مانی گرام - خدمات حواله ارزی سوکیت

وسترن یونیون یا مانی گرام؛ کدام یک بهتر است؟

19 شهریور, 1398حواله ارزی

سوکیت ، حواله ارزی – شاید برای انتقال سریع پول و ارز نام شرکت های معروفی مثل وسترن یونیون و مانی گرام به گوشتان خورده باشد که هر کدام شعبه های زیادی در سراسر دنیا دارند. البته قابل ذکر است که به دلیل تحریم های اقتصادی موجود، این دو کمپانی خدماتی را در ایران ارائه نمی دهند اما شما می توانید با خدمات ارسال حواله سوکیت، به راحتی از امکانات این دو سرویس بهره مند شوید.

وسترن یونیون یا Western Union

وسترن یونیون یک صرافی بین المللی است که با بیش از 500 هزار شعبه در بیش از 200 کشور دنیا، یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه انتقال سریع و بدون محدودیت پول در سراسر دنیا است که خدمات انتقال وجه و همچنین حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا را به غیر از کشور های مورد تحریم در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی انجام می دهد.

مانی گرام یا MoneyGram

کمپانی مانی گرام شرکتی آمریکایی و بین المللی بوده که فعالیت خود را از سال 1940 تحت عنوان شرکتی برای ارائه خدمات شبکه و همینطور مسافرتی و گردشگری آغاز کرد و سپس برای راحتی و آسایش مسافران، فعالیت های خود را بصورت بین المللی گسترش داد و هم اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید می توانید با استفاده از سرویس مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه بدون داشتن حساب بانکی، به دوستان و آشنایان خود پول ارسال و یا دریافت کنید و مانی گرام هم اکنون پس از شرکت وسترن یونیون، دومین شرکت در زمینه جابجایی شتابان پول در سراسر جهان می باشد.

وسترن یونیون - خدمات حواله ارزی سوکیت

اگر شما به دنبال انتخاب یکی از این دو روش برای انتقال پول هستید و کمی برای انتخاب مردد شده اید، موارد زیرا می تواند راهنمایی خوبی برای شما باید؛

  1. کارمزد؛ به میزان وجه ی که قصد انتقال آن را دارید، کشور مبدا و مقصد و طریقه پرداخت و دریافت بستگی داشته و می تواند کارمزد بسیار متفاوتی داشته باشد. پس از تحقیقات انجام شده، تقریبا در مجموع مانی گرام کارمزدی کمتر از وسترن یونیون دارد.
  2. نمایندگی؛ وسترن یونیون در حال حاضر بیش از ۵۰۰ هزار نمایندگی در سراسر دنیا داشته اما نمایندگی هایی مانی گرام در حدود ۳۵۰ هزار بوده و در کشور های کمتری فعال است. نتیجه گیری ما این است که وسترن یونیون در میان مردم در بیشتر کشور ها، شرکتی شناخته شده تر بوده و تعداد بیشتر نمایندگی وسترن یونیون، دسترسی زودتر به آن را امتیازی نسبت به مانی گرام قرار داده است.
  3. سرعت؛ سرعت انتقال پول در هر دوی این سرویس ها در شرایط عادی کمتر از چند دقیقه است.
  4. ساعت کار؛ ساعت فعالیت نمایندگی های هر دو سرویس، مشابه با ساعت فعالیت فروشگاه های کشور و منطقه ای است که در آن فعالیت می کنند و همین مورد می تواند در برخی موارد برای دریافت کننده پول دردسر ساز شود..
  5. روش دریافت: قادر خواهید بود وجه مورد نظر را مستقیما از بادجه به صورت نقد دریافت کنید و یا می تواند وجه را به حساب بانکی که قبلا به وسترن یونیون خود متصل کرده اید انتقال دهید و یا حتی می توانید آن را به کارت فیزیکی حساب خود در وسترن یونیون و یا مانی گرام انتقال دهید. فرد گیرنده همچنین می تواند به جای دریافت وجه نقد از بادجه مانی گرام، آن را مستقیما به حساب پی پال خود انتقال دهد که چنین سرویسی در وسترن یونیون وجود ندارد.

نتیجه گیری ما از این مقایسه این است که تفاوت میان این دو سرویس انتقال مالی، وسترن یونیون و مانی گرام بسیار کم است.


نوشته مرتبط

ارسال پول و حواله ارزی - سوکیت
پنج روش جالب و کاربردی برای استفاده از NFC در اندروید

14 فروردین, 1399متفرقه

سوکیت – ارتباطات میدانی نزدیک یا ان اف سی NFC امکان تبادل سریع اطلاعات بین تلفن های هوشمند و سایر دستگاه های هوشمند را ممکن می کند. موارد استفاده از NFC در اندروید شامل اشتراک فایل ، سیستم های پرداخت بدون تماس و برچسب های قابل برنامه ریزی NFC است. از طریق NFC محتوا را …

ادامه مطلب
ونمو و پی پال ، پی پل
نحوه استفاده از ونمو Venmo برای ارسال و دریافت پول

28 اسفند, 1398حواله ارزی , کیف پول

سوکیت – باید برنامه را برای آی او اس iOS یا اندروید Android دانلود کنید (دستگاه های ویندوز از ونمو Venmo پشتیبانی نمی کنند). در برنامه راهی برای ایجاد حساب کاربری از طریق فیس بوک یا استفاده از آدرس ایمیل انتخاب خواهید کرد. شما برای تایید اکانت خود نیاز به یک شماره همراه معتبر دارید …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.