مانی گرام یا مانیگرام - خدمات حواله ارزی سوکیت

وسترن یونیون یا مانی گرام؛ کدام یک بهتر است؟

19 شهریور, 1398حواله ارزی

سوکیت ، حواله ارزی – شاید برای انتقال سریع پول و ارز نام شرکت های معروفی مثل وسترن یونیون و مانی گرام به گوشتان خورده باشد که هر کدام شعبه های زیادی در سراسر دنیا دارند. البته قابل ذکر است که به دلیل تحریم های اقتصادی موجود، این دو کمپانی خدماتی را در ایران ارائه نمی دهند اما شما می توانید با خدمات ارسال حواله سوکیت، به راحتی از امکانات این دو سرویس بهره مند شوید.

وسترن یونیون یا Western Union

وسترن یونیون یک صرافی بین المللی است که با بیش از 500 هزار شعبه در بیش از 200 کشور دنیا، یکی از بزرگ ترین و معتبرترین شرکت های فعال در زمینه انتقال سریع و بدون محدودیت پول در سراسر دنیا است که خدمات انتقال وجه و همچنین حوالجات فردی به تمام نقاط دنیا را به غیر از کشور های مورد تحریم در کوتاه ترین زمان ممکن و بدون نیاز به حساب بانکی انجام می دهد.

مانی گرام یا MoneyGram

کمپانی مانی گرام شرکتی آمریکایی و بین المللی بوده که فعالیت خود را از سال 1940 تحت عنوان شرکتی برای ارائه خدمات شبکه و همینطور مسافرتی و گردشگری آغاز کرد و سپس برای راحتی و آسایش مسافران، فعالیت های خود را بصورت بین المللی گسترش داد و هم اکنون شما در هر کجای دنیا که باشید می توانید با استفاده از سرویس مالی این شرکت در کمتر از چند ثانیه بدون داشتن حساب بانکی، به دوستان و آشنایان خود پول ارسال و یا دریافت کنید و مانی گرام هم اکنون پس از شرکت وسترن یونیون، دومین شرکت در زمینه جابجایی شتابان پول در سراسر جهان می باشد.

وسترن یونیون - خدمات حواله ارزی سوکیت

اگر شما به دنبال انتخاب یکی از این دو روش برای انتقال پول هستید و کمی برای انتخاب مردد شده اید، موارد زیرا می تواند راهنمایی خوبی برای شما باید؛

  1. کارمزد؛ به میزان وجه ی که قصد انتقال آن را دارید، کشور مبدا و مقصد و طریقه پرداخت و دریافت بستگی داشته و می تواند کارمزد بسیار متفاوتی داشته باشد. پس از تحقیقات انجام شده، تقریبا در مجموع مانی گرام کارمزدی کمتر از وسترن یونیون دارد.
  2. نمایندگی؛ وسترن یونیون در حال حاضر بیش از ۵۰۰ هزار نمایندگی در سراسر دنیا داشته اما نمایندگی هایی مانی گرام در حدود ۳۵۰ هزار بوده و در کشور های کمتری فعال است. نتیجه گیری ما این است که وسترن یونیون در میان مردم در بیشتر کشور ها، شرکتی شناخته شده تر بوده و تعداد بیشتر نمایندگی وسترن یونیون، دسترسی زودتر به آن را امتیازی نسبت به مانی گرام قرار داده است.
  3. سرعت؛ سرعت انتقال پول در هر دوی این سرویس ها در شرایط عادی کمتر از چند دقیقه است.
  4. ساعت کار؛ ساعت فعالیت نمایندگی های هر دو سرویس، مشابه با ساعت فعالیت فروشگاه های کشور و منطقه ای است که در آن فعالیت می کنند و همین مورد می تواند در برخی موارد برای دریافت کننده پول دردسر ساز شود..
  5. روش دریافت: قادر خواهید بود وجه مورد نظر را مستقیما از بادجه به صورت نقد دریافت کنید و یا می تواند وجه را به حساب بانکی که قبلا به وسترن یونیون خود متصل کرده اید انتقال دهید و یا حتی می توانید آن را به کارت فیزیکی حساب خود در وسترن یونیون و یا مانی گرام انتقال دهید. فرد گیرنده همچنین می تواند به جای دریافت وجه نقد از بادجه مانی گرام، آن را مستقیما به حساب پی پال خود انتقال دهد که چنین سرویسی در وسترن یونیون وجود ندارد.

نتیجه گیری ما از این مقایسه این است که تفاوت میان این دو سرویس انتقال مالی، وسترن یونیون و مانی گرام بسیار کم است.


نوشته مرتبط

حواله دلار ، حواله ارزی و ارسال و دریافت پول ، ارز و حواله
حواله دلار ؛ ارسال حواله ارزی به خارج کشور و دریافت ارز دلار

8 تیر, 1399حواله ارزی

ارسال حواله دلار و یا دریافت ارز دلار به این طریق  از جمله خدمات حواله ارزی سوکیت بوده و شما می توانید به هر طریقی (سوئیفت، وسترن یونیون، پی پال و…) حواله دلار خود را به خارج از کشور ارسال کرده و یا دریافت نمایید. با سوکیت، می توانید دلار آمریکا را به حساب های …

ادامه مطلب
خدمات پرداخت پی پال (پی پل)
مقایسه مانیگرام ، پی پل و Xoom ؛ کدام کمترین کارمزد را دارند؟

6 تیر, 1399حواله ارزی

پی پل ، مانیگرام و Xoom سه سرویس برتر برای انتقال پول و حواله ارزی هستند. شرکت های انتقال ارز هزینه های مختلفی را بر اساس کشور مبدا و کشور مقصد دریافت می کنند. به نظر می رسد که پی پل کم هزینه باشد و همچنین در بین این سه، بیشترین تنوع را در انواع …

ادامه مطلب

ثبت ديدگاه

ایمیل شما منتشر نمی شود.