمک شایانی را به این صنعت و سیستم های پرداخت کند، مانند پردازش سریع تر پرداختهای با هزینه بالا، مدیریت نقدینگی و رفع کمبود استانداردسازی و اتصال بین بانک ها و سیستم های انتقال داخلی…

دیوید ای روتر ، مدیرعامل R3 گفت:

همه موسسات – اعم از بزرگ یا کوچک – به توانایی ارسال و دریافت پول و پرداخت تکیه دارند، اما اغلب تکنولوژی که به آنها تکیه می کنند دست و پا گیر و گران است. پرداختهای مرزی (با کمک بلاک چین) می تواند نقطه درمان خاصی برای این درد باشد. شرکت کوردا به طور خاص برای موارد استفاده در شرایطی مانند این بنا شده است، و ما مشتاقانه منتظر هستیم تا از مسترکارت در ادغام پرداختها با قابلیت بلاک چین در سراسر جهان حمایت کنیم.

پیتر کلاین ، معاون اجرایی مسترکارت از سکوهای پرداخت جدید در این اطلاعیه گفت:

ایجاد یک راه حل جدید و بهتر با نام پرداخت مرزی B2B با بهبود اتصال در سراسر جهان در فضای حساب به حساب، مهمترین آرزوی مسترکارت است.

هدف ما ارائه انتخاب و ارتباط زیر ساخت های پرداخت جهانی است که از طریق همکاری و مشارکت استراتژیک اخیر ما، از جمله رابطه ما با R3 نشان داده شده است.


نوشته مرتبط

کارت های اعتباری فیزیکی مسترکارت سوکیت
مسترکارت به بازار 27 تریلیون دلاری چین پیوست

26 بهمن, 1398خبر , کارت اعتباری

سوکیت ، مسترکارت – بانک مرکزی چین روز سه شنبه به مسترکارت این امکان را داد تا تجارت صدور و ارائه خدمات کارت بانکی را در این کشور راه اندازی کرده و به یک بازار پرداخت 27 تریلیون دلاری دسترسی پیدا کند. بانک مردم چین در بیانیه ای اعلام کرد که برنامه مشترک شرکت مسترکارت …

ادامه مطلب
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020
خرید بلیط بازی های فوتبال اروپا یوفا یورو 2020

20 دی, 1398پرداخت بین المللی

سوکیت ، پرداخت ارزی –  مسابقات قهرمانی فوتبال اروپا یوفا 2020 ، که معمولاً با عنوان یوفا یورو 2020 یا به سادگی یورو 2020 شناخته می شود، قرار است شانزدهمین دوره مسابقات قهرمانی اروپا در یوفا، چهارمین دوره مسابقات بین المللی فوتبال مردان اروپا که توسط اتحادیه های فوتبال اروپا (یوفا) برگزار می شود، باشد. …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.